-
Posts
51706 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Alicja
-
BLUSIA (dawniej Gandzia) za tęczowym mostem [*]
Alicja replied to Kajusza's topic in Już w nowym domu
Gandzia była by świetnym psem gdzieś w domku pod lasem , gdzie cały dzień była by ,,czynna,, i byłby jeszcze czas na jakiś spacer dłuższy w ciągu dnia , pies niekoniecznie w piernaty , nie każdy je musi mieć , no i na pewno nie jest psem do miasta , na paradne spacery . Co do wyglądu to jak dla mnie Gandzia wygląda bardzo ładnie ,szczupła a nie chuda jak starano się to wmówić , a że brudna ...nawet mój podusznik potrafi w ciągu dnia 2 razy wyturlać sie w piasku , podejrzewam że gdyby mógł w błocie to na bank by to zrobił . -
Szatańska galeria - czyli popaprane championy z przeklętych rewirów
Alicja replied to Vectra's topic in Foto Blogi
[quote name='Vectra']Mam mebelki mam :multi: pojemne , pakowne - wsio się zmieściło i miejsce zostało :multi: jak ogarnę do zera ;) to cyknę fotkę i się pochwalę :grins: a za niebawem jademy po wnuczkę Karolinę :diabloti:[/QUOTE] szkoda że nie masz po drodze po Karolkę do Rybnika , bo byśta na kawę wpadli :) -
Diablo - amstaf po 10 latach wymieniany na młodszy model....
Alicja replied to ocelot's topic in Już w nowym domu
a co z FB ?? -
[quote name='Luzia'][video=youtube;oG6pEolAKm8]http://www.youtube.com/watch?v=oG6pEolAKm8[/video] [B]Grechuta jest the best[/B] :cool2: Oj, oj to wszystko jest dziwne... Haha i dalej dostaje dziwne pw, maile że nie powinnam być taką pi pi pi i brać psa którego miała Faustyna, no i że Elwira jest ogólnie beee. No tak każdy ma swój pomysł na życie. Ogólnie pisze to bo co niektórzy powinni wynająć odpowiedniego psychologa :loveu:[/QUOTE] o masakra ..... nie ma to jak dogomania
-
Psio-koci melanż, czyli moje gwiazdkiW Birra i Honorata...
Alicja replied to bira's topic in Foto Blogi
pies vege ;) [url]http://i1365.photobucket.com/albums/r759/birra12/pika/P1013055_resize_zps7540ba3a.jpg[/url] -
Szatańska galeria - czyli popaprane championy z przeklętych rewirów
Alicja replied to Vectra's topic in Foto Blogi
Torta bym zjadła , bo se kawe akurat zaparzyłam haha widzisz twoja cioteczna siostra cienki bolek ...mnie ci się nie udało nauczyć palenia :) Ludmiła wcale nie wygląda jak kretyn :diabloti: .... powiedzmy jak blondynka :lol: Brydzia jest w tym najśmieszniejszym okresie kiedy każda część ciała sama sobie rośnie nie pytając drugiej o proporcje :lol: ale fajna z niej dziewczynka :) Jak będą meble to robisz parapetówę :lol: -
Cezarro czyli diabeł w ciele owczarka niemieckiego :)
Alicja replied to justysiek's topic in Owczarek niemiecki długowłosy
Ja miałam fajnie . Jak chrzciłam Kube , 2 tygodnie przed ustalonym terminem , proboszcz zmienił termin chrztów , bo robili pożegnanie biskupa , a że nasza chrzestna , znaczy Kubkowa , więcej przebywała za granicą niz w Polsce , to TZ poszedł do księżula i zgodził nam się na chrzest po mszy pożegnalnej , więc było fajnie , szybko , sprawnie ;). A poczęstunek miałam w domu . Byli: chrzestni , moi Rodzice , teściowie z wnuczką i My z Kubkiem , czyli nie licząc Kubusia i Moniki , 8 osób dorosłych . -
Cezarro czyli diabeł w ciele owczarka niemieckiego :)
Alicja replied to justysiek's topic in Owczarek niemiecki długowłosy
[quote name='justysiek']sytuacja wyglada tak, ze dziewczyna przez faceta zyje zle z rodzicami... a o nim sie nie wypowiadam to same niecenzuralne slowa cisna sie na jezyk... a dziewczyna mysli tez o opcji DT na rok... ale nie wiem czy to dobry pomysl... oczywsicie przez ten czas pokrywa koszty utrzymania kota.[/QUOTE] no to z faceta musi byc niezły (FIU FIU FIU) tutaj miało być niecenzuralne słowo ...skoro dziewczyna i z rodzicami przez niego żyje i dogadać sie z mydłkiem nie może ... DT na rok a potem sama wylatuje z chaty jak kot ...nie chcę byc złym prorokiem ale facet mi na takiego typka wygląda ... pieluchy TEŻ ŚMIERDZĄ A kotu życzę dobrego domku ( wrzuciłam info u Halbiny ) -
Cezarro czyli diabeł w ciele owczarka niemieckiego :)
Alicja replied to justysiek's topic in Owczarek niemiecki długowłosy
[quote name='justysiek']jest wykastrowany, szukam domu wsrod zaufanych ludzi, jest wyskastrowany, zostanie oddany ze wszystkimi rzeeczami, dziewczyna strasznie rozpacza, ale jej facet dla jej ultimatum i kot wont!!![/QUOTE] brak słów ...nie chcę źle prorokować ale aby ona nie była następna do Won z domu .... No a rodzice dziewczyny ? nie mogą wziąć kota , w końcu to rodzina ?? Napiszę do halbiny , może ona ma kogoś chętnego na rasowca ( na FB Halina Zwierzolub , może masz w znajomych ) -
Rodowodowa,sponiewierana "maciora" MA DOM!!!! CUd się ziścił!
