-
Posts
51706 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Alicja
-
[quote name='natija']ciekawa ,stara dogomania ;)[/QUOTE] ano ciekawa , na tyle dobra , ze znajomości sprzed lat trwają , no i najważniejsze ...nie było donosicielstwa , był humor , żart , pomoc w każdej materii ( ja przeszłam przyśpieszony kurs komputerowy na dogo np )
- 78403 replies
-
cudowności :)
-
Sherkan-piękny AST-zdradzony, znowu w hotelu czeka na dom
Alicja replied to agamika's topic in Już w nowym domu
:loveu: [url]https://scontent-b-vie.xx.fbcdn.net/hphotos-prn2/1383320_629068473810326_1766851653_n.jpg[/url] -
Wspominki starej dobrej dogomanii :lol::lol::lol: [url]http://www.youtube.com/watch?v=DA9hnnICnHY[/url] [url]http://www.youtube.com/watch?v=VCH6n-OGSJA[/url]
- 78403 replies
-
Gioco , a na pewno szczurowate ? U mojej siostry w Opolu i u znajomego niedaleko mojej miejscowości kuny czy coś w ten deseń sieją spustoszenie w wyposażeniach samochodu
-
[quote name='qmu']ahh te dziki osiedlowe, ja ostatnio z balkonu patrzylam jak laza przy przejsciu dla pieszych calym stadkiem jakies 7 szt moze i bylo ich wiecej ale widac nie bylo, moj maly jak zobaczyl to sie darl na pol osiedla "finie mama zobacz finie!" a jak tlumaczylam, ze to dziki to sie dziwil i pytal "a co to dziki?"[/QUOTE] :lol: no mama , czas podszkolić synka :)
-
Magda , nie sposób zapomnieć o Adasiu ...odcisnął swój ślad i tutaj i na innych wątkach i pozostanie w pamięci .:) Tak po prawdzie kłamliwym jest stwierdzenie , ze Halloween to hAmerykanckie święto ... więc warto zerknąć do źródeł :) . Kto chce niech się bawi taka moja zasada , byle nie robił krzywdy innemu , a w tym wypadku nikt nie cierpi ...mądry pogodzi i zabawę ,i zadumę ,i wspomnienia ,i zdąży zapalić światełko . Fajnie jakby pamiętano o grobach cały rok , zapalano światełka , wspominano mile i czule ... a tak nie zawsze jest . Jestem na cmentarzu u dziadków kilkadziesiąt razy w roku , wiem jak wyglądają groby nie w dniu 1 listopada , wiem jak wyglądają przy święcie ...smutne , że czasem przez 365 dni w roku nie ma kto zapalić lampki , a tego jednego dnia zdało by się zaśpiewać ,, Płonie , płonie stodoła ...,,
-
[quote name='Izabela124.']A gdzie nowe fotki Ozziego? :)[/QUOTE] na kompie i w aparatach :lol:
- 78403 replies
-
Dinuś, Maryśka .... [*]
-
[IMG]http://img181.imageshack.us/img181/9978/znicz29.gif[/IMG]
-
[IMG]http://img181.imageshack.us/img181/9978/znicz29.gif[/IMG]
-
Mój kochany Harley a teraz i Ozzy :(
Alicja replied to Alicja's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Grażynko :loveu: -
Złapaliście bakcyla ? bo ja po pierwszej wystawie zrezygnowałam , mam nadzieje że u BF są inne relacje wśród wystawiających
- 2737 replies
-
- buldog francuski
- buldożek
-
(and 2 more)
Tagged with:
-
dzisiaj bardziej niż w innych dniach wspominamy .....
-
[quote name='Luzia']wypróbuje a jak się sprawdzi to Ci wyślę swoją legitkę :razz:[/QUOTE] no to czekam :)
- 78403 replies
-
tutaj dokładnie widać jak Bobik odmłodniał :) [url]http://i216.photobucket.com/albums/cc26/Izabela124/New%202013/Obraz586.jpg[/url]
-
-
Nasze czarne szczęście, Luna, za TM...
Alicja replied to pinkmoon's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
-
Poznań - Dog Argentyński - Biała odeszła za TM
Alicja replied to GoniaP's topic in Psy, które pożegnaliśmy....