Jump to content
Dogomania

Alicja

Members
  • Posts

    51706
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Alicja

  1. Brakuje tutaj Ciebie Sabinko i Twoich zwierzaczków ....[CENTER][IMG]http://img376.imageshack.us/img376/4969/ponceserceiv3.gif[/IMG] [/CENTER]
  2. [CENTER] [IMG]http://img181.imageshack.us/img181/9978/znicz29.gif[/IMG] [/CENTER]
  3. [FONT=arial]Szajbus, dziękuję Harley'ku , pamiętamy o Tobie i wszystkich naszych zwierzaczkach każdego dnia i chciałabym wierzyć , ze kiedyś jeszcze się spotkamy , że gdzieś jest taka kraina Marzenie , gdzie czekają na nas nasi bliscy ...zwierzęta i ludzie ...Każdego z Was tutaj brak ....[/FONT]
  4. ...i musisz pańcia budzić [url]https://lh6.googleusercontent.com/-mWi6Bba6bQs/UmVwqt0-ihI/AAAAAAAAFG4/ywjr84ME7aM/s639/DSC_6981.JPG[/url] czyli tak jak myślałam ... ja też przemywam manusanem , borasol mam to też spróbuję , robiłam też Fungidermem , a raz nawet alu sprayem ...
  5. [quote name='Ania!']Tak właśnie sobie pomyślałam, że to musi boleć. Masakra :shake:[/QUOTE] przeżyjemy ;) [quote name='monia&nero'][IMG]http://images53.fotosik.pl/113/1f87f957746814be.jpg[/IMG] uwielbiam oglądać takiego radosnego Ozzulka :loveu: Jesienne zdjęcia przepiękne! Na temat NFZ i lekarzy można by długo pisać - nasza służba zdrowia to jedna wielka masakra! Ja też głównie chodzę prywatnie bo nie mam czasu czekać miesiącami na wizytę i brać całego dnia wolnego bo ustalają wizytę np na godz. 14 ech... Strasznie mnie to wkurza bo zabierają mi z wypłaty kupe kasy a nawet zwyklego badania na poziom hormonów za darmo nie mogę zrobic ... Alu oby już nie przekładali Twojego zabiegu i zrobili go dobrze tak abyś mogla szaleć razem z Ozzulkiem :)[/QUOTE] im dłużej czekam tym mam większe wątpliwości ... [quote name='Vectra']ZUS i NFZ :loveu: jak widzę te marmury , to czuje się ich współwłaścicielem :diabloti: składki się odprowadza , a co trzeba , obowiązek ... a u państwowego medyka , to ja byłam ostatnio ... jakoś w 1997 roku. Bo moja przygoda z wypadkiem o nogą , to była poza kasą chorych ;) dlatego że , np do dziś bym czekała na rehabilitacje ... no i jakoś usług , o pomstę do nieba ... tylko ciekawe , że ci sami medycy , prywatnie za pieniądze , to oni od razu wiedzą jak człowieka leczyć i badań i do żywych wskrzeszają. Natomiast za darmo , teoretycznie za darmo - to nikt nic nie wie [COLOR=#ff0000][B]Sala operacyjna, pacjent leży na leżance, podchodzi anestezjolog. [/B][/COLOR][COLOR=#ff0000][B]- Dzień dobry, dzisiaj ma pan operację, będę pana usypiał, ale mam jeszcze jedno pytanie. Czy leczy się pan w naszym szpitalu prywatnie, czy na kasę chorych?[/B][/COLOR] [COLOR=#ff0000][B]Pacjent na to: [/B][/COLOR][COLOR=#ff0000][B]- Na kasę chorych.[/B][/COLOR] [COLOR=#ff0000][B]Na to anestezjolog: [/B][/COLOR][COLOR=#ff0000][B]- Aaaaa... kotki dwa...[/B][/COLOR][/QUOTE] to ja sama se zaśpiewam ;) [quote name='monia&nero']Pacjent w rejestracji: Pacjent : Chcialbym umówić się do okulisty Recepcjonista: wizyta 2 maja 2018 roku Pacjent: a na która godzinę? Recepcjonista: Panie przecież to za 5 lat teraz chce Pan wiedzieć na którą godzinę? Pacjent: No wie Pan tak bo na 12 mam laryngologa więc wolałbym wiedzieć...[/QUOTE] :lol: [quote name='Luzia']haha Lubię to! Co do kolejek to ostatnio dowiedziałam się że jako zasłużony dawca krwi mogę do wszystkich specjalistów zapisywać się poza kolejką :crazyeye: Ciekawe ile w tym jest prawdy :evil_lol:[/QUOTE] wypróbuj :) [quote name='natija']Witajcie , fotki Ozulka super :-):-)A Tobie życzę powrotu do zdrowia i zero bólu.[/QUOTE] witaj :) [CENTER]:p [IMG]http://helendoron.pl/poznan-jezyce/files/2011/11/dynia.jpg[/IMG] [/CENTER]
  6. a może państwo wrócą po Aksę ....tak by było cudownie ....
  7. Alicja

