Jump to content
Dogomania

agat21

Members
  • Posts

    30289
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    209

Everything posted by agat21

  1. Ponguś trochę lepiej, chociaż dupcia jeszcze trochę się chwieje. Aczkolwiek jak decyduje się przyspieszyć, to od razu lepiej to wygląda :) Pęd robi swoje ;)
  2. Bardzo serdecznie zapraszam na błyskawiczny bazarek dla Fado. Bardzo będę wdzięczna za zaglądanie, podrzucanie i oczywiście - licytowanie :) perfumy Ariana Grande dla Fado
  3. Wszystkie te bidaki po opuszczeniu koszmaru łamią serca. Jedne są spokojniejsze, inne mają trochę więcej traum i problemów, ale każdy potrzebuje miłości i normalności. Fajnie, że razem możemy chociaż kilku pomóc w szukaniu tych rzeczy :)
  4. Przepraszam, ostatnio rzadziej bywam na dogo, za dużo spraw zwaliło mi się na głowę. Już robię bokami. Jamor próbował przesłać mi zdjęcia, ale nie przeszły, nie wiem czemu. Poproszę go znowu, bo też bardzo jestem ich ciekawa. Spróbuję trochę posępić wśród znajomych, żeby zebrać jakąś kasę na Fado. Pomyślę nad jakimś kolejnym bazarkiem dla niego. Dziękuję Wam, że wciąż tu jesteście.
  5. No niestety ponad pół roku już to trwa i nie wiadomo kiedy się skończy, żal mi tego mojego pyszczusia. U Pongusia coraz lepiej, chociaż objawy jeszcze nie ustąpiły całkowicie. Przy wchodzeniu na schodek lub na zakrętach jeszcze dupką mu lekko zarzuca.
  6. Dziękuję Wam za dobre słowa. Płytki zostały usunięte, ale stan zapalny jest i kość nie do końca zrośnięta. Przez 2 tygodnie rana po operacji do wygojenia, abażur na łepku, antybiotyk. Po miesiącu kolejna kontrola i rtg. Dodatkowo hormony tarczycy musi przyjmować, bo lekarz stwierdził, że niedoczynność tarczycy powoduje gorsze zrastanie się kości. Moim zdaniem to raczej wybieg, bo główną winę ponosi uczulenie na materiał użyty w operacji, ale szpikuję psinę na razie i tym hormonem. Myślę, że teraz to już trzeba kontynuować to, co się zaczęło. Inne metody nie wchodzą w grę, bo ta operacja zmieniła zupełnie ustawienie stawu kolanowego. Ścięgno proste musi przejąć rolę ścięgien krzyżowych. Nie ma wyjścia.
  7. Mam szczeniorkę z Ukrainy pod opieką od kwietnia. Nie ma wątku na dogo. Jest lękliwa. A mój Figaro niestety jest uczulony na materiał, z którego płytki wsadzili mu w kolano..I zamiast się goić, zaczął się jakiś stan zapalny :(
  8. Już nie potrzeba innego transportu, Kikou woli żeby Makuś przyjechał w sierpniu, bo teraz jakieś remonty ma hotelu. Także kochana Aska zawiezie Makusia w sierpniu :)
  9. Przepraszam, że mało ostatnio bywam na wątkach, mam dalsze przejścia z łapką mojego psa, jest po kolejnej operacji, dodatkowo suńka z Ukrainy dostarcza mi nieustannie wrażeń, no i wiecie co się wydarzyło u Pongusia. A w pracy jestem sama, bo sezon urlopowy, więc wychodzę z biura wieczorem :( Tak więc nie ma tyle czasu ile bym chciała dla psiulów. Szukam jednak transportu dla Makusia, bo Aska na razie nie może jechać. Jak macie jakieś pomysły - będę bardzo wdzięczna.
  10. Przepraszam, że mało się odzywam. Mam kolejne perypetie z moim psiaczkiem, łapka po operacji nie wygoiła się i nie goi nadal dobrze. Miał kolejną operację..
  11. I przyszły kolejne wakacje w życiu Cuksa. Kolejne spędzane z własną rodziną w pięknych miejscach i okolicznościach przyrody. Tym razem Cukierek wędruje po Bieszczadach :D
  12. Ponguś coraz lepiej. Ostatnią burzę przesiedział w domu. A teraz ma młodziutkiego kumpla. Znowu dobranego pod kolor i umaszczenie :D Fajnie razem wyglądają, co? Jakby starszy kolega sprzedawał młodszemu prawdy życiowe ;)
×
×
  • Create New...