Jump to content
Dogomania

agat21

Members
  • Posts

    30283
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    209

Everything posted by agat21

  1. Dajmy odetchnąć chwilę Murce, dopiero co miała trudne chwile z Farcikiem, a i dla niego chyba nie jest dobrze dawać narkozę za narkozą.
  2. To brodawczak. Ponguś ma ich sporo na całym ciele. Jeden z nich kiedyś sobie uparcie rozlizywał, pamiętacie - miał taki czerwony placek, dostał od weta leki, było smarowanie tego miejsca i mu przeszło. Nie da się ich usunąć, bo jest ich za dużo i cały Ponguś byłby w dziury i łaty :/
  3. Fajnie, że Makulec taki już zadomowiony, zdjęcie na kanapie - posłanku to miód na serce ♡ On tak bardzo zasługuje na fajną przystań, jaką ma u kikou. Piękne dzięki za wieści :)
  4. Brawo Nesiowata! Piękne psiulki do Ciebie przyjechały :) A że parytet musi być zachowany to jasne :D
  5. Zdjęcie było zatytułowane "drzemka po obiadku" :D Skubaniec! Też bym tak chciała :D
  6. Przelałam kikou 137 zł za karmę, którą kupiła dla Makusia. Mam nadzieję, że Makary już lepiej je i stres go odstąpił. Jak kikou da znać - powiadomię Was, bo wiem, że bardzo wiele fanek Makulec ma :))
  7. Ale jak zrobić porządek z futrem w tej sytuacji? :( Podać mu narkozę? Jak to zrobić w hotelu?
  8. O, to jest kolejna propozycja. Tak czy siak znowu potrzebna kasa. Tolu, czy dasz radę zrobić zbiórkę jako Zea?
  9. Hej, jestem na wątku. Przeczytałam wszystko. Bardzo żal mi psa, rzeczywiście miał wielkiego pecha w życiu. Pewnie ktoś zupełnie bez pojęcia o psach chciał mieć ładnego kudłacza. Efekty widzimy. Nie wiem w tej chwili kogo polecić tak na 100% żeby zajął się Maxem-Farcikiem. Może faktycznie Jamor dałby radę. Jeśli nie, to rozmawiałam niedawno w sprawie innego psa, którego mam pod opieką, z hotelem w okolicach Łodzi, ale tam koszt miesięcznego hotelowania z pracą behawiorysty z psem jest bardzo wysoki - ok. 2000 zł. Nie wiadomo ile czasu Farcik by potrzebował, żeby się ogarnąć. Może miesiąc by wystarczył a może nie. Nikt nie da gwarancji.
  10. Posprawdzałam wpłaty i uzupełniłam rozliczenie, serdecznie dziękuję Wam za wpłaty. Kikou kupi karmę dla Makusia, a ja zwrócę kasę na Jej konto. Asku, chyba masz też coś dać mi znać???
  11. Mari, jesteś Aniołem dogomanii. Masz też tyle swoich czworołapnych członków rodziny, a wciąż dajesz dom kolejnym. Nie wiem czy Ponguś pomoże koledze zabitego psiaka. Tego chyba nikt nie wie. Jest na pewno spokojny i zrównoważony. I takie psiaki też lubi bardzo. Dla Pongo Twój dom na pewno byłby rajem, ale nie mam sumienia Cię namawiać.
  12. Mari, masz całkowitą rację: łapki są, ogonek jest, nawet łepki są! Czyli faktycznie podobne :D Ponguś bardzo polubił tego nowego kolegę. Mają wspólne zainteresowania: niespieszne spacery i staranne badania zapachów w otoczeniu. Spacerowym szaleńcom mówią stanowcze "nie"!
×
×
  • Create New...