-
Posts
51706 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Alicja
-
wybiegane psiaki :) widze ze u was też pogoda super :)
-
Zdróweczka i raz jeszcze zdróweczka i kolejnych radosnych lat z WAMI :loveu: zyczę Tekilce
- 2737 replies
-
- buldog francuski
- buldożek
-
(and 2 more)
Tagged with:
-
Fajnie , ze Kiss jest dla ciebie normalnym psem a nie jak czasem się ogląda , ozdóbka to najlepiej na podusi w domu :cool2: podobają mi się te z lasu :) , Egipt też foty ciekawe ale mnie akurat to miejsce nie zachwyca więc nie pieję ;) , ja uwielbiam widoki Irlandii , Nowej Zelandii , Norwegii , inny typ :) Ale nie powiem fajnie wygladałaś jako zawoalowana dama ;)
-
i jak tu ich nie kochac :loveu: [url]http://i43.tinypic.com/103y8b7.jpg[/url]
-
a ja czekałam na foto aż TZ spadnie z łóżka wypchnięty ;) cudownie się tak wtulić w psiaka :loveu:
-
Kotów jak mrówków . Trzeba by na Miau dać znać .
-
[quote name='Izabela124.'][B]No to relacje z wolontariatu. Było na prawdę fantastycznie, na kolejny work camp na pewno pojadę, jeśli będę mogła :) Kiss zaprzyjaźniał się z konmi, miał tam dwie koleżanki: Amber- biszkoptową labradorkę i Carlę- czarno-białą grzywaczkę :)[/B] [B]Wyszalał się za wszystkie czasy. Dzień po przyjeździe do domu ciągle spał, odsypiał te 6dni ha ha Chodził z nami do lasu, po bagnach, torfowiskach itp Był też na obrączkowaniu ptaków, w ogóle one go nie interesowały. Na pewno przytył, bo wszyscy tam go dokarmiali :evil_lol: Fotki będą jak koleżanka wyśle :)[/B][/QUOTE] no to miałaś super wyprawę , samej by mi się podobał udział w takiej akcji [quote name='Izabela124.'][B]Nie miałam tego w planach, ale zgłosiłam Kissa na wystawę do Częstochowy i pojadę zobaczyć Lalę, jego dziewczynę w ciąży[/B] :D[/QUOTE] ciekawość zwyciężyła :D teściowa musi dogladnąć synowej ;) Fajna ta Indi :)
-
Szatańska galeria - czyli popaprane championy z przeklętych rewirów
Alicja replied to Vectra's topic in Foto Blogi
wow , jaka sciągawka :grins: -
zamaluj TZta i dawaj ;)
-
Oj tam zaraz konkurencja ;) współużytkownik ringu ;) Dzięki za fotę Zygusia :) poboksujemy się :lol: [url]http://i40.tinypic.com/9ky1ar.jpg[/url]
-
Baskerwilla ma znajoma , która ma boksera i pies nie czuje dyskomfortu , trzeba tylko dobrze dobrać kaganiec .Piszesz że pies nie da rady ziajać , a da radę pozbierać jęzorem śmieci :hmmmm: W zyciu nie poleciłabym hanibalowych , po pierwsze zbyt zabudowany , po drugie watpliwa przyjemność w utrzymaniu go w czystości , po trzecie od środka po krótkim czasie robi się skóra twarda i sztywna no i o ziajaniu to też wątpliwe że się da , poza tym zabić można psa hanibalem zakładając mu to w lecie , to prawie jak tuba .
- 1417 replies
-
Jeśli idzie o kaganiec , ja akurat ma fizjologa przywiezionego 8 lat temu z Czech ( rozmiar pitbull pes ;) ) praktycznie nie nosimy na ryjoku a na plecaku żeby się nazywało że jest ;). Łatwy w utrzymaniu czystosci i myśle , że wygodny dla psa ) Ostatnio jednak polecane są kagańce baskerville . [url]http://www.zooplus.pl/shop/psy/smycz_obroza_dla_psa/kaganiec_dla_psa/372178[/url]
- 1417 replies
-
[quote name='Kaaasia'] Zygzak jest cudniasty :loveu: :loveu::loveu: Małego głaskała ale z pańciostwem nie gadałam :oops:[/QUOTE] no błąd , wiel_błąd ...Dominika i Robert ta debeściaki :cool2: , znamy się od kilku latek , Dominika była u mnie w Rybniku , ja ze 3 razy u nich ... Zygusia jeszcze nie poznałam
-
ale fajny :) [url]http://i216.photobucket.com/albums/cc26/Izabela124/New%202013/Obraz1077.jpg[/url] Nie spaliłaś się na słonku ?
-
[quote name='zuzolandia']Alusiowa szłapki i łapki psioludzikowe zacosniete ;-) Buziamy ;-)[/QUOTE] troszka ci zdrętwią bo to jeszcze miesiąc ;) ale czimej ;) [quote name='Ania!']Nie bojaj się, będzie dobrze, trzymamy kciuki :) Może to jakaś droga przyszłości i gps wyprzedził swój czas :diabloti:[/QUOTE] :) Co do GPSa , to były najnowsze mapy :lol: , pewnie faktycznie ponadczasowe ;) [quote name='Asiaczek']Ja ostatnio jakoś dłuższe spacery z psami robie, sama ni ewiem, dlaczego.... Może to ta słoneczna jesienna pogoda...? pzdr.[/QUOTE] no my tak przeciętnie 1,5-2 godzinki , w weekendy dłużej , jedynie rano i wieczorem po 40 minut wychodzi srednio ...póki pogoda ładna trzeba korzystać :)
- 78403 replies
-
dla Norci [FONT=arial][/FONT]
-
Brawo !!! To musieliście sie spotkac z Zygmuntem/Zygzakiem i Dbsst :)
-
Poznań - Dog Argentyński - Biała odeszła za TM
Alicja replied to GoniaP's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
[quote name='maciaszek']Alicjo, wspominasz Białą czy inna istota powędrowała za TM?[/QUOTE] Białą .... ostatnio nawet weszłam na moje fotki z nią ... to było już tak dawno a zarazem wydaje się ze wczoraj -
Poznań - Dog Argentyński - Biała odeszła za TM
Alicja replied to GoniaP's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
-
-
Mój kochany Harley a teraz i Ozzy :(
Alicja replied to Alicja's topic in Psy, które pożegnaliśmy....