Jump to content
Dogomania

Alicja

Members
  • Posts

    51706
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Alicja

  1. KOmcia i tak mniej posiwiała niż Ozzy , ten już ma ryjoczek biały :(
  2. Alicja

    Negra vel Kekła

    Dizi jest inteligentny i sobie ich tak urobi , ze będą płakać
  3. Gratki :cool2: ale fajniuchne :) [URL]http://i216.photobucket.com/albums/cc26/Izabela124/Izabela124001/IMG_6291.jpg[/URL]
  4. Ślicznie wygladają w tych ubrankach :loveu:
  5. [quote name='agutka']ach ten 2013 :shake: mi też ostro dał w kość :/ spokojnie do swoich planów będziesz śmigać ;)[/QUOTE] no na naszym życiu 2013 odcisnął swoje piętno :/ no własnie nie wiem jak będzie z tym śmiganiem , bo w najbliższym zakładzie rehabilitacji zapisy będą na 2 polowę roku .... [quote name='majoka']Super, że wszytko się udało :)Alicja masz motywacje, to dobrze. Też chcę już nad morze, w tym roku nigdzie nie byłam (pechowy 2013) :( Zazdoszczę Agutce morza, mogłabym 4 miesiące mieszkać nad morzem i 8 w górach :)[/QUOTE] ja też uwielbiam morze ...mieliśmy w planach wrzesień nad morzem , potem wszystko się pozmieniało , póżniej czerwiec poszedł pod rozpoznanie wyjazdowe i tak miało zostać a teraz znów się wszystko pierdasi ... [quote name='agutka']szczerze jak się ma to morze na co dzień to wcale tak fajnie nie jest ;) ale taka prawda że się docenia dopiero jak się straci ;)[/QUOTE] mi odpowiada klimat [quote name='monia&nero']Witaj Alu :multi: Teraz już będzie z górki :) szybkiego powrotu do formy ![/QUOTE] z górki to jest jak popylam o kulach z 4 piętra :lol: [quote name='zuzolandia']Zdrowiej i do formy wracaj Kochana ;-) I zycze Ci aby 2014 był spokojnym rokiem z dużą ilością pozytywnych i radosnych dni ;-) Buziam !!!!1[/QUOTE] zdrowieję , a jak będzie z formą to nie wiem ...czas się zacząć ograniczać z żarciem :diabloti: [quote name='Asiaczek']Najwazniejsze, że juz jest PO. I że jesteś w domu:) ale nie kozakuj, jak masz lezeć - leż! Wszystko będzie, ale w swoim czasie:) Czekamy na Ciebie w Stolycy:) pzdr.[/QUOTE] no, w domciu już tydzień :) w środę na kontrolę i chyba ściąganie szwów , próbuję chodzic podpierając się na pięcie Do Stolycy plany są ...
  6. wow , jak mięciutko :) widać Bazylek zadowolony z nowego mebelka :cool2:
  7. [quote name='Pysia']Z Perłą zaraz jedziemy do weterynarza. Jest źle. Jest tak słaba że az żal patrzeć. I nie chce jeść. Trzymajcie kciuki bo to pies szczególnej troski :([/QUOTE] zaciskamy :kciuki: za Perełkę I Zmoreczko ty też się nie daj
  8. :( ....dla psiaczka [*] Kasiu , nic już na to nie poradzimy , ze świat jest taki beznadziejny a ludzie to niedorobione istoty
  9. ................ :cool2:
  10. [quote name='Asiaczek']Mam nadzieję, że ta kretyńska dyskusja nt. celowości WOŚP, Owsiaka jako takiego i in., mimo wszystko nie zniechęci sympatyków Orkiestry:) pzdr.[/QUOTE] mam nadzieję , że zwolennicy Owsiaka nie są tacy durni jak naganiacze :) Maluchy stanowczo za szybko rosną :) Co do czasu , to ani nie mówcie ...zapierdziela jak wściekły
  11. Psiaczku :( [*] I co wykazała sekcja zwłok ? Napiszcie do moderatora o przeniesienie Krawczyka do działu Tęczowy MOst ...
  12. Czekam na informacje od Eli ( mamy Dominiki ) lub Justyny , koleżanki ze stajni ( dziewczyny ze stajni bardzo pomagają ) . Jak tylko czegoś się dowiem , napiszę . Dzwonić nie mam jak , bo albo ja nie mogę rozmawiać albo Ela . Wieczorkiem zadzwonię do Dominiki .
  13. super :cool2:
  14. :loveu: [url]https://fbcdn-sphotos-h-a.akamaihd.net/hphotos-ak-prn1/58909_626492654065008_1017885487_n.jpg[/url]
  15. Utulkaj :loveu: pilnuj by miał ciepło Trzymamy nadal :kciuki:
  16. Cały czas zaciskamy kciuki
  17. Alicja

    Negra vel Kekła

    Fajna kurtałka :) . TZ z moich Ozzyemu derki szył , została nam jedna , reszta już poszły do mniejszych .
  18. Ozzy im starszy tym mniej cierpliwości do innych psów , znaczy kiedyś olewka a teraz zdarzy mu sięi irokeza postawić i zabulgotać ...no ale cóż lata lecą i tak jak nam cierpliwości brak ;) Znajoma kupowała zamiast linki Lonżę w koniowym sklepie też się sprawdza :) ja żałuję , ze jak szłam z Ozzym na szkolenie to nie było możliwości na takie spec bullowate ,jednak to specyficzne psiaki i może terazniejsze zachowania , ze burczy nie miały by miejsca
  19. o Przyjaciołach nie da się zapomnieć
  20. fota prawie jak w starym kinie ;) [url]http://images62.fotosik.pl/545/d87f3fae36afa6f4gen.jpg[/url]
  21. Alicja

    Negra vel Kekła

    na stawy polecają ludziowe [url]http://allegro.pl/nutrend-flexit-liquid-500ml-gelacoll180kaps-wys24h-i3866561710.html[/url] będę kupować dla Ozzulca śniegu zazdrościmy :) , Ozzy go uwielbia co do Dieselka , geny robią swoje i szczypiorka z niego nie zrobisz ;) , ja tam lubię mocnej kości psiaki :)
  22. [quote name='agutka']w domku to szybciej do formy dojdziesz niż w szpitalach, poboli i niedługo zapomnisz o tym ;) pozdrawiam :)[/QUOTE] muszę dojść do formy , bo w kwietniu mam zaplanowany remont łazienki :lol: a w czerwcu wyjazd nad morze :) , w marcu umówiona jestem w Katowicach ( niedaleko , ale muszę być na chodzie ;) ) , gdzies tam w planie stolica , no i są jeszcze inne plany , i może po fatalnym 2013 coś się zmieni wreszcie i odetchnę z ulgą
  23. Jestem , wróciłam ,boli .... uziemiona na jakiś czas , ale będzie dobrze :cool2: Buziaki ogromne i podziękowania dla trzymających kciuki :calus:
×
×
  • Create New...