Jump to content
Dogomania

agat21

Members
  • Posts

    30285
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    209

Everything posted by agat21

  1. I u Gucia telefon milczy? Bardzo to wszystko dziwne, że skończyły się wakacje, a adopcje stoją :(
  2. Czyli kwadratura koła. Naprawdę nie ma w okolicy żadnego weta, który by mógł do Farcika przyjechać? Żeby psiaka nie musieć wozić samochodem? Wiadomo, że to kłopotliwe, ale w końcu są lekarzami, a nie urzędnikami państwowymi. Może za jakąś extra dopłatą ktoś by to zrobił? Na to łatwiej będzie uzbierać. Czy oprócz sedalinu nie ma innych środków, które mogłyby "znieczulić" psiaka? Sorry, może to głupie pytanie, ale tu nie mam zupełnie doświadczenia.
  3. Czasem długo się czeka aż wiadomość dotrze na skrzynkę na Onecie. :/ Kilka razy mi się zdarzyło, że jakiś link aktywacyjny był wysyłany i miał być zaraz, a pojawiał się następnego dnia..
  4. To coś wreszcie pozytywnie drgnęło! Bardzo się cieszę z adopcji psiaka! Ale miał szczęście. Oby to był początek dobrej passy :)
  5. .. ale w sumie kot pogoniony przed chwilą w ogrodzie był ciekawszy! No mogłaby mnie jeszcze tam wpuścić, bo kot wciąż tam jest i śmieje się ze mnie!!
  6. O matko.. :((( Biedactwo. Świat jest podły. Mam nadzieję, że nie cierpiał bardzo. Wybacz nam maluszku.
  7. Mam już zalążek pomysłu na bazarek, będę tylko prosić o pomoc w rozsyłaniu zaproszeń, jak już powstanie. W ciągu dnia postaram się w wolnej chwili go rozpocząć, poproszę o zajrzenie i opinie, czy taki pomysł ma sens.
  8. Jestem Tysiu. Strasznie mi źle, że nie mam jak pomóc. Ale trzeba, no cholera trzeba. Wieczorkiem po pracy pomyślę nad bazarkiem jakimś. Już nie wiem jaki zrobić, żeby cieszył się jako-takim powodzeniem, ale może coś wymyślę, miałam robić i tak dla Fado, więc dołączę jako beneficjenta tego psiulka. I na pewno warto zrobić imienny.
  9. Jak dobrze czytać, że są tacy ludzie :) Nieczęsto, ale zdarzają się i dają nadzieję dla innych psiaków :)
  10. Bardzo chwyta za serce. Ech, żeby chociaż jeden z moich czterch psińców znalazł dom.. Brałabym ją. A tak - djupa. :/
  11. Bardzo ładna jest Fineczka :) Tylko widać, że za kimś tęskni :/
  12. Otóż to :) Tak sobie zawsze myślę, jakie to wszystko inne od sytuacji schroniskowej czy budo-łańcuchowej. Tak powinny żyć wszystkie czterołapne, a zwłaszcza starsze.
×
×
  • Create New...