Jump to content
Dogomania

Alicja

Members
  • Posts

    51706
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Alicja

  1. Poduszeczkę pod bródkę prosimy [url]https://lh3.googleusercontent.com/-HqElyR7f7-Q/Uf7ukwdt28I/AAAAAAAAExg/F52p-mrvkYE/s639/Kopia%20DSC_5972.JPG[/url]
  2. [quote name='Luzia']Ja też uwielbiam taką pogodę, nie za zimno, nie za ciepło - tak w sam raz :) Niedyspozycji szczerze współczuję, wiem jak to jest, u mnie szczególnie kiepsko jak pogoda ujowa :roll: 4 km w 2,5 h? Coś wolniutko, albo tylko Ci się wydaje że tak mało :evil_lol: Ja też kiedyś myślałam że moje wieczorne spacerki to max 2 km, a teraz od kiedy używam endomondo, okazuje się że min to 6 :lol:[/QUOTE] no właśnie też teraz patrzę , ze chyba tego było 2x więcej :lol: same groble mają 3,5 km a myśmyu przeszli 2 groble ( jedna jest zamknięta) i obeszliśmy wszystko dookoła :lol:no i oprócz tego złaziliśmy jeszcze okolicę
  3. Wigo to chyba też super psiak z charakteru ?
  4. [quote name='Luzia']Zagłosowane :) Jak tam Ozziczek? ;)[/QUOTE] dzięki , można głosować raz dziennie :) Ozzy , zadowolony z pogody , takie temperatury najbardziej mu odpowiadają , no i jeszcze śnieg czasami może być . Wczoraj pojechaliśmy do Rezerwatu Łężczok , tam obeszliśmy wszystkie stawy , nie wiem ile kilosów ale minimum 4 ,nam zeszło ale czasowo to jakoś 2,5-3 godziny , ja troszkę marudziłam bo to za dużo jak na moje chore szłapki ale byłam dzielna :) , a Ozzy nawet nie zasapał , maszerował aż miło , szukał grzybków , zaganiał stado czyli nas , bo czasem sie rozłaziliśmy a byliśmy we 3 więc musiał nas pilnować ...
  5. Jaki fajny nakrapiany kocik :loveu: a ty Justynko , po chrzcinach bierz sie za siebie bo widać że nie jesteś w pełni sił , musisz wyjść na prostą :cool2:
  6. [quote name='Asiaczek']No to tak dokładnie, to w tym tygodniu meldujesz się? pzdr.[/QUOTE] znaczy się ??? Zagłosujcie na Svietkę , fota nr 6 [url]http://brthelp.info/pl/?page_id=14[/url]
  7. [quote name='qmu']my również trzymamy kciuki i lapki :) będzie dobrze, w przeciwnym wypadku dorwiemy doktorka :mad: ehhehehe[/QUOTE] biedny doktorek :lol: , amstafami go nastraszymy ;) [quote name='Gioco']3m się Ala :thumbs:[/QUOTE] trzymam się trzymam , tylko cholera nie wiem czemu skoro nie pracuję moja doba zrobiła się strasznie krótka ... generalnie mniej się stresuję zabiegiem aniżeli powrotem do pracy :roll: żołądkiem mi przewraca jak przypomnę sobie , ze MUSZĘ tam wrócić
  8. [quote name='Gioco']Jego Plaskatość jak i reszta bandy mają się dobrze. Brakuje mi natchnienia do robienia zdjęć i ogólnie mam jakieś niedobory czasowe. Ma to związek z zajęciem sobie czasu, żeby myśli nie szły w nieodpowiednią stronę :mad: Minął nam pierwszy miesiąc w szkole i nareszcie, po 2 latach, Smerf na początku 3 klasy dostała uwagę i zostałam poproszona o rozmowę z wychowawczynią. Powodem stało się wypracowanie o liściu klonowym, który został przez wiatr zerwany z drzewa i łagodnie opadał... wedle Smerfa ...opadł na Chevroleta Sparka, który zabrał liść do miasta. W mieście liść spadł na asfalt i rozjechał go TIR. Pani stwierdziła, że wypracowanie jest jakieś takie makabryczne. Jako pierwszy cenzor przepuściłam realistyczną wizję zakończenia całości liścia dlatego, że przecież mógł skończyć spalony na stosie albo być wywiezionym na wysypisko i przywalony odpadami komunalnymi. Potraktowałam to jako żart i tak też wytłumaczyłam to Pani. Uważam, ze Smerf ma prawo do własnego zdania i dostała za nie i za uwagę ode mnie nagrodę. Wychowawczyni też już odpuściła ale regularnie sprawdza Smerfy wypracowania. I dobrze, ponieważ od tygodnia ma Aga normalną skalę ocen i pierwszę 6 na koncie :evil_lol: Tym razem wypracowanie dotyczyło odgłosów lasu. Wzięłyśmy pod uwagę wrażliwość i romantyczność Pani dlatego nie było słychać w nim pił łańcuchowych ani strzałów kłusowników :diabloti:[/QUOTE] a wiesz , ze mi humor poprawiłaś :)
  9. [quote name='Romka']Aksa i Wigo nadal w schronisku.Mają spacerki w soboty lub niedzielę i czasami w środku tygodnia jak przyjadą uczniowie technikum weterynaryjnego,tyle jej radości w tym monotonnym schroniskowym życiu...[/QUOTE] szkoda że tylko tyle :( ...ale i tak dobrze że w ogóle są ...
  10. Zróbcie mu tam wydarzenie , to jednak działa ten facebook
  11. [quote name='Asiaczek']Tez się cieszę:) To juz 3 austriacki wniosek Serka na Championa Austrii, a pierwszy dla Torinki. Moze uda nam sie zrobic Młodziezowego Championa austrii...? zobaczymy:) pzdr.[/QUOTE] myślę , ze się uda :)
  12. [quote name='natija']ja tez mocno trzymam kciuki:)bedzie dobrze,musi:)[/QUOTE] tez innej opcji pod uwagę nie biorę ;)
  13. nie wiem czy jest na FB ale wrzuciłam na grupę [url]https://www.facebook.com/groups/175676319141427/?fref=ts[/url]
  14. Macie link do wydarzenia na FB ??
  15. Alicja

