Jump to content
Dogomania

agat21

Members
  • Posts

    30276
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    209

Everything posted by agat21

  1. Dzisiaj będzie rozliczenie za te wszystkie wizyty u wetów (dziś okulistka). Za styczeń Anecik policzyła tylko po 10 zł za dobę dzięki prezentowi od Ewy Marty w postaci karmy Bardzo bardzo dziękuję jeszcze raz Ewie i dziękuję Anecik, że tak ulgowo potraktowała ten pierwszy miesiąc
  2. Przyszła stała od Feryanne i jednorazowa od Teresy - pięknie dziękuję i zapisuję na pierwszej stronie
  3. Apetyt iście odkurzaczowy wciąż Lekarz też powiedział, że nie wygląda to na Cushinga, ale lepiej było sprawdzić, bo kortyzol wyszedł wciąż podwyższony w wynikach. Jak będzie wyniki negatywny, przynajmniej w tej sprawie będziemy spać spokojnie. Mam też nadzieję, że Gucio będzie nabierał cia,łka, bo mimo przytycia, wciąż jest chudziutki jak szczapka. Może te leki na tarczycę pomogą też unormować przemianę materii.
  4. Dzisiaj cały dzień w lecznicy Guciuś spędził, bo było badanie w kierunku Cushinga. Niedawno wrócił głodny jak wilk Wyniki będą jutro. Okulistka jutro.
  5. Coraz lepsze wieści Dzikusek powoli się przekona do człowieka.
  6. Dziękuję Ci pięknie za pamięć ❤ Łapki u Figara niby zdrowe, ale to już nigdy pewnie nie będzie tak, jak parę lat temu. Już szybciej się męczą, czasem kuleją.. Co robić - czasu nie cofniemy.
  7. Ja z moimi zwierzydłami też powinnam się przeprowadzić. W piątek TZ poszedł z piesem na szczepienie, przy okazji prosiłam go, żeby przed szczepieniem pobrano Figarowi krew na pakiet geriatryczny, bo on tak szczererze nie znosi chodzić do weta, że chciałam za jednym zamachem już załatwić 2 sprawy. Dałam TZowi dwie stówy. Wrócił z piesem zaszczepionym, ale bez badania krwi. Nie wystarczyłoby mu.. Szczepienie 50 zł, a pakiet powyżej 150 zł. Super.
  8. Coś w tym jest! Masz rację
  9. No co Ty, a ja myślałam, że im więcej psów tym mniej pracy i odpowiedzialności - że to jak z dziećmi - starsze wychowują młodsze
  10. W czwartek Makary dostał pierwszą dawkę. Za miesiąc druga. Pani wetka dała promocję i policzyła o 20 zł taniej. Dwie dawki w cenie 300 zł. Miejmy nadzieję, że Makuś odczuje ulgę.
  11. Pisząc o cenach z kosmosu nie miałam na myśli ceny 600 zł miesięcznie za psa, nie miałam na myśli także cen powyżej 1.000 zł. To, co opisałaś to są rzeczy oczywiste dla każdej myślącej osoby. Bardziej chodziło mi o ceny w wysokości 120 - 150 zł za dobę. Bo i takie spotkałam. Jeśli ma się hotel na 2 psy, to może i ta cena byłaby zrozumiała. Ale jeśli psów jest kilkanaście lub więcej...
  12. Powoli, na spokojnie wypracujecie sobie swój rytm doby. Cierpliwości i wytrwałości życzę I mimo niedogodności to jest jeden jedyny niepowtarzalny czas w życiu - taka bliskość z dzieckiem. Zwłaszcza, jeśli jest to dziecko pierwsze
  13. Dla małych stworków pojęcia dzień i noc nie istnieją
×
×
  • Create New...