-
Posts
30276 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
209
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by agat21
-
Nie bronię hoteli jako takich, próbuję zrozumieć dlaczego ceny w niektórych są tak ogromne. Niestety dla większości prowadzących jest to tylko i wyłącznie biznes. Są klienci, jest popyt - można przywalić cenę z kosmosu - nie ważne czy ma to uzasadnienie w realnych kosztach czy nie. Tak zresztą działa chyba większość branż na świecie. Nie ważne ile coś jest warte - ważne ile ktoś może zapłacić.
-
BARDZO proszę o pomoc dla starego schorowanego psa! Nie może chodzić, ciągnie za sobą łapy po betonie, śniegu - jest szansa na ratunek po 13 latach spędzonych w schronie!!! Pies w dt, jest w dramatycznym stanie :( ŻEGNAJ WSPANIAŁY I KOCHANY FENIKSIE (')
agat21 replied to agat21's topic in Już w nowym domu
To dobry duszek wielu akcji ratujących inne zwierzaki. -
O kurczę, ale dyskusję wywołałam.. Popyt na miejsca hotelowe dla psów jest duży, więc i ceny można ustalać wyższe. "Dzikie" prawo rynku.
-
Koń żywi się owsem, sianem, zużywa słomę. Pies niestety je karmę opartą na mięsie. Koszt "wyprodukowania" pożywienia dla konia i dla psa jest nieporównywalny.
-
Jak niewiele potrzeba.. A z drugiej strony jednak wiele, bo coraz trudniej o miejsca dla takich zniszczonych obozem psiaków. Ciągle mam w głowie jeszcze co najmniej 3 takie z wątku staruszków i nawet jakbym miała furę kasy, to nie ma gdzie ich umieścić. No chyba, że fura kasy byłaby tak duża, że otworzyłabym własny hotel dla psów po przejściach..
-
Do "Klubu Feniksa" dołącza ślepy i zagubiony w schronisku staruszek, który trafił tam wyciągnięty z rowu, bardzo wycieńczony. Jest w hotelu, gdzie ma nowe życie, może po raz pierwszy normalne - jest badany i leczony. Makary prosi o pomoc. Żegnaj Cudny....
agat21 replied to agat21's topic in Już w nowym domu
Świetnie, dzięki za cenną informację Trzymajmy zatem kciuki, żeby Makusiowi też kuracja posłużyła. -
Dexterka tu już raczej nie wchodzi, trzeba do niej dzwonić, chociaż ostatnio kilka osób pytało ją o miejsca (je też) i nie miała.. Ale może właśnie coś się zmieniło i weźmie Plamę. U niej takie większe psy mają dobrze. Są spacery, wspólne wybiegi. Powinien się tam dobrze odnaleźć
-
Misio nie jest ogłaszany?
-
A w jakich już pytałaś?
-
Łoł! Gdzie byłaś przez tyle czasu?!
-
Zrobiłam ogłoszenie na Warszawę OLX Warszawa Przy ogłoszeniu na Kraków coś się zadziało i przestał działać system mojego banku, także jest nieopłacone na razie. Jak dostanę monit, opłacę, bo na razie nie wiem jak to zrobić OLX Krakow