    Negra vel Kekła

    Cudowny boksiu .... :( [url]http://img395.imageshack.us/img395/3494/p1030814bk4.jpg[/url] mój boksiu miał 4 lata jak odszedł , kocham boksery ...znajomi mają teraz z odzysku takąpółroczną sierotkę , pójdę do nich to cyknę fotki z Ozzym , on jej jeszcze nie zna
  16. Po Bucku wogóle nie widać lat ,jest super :cool2: a Natusia podziwiam na FB ;)
  17. Po niedzieli będę miała coś dla psiaków od znajomej ,ma być kołdra i coś tam jeszcze , wiem że trochę karmy suchej dla kotów , jak już odbiorę to musze się umówić jak i gdzie dostarczyć
  18. To bywaj z mamą i cykaj foty . Pozdrawiamy
  19. Gratki dla Kissa :)
  20. Gratki , gratki , gratki :cool2:
  21. [quote name='Romka']IGOR JEST BEZPIECZNY!!!:lol: Więcej wieczorem.:lol:[/QUOTE] ...................:cool2:
  22. :lol::lol::lol: czekam na opowieści PO :lol: Co do żelków , to ja mam odżywkę żelową i też daje fajny efekt , najpierw odżywka potem lakierek i potem znów odzywka , ładnie wyglądają kolorki :) ino ja mam ,,szkolne,,kształty
  23. Alicja

    Negra vel Kekła

    to teraz pilnowanko zeby nie zadrapał
  24. Co do tipsów to pamiętam jak Tuffikowa Alka zostawiła na Ozzulkowym Rolexie swojego tipsa :lol:
×
×
  • Create New...