Jump to content
Dogomania

Alicja

Members
  • Posts

    51706
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Alicja

  1. [quote name='agaciaaa']Może i niedocenione, ale mi się noclegów pod namiotem odechciało od kiedy dwa lata temu spałam pod namiotem na majówkę :eviltong: to była chyba noc z 31 kwietnia na 1 maja, było mi tak cholernie zimno, ze myślałam, że nie dotrwam do rana :diabloti: tyle w temacie namiotów ;)[/QUOTE] ja tam w maju nie jeździłam pod namiot ;) zawsze wyjeżdżaliśmy tak by być w 3mieście na Jarmarku Dominikańskim
  2. Fajne te twoje 4 dziewczyny :) :lol: bowsko jak zawsze [url]http://images64.fotosik.pl/159/457dda63d37e2ffbmed.jpg[/url]
  3. Sama słodycz :loveu: [url]http://imageshack.us/a/img90/6042/c45x.jpg[/url] Cieszę się , ze się odezwałaś :)
  4. a ja byłam na FB :Rose:
  5. [FONT=arial]Harley'ku ...dołączył do Was Tobiaszek .... [/FONT][FONT=arial] [/FONT] [FONT=arial] oto co napisał Mateusz .... [/FONT]
  6. [FONT=arial]Mateusz .... :glaszcze: tak bardzo mi przykro , nie ma słów które wyraża żal i smutek po stracie Przyjaciela ...z czasem tylko przyjdzie ulga jak pomyślisz ...Jak dobrze , że był ...niektórzy nie mają takiego szczęścia .... Tobiaszku ....[/FONT][CENTER][IMG]http://i717.photobucket.com/albums/ww172/adikwiat/rozne/inay430h.gif[/IMG] [/CENTER]
  7. Alicja

    Negra vel Kekła

    Czy ona ci czegoś tam nie chapnęła , bądź podtruła się tymi gazami , no ewentualnie reakcja na leki
  8. [quote name='Ania!']To u mnie by z głodu padł :evil_lol: Karmić mogę tylko chorego psa, zdrowe wsuwają same :grins:[/QUOTE] u mnie by po 1sze nie miał już jajek , po 2 gi żarł by sam aż miło , a po 3 cie nie darł by ryja w mieszkaniu
  9. Alicja

    Negra vel Kekła

    Okryj ją aby było jej ciepło , i jak masz mozliwość to możesz podać espumisan ( fajny jest dla dzieci taki w plasterku jak guma do żucia ) pomaga na bolący brzuszek
  10. Alicja

    Negra vel Kekła

    [quote name='qmu']Dzis jest juz duuuuuzo lepiej niz wczoraj bable prawie zeszly, a te najwieksze znacznie sie zmniejszyly prawie ich juz nie widac :) Tylko Niunia jest troche nie swoja po lekach, taka jakas zamulona malo co do niej dociera i dzis uparcie lezy na kafelkach zamiast na kocyku, pewnie chlodek od podlogi troszke jej usmierza swedzenie :) Nawet nowy misiek zostal olany po 3 minutach (przynajmniej pozyje dluzej niz reszta pluszakow). Ale i tak mi jej szkoda taka zgaszona jest :([/QUOTE] zgaszona bo syrop działa na uspokojenie , nasennie więc się nie martw
  11. Alicja

    Negra vel Kekła

    [quote name='qmu']nic nowego nie było dlatego myśle, że to ta zabawa niedaleko kanału burzowego tymbardziej, że wariatka tam poleciala i sie skompała raz ;/ całe szczęście sytuacja wyglada na opanowanom bąble zaczynają się zmniejszać :)[/QUOTE] czyli syf cywilizacyjny .... znam to , Ozzy nam się sypnął jak po kąpieli w domu ( zmyta została cała warstwa ochronna skóry ) następnego dnia wykulał się w śniegu , a wiadomo , w śniegu cały syf ....pies wyglądał podobnie jak Negra
  12. [quote name='monia&nero'] Byliśmy z Teką u weta w piątek do kontroli po cieczce. Nigdy wcześniej nie miałam suczki więc wolałam sprawdzić czy wszystko ok no i umówić zabieg. Teka 16.09 będzie miała korektę skrzydełek nosa żeby jej się lepiej oddychało. Już mam stracha :([/QUOTE] będziemy zaciskać :kciuki:
  13. Alicja

