Jump to content
Dogomania

agat21

Members
  • Posts

    30276
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    209

Everything posted by agat21

  1. Rewelacyjnie się czyta wieści i ogląda zdjęcia zmienionego Łatusia Ale tylko Onaa wie ile serca i energii włożyła aby doprowadzić psa do tego lepszego stanu. A ile jeszcze do zrobienia.. Trzymaj się Reniu, jesteś WIELKA!
  2. Dramatycznie skrzywdzony pies. Jaką trzeba być kanalią żeby tak zmasakrować stworzenie..
  3. Pierwszy śnieg i pierwsza zima u Grafcia po tych okropnych schroniskowych. Myślę że może teraz polubi tę porę roku? Tym bardziej, że tak elegancko zimą wygląda Kumple chyba zazdroszczą
  4. Jakie gustowne ubranko przywdział Miszek Bardzo mu do twarzy
  5. Czyli stado się właściwie "dotarło" Szkoda, że wciąż taka chudzina, ale on może już taki zostać z wystającymi kosteczkami - ten guz pewnie "żre" mocno energię z Guzika
  6. No milasek jak nie wiem, a oczka na ostatnim zdjęciu to już kompletny wosk na ogniu..
  7. Nie miałam okazji poznać Zebry osobiście, ale dobrych myśli też przesyłam moc. Mam nadzieję, że sytuacja idzie ku dobremu.
  8. Dziewczyny, wiem doskonale co przeżywacie. Stałej na razie nie zadeklaruję, bo nie dam już rady, szczegółów nie będę opisywać, nie o to chodzi i nie chciałybyście pewnie wiedzieć. Sprzedaję znajomym właśnie wspaniałe przetwory, które dostałam od kochanej Mazowszanki, żeby zasilić moje psiaki, część pieniędzy przeleję na Blankę. Za kilka dni będę wiedzieć ile uda mi się sprzedać i ile kasy uzbieram, to podzielę to jakoś.
  9. Finuś poradzi sobie na pewno (już sobie radzi!) i bez wzroku. Szkoda oczywiście, że nie będzie już widział, ale jak to same już doświadczyłyśmy u innych niewidomych psów - to nie jest dla nich najważniejszy ze zmysłów. Na pewno Finuś będzie i tak szczęśliwy.
  10. Guciński dostał stałą od Alaskan i to od razu za kilka miesięcy Dziękujęmy z Gucińskim bardzo
  11. To prawda, w głębi duszy liczyłam, że jeszcze się podniesie. Pocieszam się myślą, że mimo wszystko życie go cieszy, bo ma apetyt i dużo śpi. Jak dobrze, że jest w tak dobrym miejscu a nie w schronie. Może sobie spać do woli w cieple i spokoju. I z pełnym brzuchem. Starość jest trudna, ale Makuś trafił do wspaniałego domu.
×
×
  • Create New...