Jump to content
Dogomania

agat21

Members
  • Posts

    30258
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    208

Everything posted by agat21

  1. Cudna sunia to już nie cudna sunia, chociaż cudna, ale Isia! Takie imię zwyciężyło na bazarku! Chrzestną została Alaskan - gratulacje
  2. Guciatek dostał stałe od Nesiowatej , Ruty i Aldrumki Pięknie dziękuję w imieniu Muszkietera
  3. No ładnie. I co teraz? Będziesz próbować pacyfikować dominanta?
  4. Jakie bystre oczka ma Kefir na zdjęciach. Tak patrzy, że aż człowiek się zastanawia czy nie jest telepatą. Kefir oczywiście
  5. No i bomba! No widzisz, a tak się bałaś, że on niedotykalski. A on tak szybko do Was się przekonał
  6. Pewnie masa pracy przy psiakach, zwłaszcza przy Łatusiu, może jutro znajdziesz chwilkę i napiszesz słówko jak jego stan? Mam nadzieję, że chociaż ciutkę lepiej i stan zapalny się wycisza..
  7. Nie nazwałabym tego " nie prostym", ale wręcz niemożliwym. Kto weźmie takiego psiaka? Oprócz hoteli prowadzonych przez behawiorystów, którzy za miesiąc u siebie każą płacić tysiące?
  8. O rany, aż żal myśleć co to biedactwo przeżywa. Jak jej pomóc?
  9. No widać, że wyniki niedobre i Łatuś słaby i biedny. Za każdym razem jak się go widzi serce się ściska. Z żalu, że ktoś go do takiego stanu doprowadził i z wdzięczności, że go zabrałaś i dałaś mu dom. Wierzę, że ma sporo siły i woli walki i jeszcze będzie zdrowy i radosny i będzie korzystał z życia.
  10. Wychodzi z bazarku 218 zł, przeleję Ci 220 zł. Na to samo konto, co ostanio dla Łatusia czy wolisz na inne?
  11. Reniu, zakończył się mój bazarek imienny dla suni, która pojechała na ds do Grażyny ❤ i Jo37, która miała sunię wyciągać ze schronu, zdecydowała, że pieniądze z tego bazarku idą na Twojego Łatusia. Nie będę czekać aż przyjdzie kasa od licytujących, nie miałam jeszcze czasu porozsyłać pw w tej sprawie, ale prześlę Ci dzisiaj tę kwotę, żebyś już miała, a potem spokojnie sobie pozbieram od ludzi. Policzę zaraz ile się zebrało na bazarku.
×
×
  • Create New...