Jump to content
Dogomania

agat21

Members
  • Posts

    30275
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    209

Everything posted by agat21

  1. Wygląda tragicznie - to pewne. Poza schronem miałby choć trochę spokoju na koniec życia. I ciepło i opiekę. Jaaga, uratowałabyś go biorąc do siebie.
  2. Poznań to fajne miasto Moja Szanta z Radys tam zamieszkała. Może spotkają się z Runem na jakimś spacerze? Bardzo się cieszę, tyle się naczekało psisko...
  3. Tysiu, problemy brzuszkowe to bardzo częsta historia u niemowląt, też noszę często na zmianę z córcią Jadzię na brzuszku, masuję ten brzuszek, i czasem nie ma rady - widać, że boli, że coś tam się dzieje. A czasem jest dobrze. Nie ma reguły. Czasem dzień jest spokojny, a noc zarwana, a czasem odwrotnie. I nie ma na to lekarstwa. Trzeba przetrzymać.
  4. Postaram się skombinować grosz przynajmniej na pierwszy miesiąc pobytu Dianki u p.Kasi. Poza tym chyba trzeba błagać o kolejne deklaracje
  5. Okropna sytuacja też z Beniem Jak on ma teraz do kojca wrócić... Jeśli ktoś by go wziął na siebie, to mogę zapytać o miejsce w Kocimiętce, jeśli kotów nie goni.. Nie wiem jak tu pomóc inaczej
  6. Przyszły kolejne wpłaty dla Gucia: od limonki, elficzkowej, mari i Tianku. Serdecznie dziękuję Lecę zapisać na 1 stronie
  7. Weź kasę z bazarku dla Samby. Jak Gucio będzie w większej potrzebie, to wtedy się przypomnę i jak będziesz mogła, to zrobisz dla niego.
  8. Mnie bardzo się podoba jak śpi w tym namiociku Jest tam tak zrelaksowany i rozłożony
  9. Super wieści! A za dom bardzo mocno trzymam kciuki. To by było wspaniale, gdyby Diana zamieszkała w Rzeszowie
  10. Jest młodziutka, mogła niestety od szczenięctwa tak się błąkać.
  11. Tak, i do zaszycia. Na razie Gucio za słaby na taką operację, poza tym trzeba by najpierw zbadać serduszko. Gdyby z oczodołem coś się znowu zaczęło dziać, dostał kropelki. Na razie jest całkiem dobrze
  12. Wyników cushinga jeszcze nie ma, pewnie będą jutro. Wczorajsza wizyta razem z przejazdami wyniosła 328zł. Dzisiejsza 243 zł.
  13. Generalnie nie jest źle z tym jedynym oczkiem. Początki zaćmy, ale tylko początki Teraz przy lepszym trybie życia i żywienia może ta zaćma nie będzie postępować zbyt szybko
  14. Z ogłoszeń są pobrania telefonów, ale rozumiem, że na tym się kończy i nikt nie dzwoni Nie wiem naprawdę czemu Diana nie ma zainteresowanych, przecież nie jest gorsza od innych psów Czy w ostateczności nie trzeba myśleć o hotelu?
×
×
  • Create New...