Jump to content
Dogomania

agat21

Members
  • Posts

    30258
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    208

Everything posted by agat21

  1. Guciuś dostał 50 złociszy od limonki za partyjkę chipsów jabłkowych od Mazowszanki Piękne dzięki
  2. Zaraz będzie fajny i oswojony pies Zobaczył, że ma do czynienia z przyzwoitymi ludźmi, to i on staje się przyzwoitszy Jak zaspokoi trochę jeszcze głód, to i ręki nie będzie zjadał. On pewnie i teraz nie chce tej ręki zjeść, tylko ochota na smaka przeważa jeszcze nad przyzwoitością
  3. Trzymajcie kciuki za Cukierka. Wczoraj miał operację wycięcia ślinianki pod językiem. Zrobiły się obrzęki potężne, wydzieliny od groma, nie dawało się jej ściągnąć. Psiak miał kłopoty z jedzeniem. Lekarz zdecydował o wycięciu. Pierwszy raz spotykam się z taką sytuacją. Biedny Cukier ☹ Poszła do badania histo.
  4. Okropnie przykre i smutne. Dobrze chociaż, że odszedł spokojnie i bez bólu.
  5. Na pewno Ares znajdzie amatora. Ma coś bardzo ujmującego w spojrzeniu
  6. Jak moje zwierzydła wybrzydzają i w łebkach się od dobrobytu przewraca, to zapodaję im gadkę dydaktyczną jak inne zwierzaki bezdomne dałyby się posiekać za takie żarło, i poczucie przyzwoitości i proporcji zostaje przywrócone - jedzą.
  7. Jeśli pan się jeszcze uczy, to raczej jego rodzice powinni zadzwonić, bo pan pewnie na ich utrzymaniu, więc takoż i psina by była..
  8. Bomba! Rewelacyjna przemiana Yoko, a i na karmie oszczędzisz skoro tak sobie trawę dzielnie skubie A ja donoszę, że do mojego krzaka z żarłem ptasim przyleciał dziś dzięcioł. Zdjęcia nie zrobiłam, żeby nie płoszyć pacjenta, ale jak się trochu oswoi i będzie częstszym bywalcem, to obfocę go, bo piękny skubaniec
  9. Ewa, poszło 40 zł za komin i mitenki od Jo37, pozostałe 10 zł dopłaci Jo, bo pomyłkowo wysłałam Jej większą kwotę.
×
×
  • Create New...