-
Posts
51706 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Alicja
-
Szatańska galeria - czyli popaprane championy z przeklętych rewirów
Alicja replied to Vectra's topic in Foto Blogi
[quote name='natija']Fajnie mieszkać w lesie, też bym tak chciała, ale wpierw musiałbym stado powiększyć, bo bym się zes...a w gacie ze strachu;-)[/QUOTE] nocą tak ciemno , że palca wyciągniętego do przodu nie widać :) -
[quote name='Kaaasia']Piękne fotki jesienne :loveu: O Ozzulku nie piszę bo to oczywista oczywistość ;)[/QUOTE] jesień i wiosna to moje ulubione pory roku , więc i fotki nawet udane
- 78403 replies
-
Szatańska galeria - czyli popaprane championy z przeklętych rewirów
Alicja replied to Vectra's topic in Foto Blogi
Fajny taki 13 październik , mieszkanko w lesie urokliwe , waryjot też ;) -
[quote name='Ania!'][URL]http://images54.fotosik.pl/113/68a770655736c7a0.jpg[/URL] Pasują mu te jesienne kolorki :) [URL]http://images53.fotosik.pl/113/1f87f957746814be.jpg[/URL] Szczęśliwe psisko :loveu: Ale piękna ta jesień :)[/QUOTE] piękna jesień i pogoda też tak jak lubię , nasza najulubieńsza :) [quote name='Gioco'][URL]http://images55.fotosik.pl/112/aa3645415b89e174.jpg[/URL] - podoba mi się :lol: [URL]http://images53.fotosik.pl/113/7f3e549766aa8d26.jpg[/URL] - cóż takiego Przystojniak zobaczył, że Mu uszy dęba stanęły? :crazyeye:[/QUOTE] uchi stanęły bo podskakiwał :) a lasek to ten nasz gdzie na psacerki jeździmy :) tam o każdej porze jest pięknie
- 78403 replies
-
***Waldemarowy obłęd w ciapki czyli - Popyrtany Pointer Gallery ***
Alicja replied to Majkowska's topic in Foto Blogi
Cudownie tam macie a szczególnie to w lesie mnie zauroczyło , gdzie takie miejsca jeszcze są ? [url]http://img51.imageshack.us/img51/7710/m2g3.jpg[/url] Co do grzybów , ja zbieram to co znam , więc też się nie obawiam ,ale np na rydze to tylko koleżance wierzę w prawdziwość , sama się nie podejmę zbioru -
[CENTER][URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images51.fotosik.pl/112/7dc1c4bce74de1a1.jpg[/IMG][/URL] [/CENTER]
- 78403 replies
-
[CENTER][URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images53.fotosik.pl/113/75dbf4efd33b5a8f.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images51.fotosik.pl/112/309d065899d3b6e2.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images54.fotosik.pl/113/8b96f85f8a2718ec.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images54.fotosik.pl/113/68a770655736c7a0.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images53.fotosik.pl/113/583baa4ddd12fabd.jpg[/IMG][/URL] [/CENTER]
- 78403 replies
-
[CENTER][URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images54.fotosik.pl/113/d62adaac3eb66baa.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images51.fotosik.pl/112/4daa09a8d026bb1d.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images55.fotosik.pl/113/5d4f59abf0b60186.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images51.fotosik.pl/112/61f0f1b1b7ba360c.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images53.fotosik.pl/113/7f3e549766aa8d26.jpg[/IMG][/URL] [/CENTER]
- 78403 replies
-
[CENTER][URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images52.fotosik.pl/113/3ab0e922b9435910.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images51.fotosik.pl/112/b0742fc26c9d27ac.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images51.fotosik.pl/112/fa83e10b75f2adc9.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images55.fotosik.pl/113/1cd6e94933695372.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images53.fotosik.pl/113/60c398d06e8fa094.jpg[/IMG][/URL] [/CENTER]
- 78403 replies
-
[CENTER][URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images54.fotosik.pl/113/2c610b699b55d46f.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images55.fotosik.pl/113/976a41c7f3ea0122.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images54.fotosik.pl/113/c26c0293f219019f.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images53.fotosik.pl/113/1596154233b4afd2.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images53.fotosik.pl/113/1f87f957746814be.jpg[/IMG][/URL] [/CENTER]