Alicja replied to andzia69's topic in Już w nowym domu
super , że się dziewczynka tak trzyma -
fajny :) [url]http://www.dogomania.pl/forum/attachment.php?attachmentid=11513&stc=1&d=1380309861[/url]
-
[quote name='Franca81']Zrob badania - zeskrobina (wlacznie z gleboka). Kiedys moj poprzedni pies mial cos jakby podobnego. Zrobilam zeskrobiny, byl leczony i o problemie zapomnielismy. A on uczuleniowiec byl. Raz nagle po spacerze tak spuchl ze gdybysmy nie pojechali od razu do weta to by sie udusil....Byl w bomblach jakby go stado pszczol uzadlilo. Pysk spuchniety jakby w walkach bral udzial. To byl koszmar.[/QUOTE] Ozzy tak miał jak po kąpieli wyszliśmy na świeży śnieg ... momentalnie go obwaliło ,a miesiąc wcześniej miałwstrząs anafilaktyczny po antybiotyku ...masakra z tymi psami , gronkowca też przerabialiśmy ... Co do karm , to sporo przetestowaliśmy : po Acanie obsypało chłopaka , po Bricie zatruwał nas gazami bojowymi , PPP nawet było spoko , RC intestinal doprowadził go do formy po wstrząsie ( siadły mu parametry watrobowe) , wcześniej był Bevi dog i bellcando , całkiem oki ... Orijen ,niby karma spoko ale śmierdział po niej teraz dostaje Forza10 , nie narzekamy
- 1417 replies
-
Szatańska galeria - czyli popaprane championy z przeklętych rewirów
Alicja replied to Vectra's topic in Foto Blogi
[quote name='Vectra']ale chyba na komórkę , która nie mam pojęcia gdzie jest ? :cool3: bo na telefonie , z uroczej firmy tepesa .. nie mam nieodebranych :shake: ledwo żyje , leże w wyże ... mam temperaturę , normalnie się wykończę i to zapalenie pęcherza :placz:[/QUOTE] aaaaa , no fukktycznie na komórkę :diabloti: dobra , jutro szkyrtnę na tepse , tylko najlepiej daj cynk tu i teraz ;) w jakich godzinach -
Szatańska galeria - czyli popaprane championy z przeklętych rewirów
Alicja replied to Vectra's topic in Foto Blogi
[quote name='Vectra']można dzwonić tak jak do tej pory :cool3:[/QUOTE] dzwoniłam :diabloti: -
Szatańska galeria - czyli popaprane championy z przeklętych rewirów
Alicja replied to Vectra's topic in Foto Blogi
Sukienka rewelka , podziwiam obcas ... Rafałek ma fajną minę :lol: a Iza jakaś znudzona ;) Dawaj z Tadziem :) aaaa i włoski fajnie zrobione , no i pani od ślubu sympatyczna , podejrzewam , ze sie uśmialiście tak jak i my na naszym ślubie bo pana od udzielania ślubu mieliśmy pociesznego -
[quote name='Gioco']Zawsze jestem delikatna, nawet wypowiadając się mailowo o pomysłach co poniektórych Rodziców :evil_lol: i zupełnie nie wiem dlaczego później na "dzień dobry" nie odpowiadają :diabloti: Pani dostanie ode mnie jutro oświadczenie (zażyczyła go sobie) w temacie nie ubezpieczania Agi w szkole :evil_lol: Smerfa zaniesie sama bo ja jutro na kilka dni przenoszę się do przybytku rozkoszy zwanym szpitalem... może wrócę [CENTER][COLOR=#3E3E3E]:hand:[/COLOR][/CENTER] [/QUOTE] wrócisz :cool2: musisz wrócić :)
-
Amstaffka Aksa,czekała i doczekała się!!!Aksa na swój dom!!!