    Negra vel Kekła

    Wujkowi podsuń papier dp podpisu co byś miała na piśmie ;) Rinusiowa niech też aparata weźmie :)
  8. [quote name='maciaszek']Taki brązowy?[/QUOTE] tak taki brązowy , czasem jest tego więcej czasem mniej
  9. bezpieczny sen :) [url]https://lh6.googleusercontent.com/-OMNInyN7Q-w/UmVwnvuCceI/AAAAAAAAFF8/NgP6wirAayw/s639/DSC_6948.JPG[/url] faflunki [url]https://lh3.googleusercontent.com/-PhU2WsrFfJ8/UmVwoRgYHHI/AAAAAAAAFGY/wUWWlLFcOVM/s512/DSC_6959.JPG[/url] Ozzyemu pod faflunkami zbiera się taki ,,brudek,, wet tylko kazał nam to myć , a mi się to cholerka nie podoba , bo nie wiem co to
  10. a nie lepiej zrobić wątróbkowe ? w pasztetówce soli od groma
  11. Ozzulka też coraz częściej atakuje wróg czający się np za drzwiami ...przyśni się coś gamoniowi i rajwach robi :diabloti:
  12. [quote name='Beti-Buba']............:-oPomykasz TRAKTOREM ZAORNYM!!!???/ TZ?/NAD MORZE??? Nooooooo to te 10 godzin to świetny czas!:lol:[/QUOTE] TZ , małżonek jakby coś ...a 10 godzin z popasem i przystankami dla psa , a czasem i z foceniem okolic to czas super , na wyścigi się nie piszę :) Aspiracji do kolekcjonowania fot z fotoradarów też nie posiadamy :)
  13. [quote name='Beti-Buba']OK, luknij i napisz- jak długo jedziecie?A tę popularną trasę Wrocław-Poznań itd. testowałaś?[/QUOTE]ale popłynęłam z tym Gorzowem :oops: Lecimy na Ostrzeszów , Ostrów Wlk. , Pleszew , Jarocin i ( śmieszne to ) ale jadąc TAM jedziemy zawsze na Wrześnie , Nakło n/Notecią , a wracając na Poznań :lol: . W sumie wychodzi coś koło 10 godzin . Trasy na Wrocław /Poznań mój TZ nie lubi , więc pomykamy tak sobie od lat pipidówami ;)
  14. [quote name='Beti-Buba']Nooooo dobra ładnie się uśmiechnęłaś , więc Ci wybaczam te ploty nie na temat;)Tym bardziej, że jesteś ze ŚLĄSKA? A może w związku z tym parę słów na temat najlepszej trasy ze Śląska do Kołobrzegu i okolic?[/QUOTE] najlepsza trasa :hmmmm: my jeździmy ze względu na psa opłotkami , przez Ostrów , Gorzów Wlk ... spojrzę potem w mapę i dokładniej podam
  15. Madziu , jeśli koniecznie chcesz psiaka ale też nosisz sie z zamiarem wyjazdu wybierz takiego psiaka którego bez problemów bedziesz mogła zabrac ze sobą
  16. Alicja

    Lena i Omar ;)

    Co u Lenki ?
  17. [quote name='beataczl']co u Was slychac?:)[/QUOTE] Shara mieszka u Heci , ma do towarzystwa 2 psiaki i koty a Omarek niestety opuścił już ziemski padół i przeniósł sie za TM [*] umarł na skręt żołądka zanim zdążono mu pomóc :'(
  18. [quote name='zuzolandia']Hello ..;-) w sumie to wstawiaałabym fotki ale nie chce mi sie zmniejszac ładowac na serwer i wklejac hihihih na fejsie jest mniej skomplikowane ;-) ot coooo............ a tak poza tym to mamy sie dobrze tzn Zuzol ma lepsze lub gorsze dni ale zyje ;-) Fruzia wiadomo oszołom i wiekszych kłopotków ni ma ;-) czekam czekam juz na wiosne choc jeszcze zimy nie było hihihih Buziam WAS jesiennie;-)[/QUOTE] a mi już wsio jedno jaka pora roku , ale odpowiada mi taka pogoda jak teraz jest ;) z fotami mam to samo ....
  19. Alicja

    Negra vel Kekła

    [quote name='qmu']yhhh, ale mi cisnienie podniesiono tu na dogo... napisalam co mysle odnosnie klatek kenelowych ze dla mnie sa zbedne w zyciu moich zwierzat, ze uwarzam za slaby pomysl zamykanie psa na 8 czy wiecej godzin w klatce w ktorej moze w sumie tylko sie obrucic i polozyc itd. , a zostalo to skwitowane tekstem, ze skoro jestem taka anty na klatki to jestem niedouczona w kwestii psiego behawioru... no ludzie litosci ! normalnie mysl inaczej niz inni to cie zbesztaja...[/QUOTE] no akurat to faktycznie nie masz racji , bo przydatności klatki nie możesz określać sugerując się tylko zachowaniem swojego psa ; dla wielu psów klatka jest wybawieniem , np u psów z lękiem separacyjnym , po prostu tutaj trzeba patrzeć na aspekt klatki wielopłaszczyznowo ale fajna fryzurka :) [url]http://imageshack.us/a/img823/1816/tjwk.jpg[/url] Żwacze są naprawde oki w walce z kupami i innymi niejadalnymi przysmakami , możesz też kupić Rumen Tabs , parę groszy to kosztuje .
  20. [quote name='Beti-Buba']CZYTAĆ ze zrozumieniem potrafię dlatego staram się pisać NA TEMAT tego forum!!! A nie o d.....ie Maryni od tego są TELEFONY![/QUOTE] żartujesz :) a co to jest d.....ie Maryni ?? a co to jest TELEFONY :grins: Andziu69 , pozdrów zatem naszego ulubionego Restauratora .
×
×
  • Create New...