Jump to content
Dogomania

Alicja

Members
  • Posts

    51706
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Alicja

  1. [quote name='natija']ciekawa ,stara dogomania ;)[/QUOTE] ano ciekawa , na tyle dobra , ze znajomości sprzed lat trwają , no i najważniejsze ...nie było donosicielstwa , był humor , żart , pomoc w każdej materii ( ja przeszłam przyśpieszony kurs komputerowy na dogo np )
  2. :loveu: [url]https://scontent-b-vie.xx.fbcdn.net/hphotos-prn2/1383320_629068473810326_1766851653_n.jpg[/url]
  3. Wspominki starej dobrej dogomanii :lol::lol::lol: [url]http://www.youtube.com/watch?v=DA9hnnICnHY[/url] [url]http://www.youtube.com/watch?v=VCH6n-OGSJA[/url]
  4. Gioco , a na pewno szczurowate ? U mojej siostry w Opolu i u znajomego niedaleko mojej miejscowości kuny czy coś w ten deseń sieją spustoszenie w wyposażeniach samochodu
  5. [quote name='qmu']ahh te dziki osiedlowe, ja ostatnio z balkonu patrzylam jak laza przy przejsciu dla pieszych calym stadkiem jakies 7 szt moze i bylo ich wiecej ale widac nie bylo, moj maly jak zobaczyl to sie darl na pol osiedla "finie mama zobacz finie!" a jak tlumaczylam, ze to dziki to sie dziwil i pytal "a co to dziki?"[/QUOTE] :lol: no mama , czas podszkolić synka :)
  6. Magda , nie sposób zapomnieć o Adasiu ...odcisnął swój ślad i tutaj i na innych wątkach i pozostanie w pamięci .:) Tak po prawdzie kłamliwym jest stwierdzenie , ze Halloween to hAmerykanckie święto ... więc warto zerknąć do źródeł :) . Kto chce niech się bawi taka moja zasada , byle nie robił krzywdy innemu , a w tym wypadku nikt nie cierpi ...mądry pogodzi i zabawę ,i zadumę ,i wspomnienia ,i zdąży zapalić światełko . Fajnie jakby pamiętano o grobach cały rok , zapalano światełka , wspominano mile i czule ... a tak nie zawsze jest . Jestem na cmentarzu u dziadków kilkadziesiąt razy w roku , wiem jak wyglądają groby nie w dniu 1 listopada , wiem jak wyglądają przy święcie ...smutne , że czasem przez 365 dni w roku nie ma kto zapalić lampki , a tego jednego dnia zdało by się zaśpiewać ,, Płonie , płonie stodoła ...,,
  7. [quote name='Izabela124.']A gdzie nowe fotki Ozziego? :)[/QUOTE] na kompie i w aparatach :lol:
  8. Dinuś, Maryśka .... [*]
  9. [IMG]http://img181.imageshack.us/img181/9978/znicz29.gif[/IMG]
  10. [IMG]http://img181.imageshack.us/img181/9978/znicz29.gif[/IMG]
  11. [IMG]http://img181.imageshack.us/img181/9978/znicz29.gif[/IMG]
  12. [IMG]http://img181.imageshack.us/img181/9978/znicz29.gif[/IMG]
  13. Złapaliście bakcyla ? bo ja po pierwszej wystawie zrezygnowałam , mam nadzieje że u BF są inne relacje wśród wystawiających
  14. dzisiaj bardziej niż w innych dniach wspominamy .....
  15. [quote name='Luzia']wypróbuje a jak się sprawdzi to Ci wyślę swoją legitkę :razz:[/QUOTE] no to czekam :)
  16. tutaj dokładnie widać jak Bobik odmłodniał :) [url]http://i216.photobucket.com/albums/cc26/Izabela124/New%202013/Obraz586.jpg[/url]
×
×
  • Create New...