Jump to content
Dogomania

agat21

Members
  • Posts

    30276
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    209

Everything posted by agat21

  1. Bomba! ❤ Fajnie, że się zlitowałaś nad Melcią. Dajesz jej szansę na dom. Pewnie szybko się przekona do Waszego zwierzyńca
  2. Nie bronię hoteli jako takich, próbuję zrozumieć dlaczego ceny w niektórych są tak ogromne. Niestety dla większości prowadzących jest to tylko i wyłącznie biznes. Są klienci, jest popyt - można przywalić cenę z kosmosu - nie ważne czy ma to uzasadnienie w realnych kosztach czy nie. Tak zresztą działa chyba większość branż na świecie. Nie ważne ile coś jest warte - ważne ile ktoś może zapłacić.
  3. Poker, to Twój bazarek, Twoja praca w niego włożona, od Ciebie zależy na jakiego psa przeznaczysz zebrane pieniądze.
  4. O kurczę, ale dyskusję wywołałam.. Popyt na miejsca hotelowe dla psów jest duży, więc i ceny można ustalać wyższe. "Dzikie" prawo rynku.
  5. Koń żywi się owsem, sianem, zużywa słomę. Pies niestety je karmę opartą na mięsie. Koszt "wyprodukowania" pożywienia dla konia i dla psa jest nieporównywalny.
  6. I akcja nie przeszkodziła pohulać z kumpelami po dworzu. Znaczy - nie przejął się tym wszystkim zbytnio.
  7. Guciuś był dziś znowu u weta na kolejnym badaniu krwi i moczu. Wyniki pewnie będą jutro. Dostał lek na tarczycę. I dobra wiadomość jest taka, że przytył już kilogram! Koszty wrzucam na stronę rozliczeniową, fakturę zaraz wkleję.
  8. Jak niewiele potrzeba.. A z drugiej strony jednak wiele, bo coraz trudniej o miejsca dla takich zniszczonych obozem psiaków. Ciągle mam w głowie jeszcze co najmniej 3 takie z wątku staruszków i nawet jakbym miała furę kasy, to nie ma gdzie ich umieścić. No chyba, że fura kasy byłaby tak duża, że otworzyłabym własny hotel dla psów po przejściach..
  9. Dexterka tu już raczej nie wchodzi, trzeba do niej dzwonić, chociaż ostatnio kilka osób pytało ją o miejsca (je też) i nie miała.. Ale może właśnie coś się zmieniło i weźmie Plamę. U niej takie większe psy mają dobrze. Są spacery, wspólne wybiegi. Powinien się tam dobrze odnaleźć
  10. Misio nie jest ogłaszany?
  11. A w jakich już pytałaś?
  12. Łoł! Gdzie byłaś przez tyle czasu?!
  13. Zrobiłam ogłoszenie na Warszawę OLX Warszawa Przy ogłoszeniu na Kraków coś się zadziało i przestał działać system mojego banku, także jest nieopłacone na razie. Jak dostanę monit, opłacę, bo na razie nie wiem jak to zrobić OLX Krakow
  14. Prześliczne psisko. Grzeczne, kochane. Czemu wciąż bez domu? Ten rozszczep mu nie przeszkadza? Było wiadomo wcześniej, że go ma?
×
×
  • Create New...