Jump to content
Dogomania

agat21

Members
  • Posts

    30275
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    209

Everything posted by agat21

  1. No i masz To od aury psinka?
  2. Prześliczna! Trochę ostatnio poszalałam z kasą, bo biedaków się wysypało dużo, ale zajrzę na konto, może na parę puszeczek dla niej jeszcze znajdę grosz.
  3. Czyli Diego jedzie do tego stowarzyszenia? Dobrze zrozumiałam? Najpierw jutro na prześwietlenie i do weta, a potem szukacie transportu? Swoją drogą po raz kolejny "gratuluję" dziewczynom tak koszmarnych wetów w okolicy. Psa w takim stanie "nie wcisnęli"? Przecież to przypadek absolutnie priorytetowy!
  4. Niech czyta, może coś mu to da, choć nie sądzę. Czyli w sumie na czym stanęło: pies wyjeżdża czy nie.
  5. Decyzja należy tylko i wyłącznie do Aski i Alaskan. Jeśli tak było ustalone, to znaczy, że temat już przerobiony i przemyślany. I tyle w temacie. Moje pytanie brało się tylko i wyłącznie z troski o psa.
  6. To prawda - zdjęcie miodzio
  7. Myślę, że tak. Po co mu się wiązać ślubem na stare lata? Potem jeszcze musiałby majątkiem się z żoną dzielić.. A on - jak już wiadomo - majątku potrafi pilnować
  8. Strasznie się martwię o Diego. Czy dziś trafi na sensownego weta, który mu pomoże? Oby!
  9. Przepraszam, że zapytam, ale mnie to nurtuje - czy dla tak wyniszczonego psa szczepienie nie będzie zbytnim obciążeniem? Czy zamiast pomóc nie dobije go?
  10. Poproszę o numer konta, na jaki można od razu wpłacić trochę kasy na dług lecznicowy.
  11. Możesz mieć rację A chudziutki to jeszcze pewnie przez jakiś czas będzie, mimo, że je dużo. On był bardzo wyniszczony przez głód i robale. Nie odbuduje się tak szybko.
  12. Gucio w nic nie daje sobie dmuchać - czy to kasza czy karma A dziś wygrzewał się na słoneczku..
  13. Ja też wpisałam w przelewie imię Diego. 200 zł, Agata S. To dla ONka ze złamaną łapą.
  14. Czy nie ma w okolicy jakiegoś sensownego hotelu, który przyjąłby psiaka i zaopiekował się nim?
  15. Strach myśleć, jak Onek cierpi przez tę łapę Oby jutro trafił do sensownego weta. Takiego, który będzie w stanie łapę uratować i prawidłowo leczyć. Mój przelew poleciał. Zadzwoniła też do mnie niezastąpiona pani AniaGR, też prosiła o numer konta, jutro coś przeleje na Oneczka. Serdeczne dzięki
  16. Mam numer do Marty, zaraz zrobię przelew, jutro powinna mieć na koncie, ale pewnie popołudniu dopiero. Żeby tylko udało się znaleźć kogoś, kto zawiezie psiaczka.
  17. Zapłacę za wizytę u weta, za prześwietlenie łapy, za cokolwiek, żeby tylko pies otrzymał pomoc.
  18. Matko jak ten pies w gipsie na łańcuchu daje radę? Czy on też ma ogłoszenie? Jest na fb?
  19. Dobrze, że jest szansa. Jesteście dzielne i energiczne. To bardzo duży kapitał. Możecie zdziałać bardzo wiele.
×
×
  • Create New...