    Negra vel Kekła

    Pomyśl czy jakiś nowy płyn do mycia podłóg wprowadziłaś , albo skoszona trawa wieczorem na podwórku . Polecam Calcium Panthotenicum
  14. nóżka zwisa z fotelika :)
  15. [quote name='natija']a tam;) super ,ze fotki sa:)[/QUOTE] czekam teraz na jesienne słonko i kolory , to może coś cyknę [quote name='Ania!'][URL]http://images53.fotosik.pl/49/4659ee7702f329f6.jpg[/URL] Świetne ujęcie :grin: [I][B]To był unik :lol:[/B][/I] To podlewać już nie musiała :evil_lol: Cudownie musi się żyć z takim psem :roll:[/QUOTE] moja teściowa i reszta tego teamu to materiał na ksiażkę .... jestem ogólnie ciekawa czy pies jest szczepiony , bo tablety na robale to 2 lata temu ostatnio im wcisnęłam jak pies w lesie coś zeżarł padłego , a w domu to ciotka na kolanach klęczy przed nim i karmi , bo on sam nie weźmie :diabloti: [quote name='Izabela124.']Witaj Alicjo :)[/QUOTE] Witaj :)
  16. pies przed spotkaniem powinien co najmniej przez kilka dni ,,być ogarnięty ,, czyli wybiegany , powtórzone powinno być to czego nauczył się w Bogatyni ... pobyt w tym ,,hotelu,, w Łodzi tylko mu zaszkodził , no i teraz są efekty uboczne , smutne ale prawdziwe :(
  17. jaki facecik ;) https://fbcdn-sphotos-d-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash4/1157678_584078711638373_1326688416_n.jpg
  18. o tu tu tu na tym klifie siedziałam nie raz :) uwielbiam , w Orłowie na polu namiotowym mieliśmy metę :) wtedy to jeszcze z namiotem się jeździło a nie na kwatery ;) [url]http://i568.photobucket.com/albums/ss124/agaciaaas/Wakacje2013/101_9341_zps98a6c186.jpg[/url]
  19. I jak skończyła się sprawa ze Strofą ??
  20. [quote name='Izabela124.']Witaj Aluś :) Super fotki, ale ta [URL]http://images52.fotosik.pl/49/7451ecdba9421139.jpg[/URL] najfajniejsza :D[/QUOTE] nieskromnie przyznam że też mi się spodobała ;) [quote name='pcheelkaa']Witamy się :) I informujemy, że jesteś w posiadaniu mojego największego marzenia.. cuuuuudny :loveu:[/QUOTE] marzenia trzeba spełniać ;) witam [quote name='Luzia']nieee, bo czy :grins:[/QUOTE] czy cztery :D [quote name='natija']a tam;) super ,ze fotki sa:)[/QUOTE] i cieszta się bo na razie nie będzie :lol:
  21. [quote name='WEIMAR']napisane jest ze tylko male zwierzeta po uzgodnieniu[/QUOTE] mamy erę telefonów a to co napisane jest najczęściej tylko jedną z wielu informacji znajoma była z psem , uzgodniła to z właścicielami obiektu i wszystko grało , zadzwoniła i dopytała , to zadna filozofia :)
  22. Znajoma była z psiakiem tutaj [url]http://www.leba-kurort.pl/noclegi,kwatera-prywatna,pokoje-goscinne,baltic-star-pokoje-goscinne.html[/url]
  23. [quote name='Mapi']Był, prawie miesiąc wcześniej ;-)[/QUOTE] no to spoko :) Kurcze mój już skończył 9 ....
  24. Kurcze na fotach jakby już jesień .
  25. kurde raz na rolkach jechałam , ale na łyżwach śmigałam na zawodach ...to moze dałabym radę :hmmmm:
×
×
  • Create New...