Alicja replied to Romka's topic in Już w nowym domu
[quote name='Lubaja']Dobrze, że mają siebie. Piękna z nich parka. Marzeniem byłoby wyadoptowanie dwupaku[/QUOTE] oj , marzenie...... -
Szatańska galeria - czyli popaprane championy z przeklętych rewirów
Alicja replied to Vectra's topic in Foto Blogi
:lol: Boguś u Babci to meble będą bezpieczne :). Kurde teraz jako mężatka :lol: to będziesz przyjmować odwiedziny teściowej :roll: ? weź no i daj cynk kiedy to dzwonić teraz można do ciebie :lol: -
Kurcze niby schronisko , a widać że psiak szczęśliwy
-
[quote name='Luzia']No co :eviltong: Cza iść za postempem :diabloti: Byle nie stępem :evilbat:[/QUOTE] biegusiem tudzież pędzikiem ;)
- 78403 replies
-
[quote name='Luzia']w dzisiejszych czasach internetów, wystarczy telefon z nawigacją :evil_lol:[/QUOTE] weź ty się uspokój z telefoniczną nawigacją ... wystarczy mi GPS który wiódł nas na drogę której nie było ( kurcze tam też jest opcja spacerowa , cza to sprawdzić :lol:)
- 78403 replies
-
[quote name='Luzia']i tak z 4 km, zrobiło się 14 :lol:[/QUOTE] moze by to pasowało nawet ...kupie sobie dalekomierz :lol: [quote name='ania90']Pozdrawiamy :)[/QUOTE] :hand:
- 78403 replies
-
Szatańska galeria - czyli popaprane championy z przeklętych rewirów
Alicja replied to Vectra's topic in Foto Blogi
[quote name='Vectra']Opowiem tyle na razie , bo gnam do Poznania Palenie szkodzi , cała część gości palących, ma grypę :diabloti: ja też i to mega i ledwo żyje w związku z tym. Można bylo palić tylko na zewnątrz a tak super - żarcie kosa !!!! jakby kto chciał kucharkę w wawie , to dam namiar i ręczę ręcami i głową ... tak było wsio pyszne , że poszło prawie do zera jedzonko.[/QUOTE] było nie palić a jeść :) Po co zaś do Pozka :hmmmm: -
Cezarro czyli diabeł w ciele owczarka niemieckiego :)
Alicja replied to justysiek's topic in Owczarek niemiecki długowłosy
[quote name='justysiek']Madzia dzięki. Agatko no wiem, już teraz chce, żeby go nosić, już nie chce leżeć. a ten strój dostał od mojej siostry:) no teraz już chodzi w rozmiarze 68/74 i waży coś koło 7 kg, w nast tyg idziemy na szczepienie to dowiem się dokładnie ile cm i ile kg :) no wiem, że widać Alu, że nie w pełni sił. od porodu już z wagi zleciałam 20 kg choć się nie odchudzam, ale ta tarczyca robi takie wahania...[/QUOTE] czyli już masz co nosić , jak 7 kg :) No nie da się ukryć , ze choróbsko widać na człowieku ...a już jak ktoś miał podobne przejścia to wyczulony jest ;) Justyś ja w 2 tygodnie zjechałam 14 kg i prawie wybrałam się na tamten świat , a mi się akcja serca zatrzymywała taką miałam arytmię , lekarka w naszym mieście śmiała się , ze wymyślam , zrobili mi EKG a ja z nim do niej już nie poszłam tylko pojechałam do Bytomia do profesora do którego z całej Polski ludzie przyjeżdżali , czekałam na wejście z 12 godzin , wróciłam do domu po 23 ...ale z pakietem badań , recept i zaświadczeniem , ze jeśli sie coś będzie działo mają mnie wieść do Kliniki do Bytomia , bo zwykły szpital mi nie da rady pomóc ... no ale to było 19 lat temu , nie było tak źle ze szpitalami jak teraz . Dzięki prof. Skrzypkowi i lekarzom pracującym w Bytomiu żyję . Zatem zdróweczka życzę i na foty Kubulka czekam :)