- 78403 replies
-
[CENTER][URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images53.fotosik.pl/113/612e650ba1ac09de.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images54.fotosik.pl/113/e9865f743ef6b952.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images53.fotosik.pl/113/d22ac60a18b9f87a.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images55.fotosik.pl/113/97586ed3abbf4ed9.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images53.fotosik.pl/113/d1a0903e9943b16a.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images55.fotosik.pl/113/b58415a62383a876.jpg[/IMG][/URL] [/CENTER]
- 78403 replies
-
[CENTER][URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images55.fotosik.pl/112/669b6cfcda7a9917.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images55.fotosik.pl/113/c6c4f596a2565451.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images54.fotosik.pl/113/7fdf18ae4f88e5ba.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images51.fotosik.pl/112/bc1a78eb7c6a7b16.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images52.fotosik.pl/113/d8e28c3c92563512.jpg[/IMG][/URL] [/CENTER]
- 78403 replies
-
A w górach już jesień królestwo niczyje ... w górach wprawdzie nie byliśmy , bo nam się plany popsuły ale u nas też jesień .... [CENTER][URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images51.fotosik.pl/112/88f9f4d87f80ee0c.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images55.fotosik.pl/112/aa3645415b89e174.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images55.fotosik.pl/112/6157a4dfe462f653.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images51.fotosik.pl/112/ff80016d445ea9f0.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images53.fotosik.pl/113/7c5e37e604b523ec.jpg[/IMG][/URL] [/CENTER]
- 78403 replies
-
ooo proszę , jaka Smerfa pomysłowa ;) [url]http://i818.photobucket.com/albums/zz110/Cymelia/psy%202013/DSCN0919_zps46dc60d7.jpg[/url]
-
Ferajna z Czarcich Rewirów - czyli Biały Bokser, Tosa i CAO
Alicja replied to Bolsbokser's topic in Foto Blogi
Drużyna reprezentacji ci się szykuje :) [URL]https://lh4.googleusercontent.com/-DUco5Fplqgw/UluvXEnZ47I/AAAAAAAAAsA/4isAUQDNxVo/w640-h428-no/DSC_3465.jpg[/URL] Bravo jakby drobniejszy przy nich się wydaje . A jak Albin z ekipą ?? -
i cisza..............................
-
[FONT=arial][B]Dziś Twoje 12 urodziny ....bez Ciebie Pamiętamy Klocuszku o Tobie ... [/B][/FONT]
-
[quote name='Izabela124.']No to czekam na foty :D[/QUOTE] [quote name='Ania!']Czekamy :grins:[/QUOTE] za dnia coś wrzucę :)
- 78403 replies
-
Ferajna z Czarcich Rewirów - czyli Biały Bokser, Tosa i CAO
Alicja replied to Bolsbokser's topic in Foto Blogi
Ale fajowskie :) [URL]https://lh4.googleusercontent.com/SrtijfK7CoJZO68YxF6D8edXnJSOsIJn9MthbC_FiVI=w640-h427-no[/URL] Co do sąsiadów , to masakra ...tyle napiszę ....O cegłówce małżonek wspomniał ?? Kurcze dawaj diete ... bo ja z powodu chorób z wagi spaść nie mogę ale może jakiś cud się stanie ..... -
ale fajnie , Ozzy już by dupsko w wode zasadził :lol: [url]http://imageshack.us/a/img546/7279/wlhz.jpg[/url]
- 1417 replies
-
No to widze ciasto się udało :cool2:
-
***Waldemarowy obłęd w ciapki czyli - Popyrtany Pointer Gallery ***
Alicja replied to Majkowska's topic in Foto Blogi
Ładnie tam u Was :) Kurcze w Bielsku byłam ostatni raz jak jechaliśmy na Szyndzielnie , jakieś 10 lat temu ... a nie jeszcze do Międzybrodzia do kuzynki jechaliśmy i zahaczyliśmy o Bielsko Ja dzis grzybki zbierałam do kupowej torby Ozzyego ( ale tylko 3 prawdziwki , wprawdzie waga 1 kg , i 1 podgrzybek ) -
[quote name='monia&nero']My też trzymamy kciuki Alu! A pogoda śliczna na spacerki najlepsza![/QUOTE] [quote name='natija']Widzę, że wszyscy korzystają z ładnej pogody:-)a kciuki też trzymamy :-)[/QUOTE] korzystamy , nawet foty mamy i grzyby :lol:
- 78403 replies
-
jakby ktoś szukał jeszcze kagańców [url]http://www.ipo-sklep.pl/index.php?p1203,kaganiec-ast-pitbullterier-labrador-staford-skora-pies-kod-ch-538[/url]
- 1417 replies