-
Posts
51706 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Alicja
-
piesiuchy cudowne , zabawy na plaży marzenie :) o fotach fiordów nie wspomnę :) a nie myślałaś o badaniach w czasie pobytu np w Polsce ? kuzynka która mieszka w Norwegii od przeszło 40 lat miała BF , na szczęście Madonna chorowała im tylko na koniec życia , ale nie zdecydowali się już na kolejnego psa ze względu na koszty . Wiem , ze w Norwegii nie wolno posiadać TTB , a jak jest z rotkami ? Jak ostatnio była Grażyna w Polsce z kleżanką , to tamta była przerażona widząc Ozzulka , wyszło na to , ze TTB opinię mają w Norwegii straszną :(
-
z Ozzym to jest tak , po drodze idzie jakby chciał a nie mógł ;) ale jak zobaczy wodę to wstępuje w niego drugie życie :)
- 78403 replies
-
nie da się ukryć , ze mamy naprawdę urokliwe miejsca w okolicy :)
- 78403 replies
-
staw w lesie , czyli nasze nowe kąpielisko :) takie niebo było dzisiaj
- 78403 replies
-
Fotaski z dzisiaj , czyli 5 czerwca 2015 roku [url=www.fotosik.pl][/URL] chatka nad rzeką Rudą w Paproci [url=www.fotosik.pl][/URL] [url=www.fotosik.pl][/URL] rzeka Ruda [url=www.fotosik.pl][/URL] [url=www.fotosik.pl][/URL]
- 78403 replies
-
ja nie jestem fanatykiem lata i pewnie stąd moja niechęć do upałów , no a ze kolejny mój pies ich nie toleruje to tym bardziej ich nie lubię :( , do 23 to jeszcze daję radę ;) No tak , w sumie i przy 20 może być nieznośnie jak wiatru brak . Kuzynka mieszka w Norwegii i czasem jak dzwoniła to faktycznie miała cieplej niż my Ozzy w wannie to nie ma mowy by dał się zamoczyć , ale każdy akwen jest jego ;) Ile Sagacik ma już wiosenek ?
- 78403 replies
-
witaj :) wymiziaj babcię Romcię u nas upał to albo mieszkanie i łazienka albo woda ....ale dziś do stawu to normalnie była kolejka ... jak przyszliśmy to pływał DONek , zobaczyli nas to go zabrali i wskoczył Ozzy , zaraz za nim czekała pitbullka , a jak wracaliśmy z lasy to szelciak pływał . Tam jest tylko jedno zejście piaszczyste , pozostałe to szuwary więc tłok ;) ale póki co mądrych ludzi trafiamy i każdy po troszku psa zamacza
- 78403 replies
-
jakoś na razie ciągniemy , po chwilowym spadku formy jest ok ....ale mamy upały i to się nam nie podoba Mam fotki , coś wybiorę i wrzucę , tylko ciężko mi się zmobilizować do zmniejszania
- 78403 replies
-
Witajcie dawno niewidziani goście . Piszcie co u Was , My jakoś ciągniemy raz z górki raz pod górkę ... łapka za łapką , a czasem w podskokach i oby jak najdłużej ,bo ostatnio za dużo znajomych psiaków przyszło nam pożegnać :( http://www.dogomania.com/forum/topic/4464-m%C3%B3j-kochany-harley/page-48
- 78403 replies
-
Smutno bardzo :( Tak wiele psiaków odeszło w ostatnich dniach :(
-
Mój kochany Harley a teraz i Ozzy :(
Alicja replied to Alicja's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
i to jeszcze nie koniec pożegnań :( tłok tam u Was Harley'ku ...a u nas smutek :( [*] GIGI L'AMOROSSO Cymelia 01.06.2001. - 05.05.2015. -
Dopiero teraz zajrzałam :( [*] współczuję z całego serca :( ..... strasznie dużo znajomych psiaków odeszło w ostatnich dniach
-
Zuza-kombinator i jej foto-pamiętniczek:) POWRÓCILIM :)
Alicja replied to basia2202's topic in Foto Blogi
Co tam u Was ? -
Mój kochany Harley a teraz i Ozzy :(
Alicja replied to Alicja's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
-
Mój kochany Harley a teraz i Ozzy :(
Alicja replied to Alicja's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Nie ma już Jolusiowego GUTKA :( 6 lipca 2004 - 27 maja 2015 [attachment=13689:gutek.jpg] ............no i co najlepszego narobiłeś Oponiarzu ?......to taki żart prawda?....schowałeś się tylko trochę bo Ci było głupio, że ta cała afera wokół tej chwilki Twojej słabości....rozumiem, twardziele nie lubią jak się nad nimi rozczula.....nie odchodź tylko za daleko.....zadanie wykonane tylko w połowie..... przyjaciele zostają do końca...zobacz jak tam jest i wracaj by być blisko Joli i Darka.....ok, przysługuje Ci teraz inny wymiar, ale bądź.....nie zdążyłem z pucharem, bo zrobiłeś unik, pogadamy sobie o tym, ale.......... jeszcze nie teraz -
dokładnie tak ......
-
ano zdarza się ...ale żal mi go strasznie , bo widać było , ze koniecznie chciał się wydostać z domu :( .... on jak był mały , miał kwarantannę to załatwiał się tylko do kuwety z trocinami i trzeba było pilnować , bo do brudnej nie wszedł ,kupalona trzeba było natychmiast wyciagać , a tutaj nie miał go kto wyprowadzic . Najgorsze jest to , ze w projekcie na przyszły rok szkolny mam w planie pracę do 16 :( Co do smrodu , na szczęście wywietrzyło sie jak byliśmy na spacerze , oprócz tego potraktowałam chałupe neutralizatorem zapachów ;)
- 78403 replies
-
Ale tutaj nie o miejsce w sercu idzie ........
-
dokładnie .... to wieczne poczucie winy , taki ludzki strach przed tym czy nie jest to zdrada ....
-
Witaj :) wszędzie na dogo marnie ...ludzie uciekli na FB a u Ozzulka ,ano różnie ....dzisiaj chłopak zrobił mi pierwszy raz w życiu śmierdzącą niespodzianke , bidulek nie wytrzymał , a ja z pracy wróciłam po 17 , godzinę później , no i sprzątanie było .... biedaczysko schował się pod biurkiem , bal sie , ze nakrzyczę na niego , ale jak tu sie złościć jak to nie jego wina :(
- 78403 replies
-
Fajny masz ogródek , moje bratki przekwitają już , fot nie zdążyłam zrobić :( ...mam wrażenie , ze od ,,tamtych wydarzeń ,, czas płynie zupełnie inaczej , głowa jest nadal zupełnie gdzieś indziej , jedynie w pracy MUSZĘ być skupiona . Co do kolejnego psa , chyba najcięższa decyzja .... sama nie wiem czy zdecydowała bym się po śmierci Harleya na kolejnego ...ale zdecydował TZ , wprawdzie dla Mnie ale decyzja była jego , zbyt dobrze mnie zna , ze widział , ze nie ,,wyleczę ,, się z tęsknoty zanim nie będę miała kim się zająć . Sama rozpamiętywałam i ustawiałam sobie wszystkie za i przeciw ... zawsze wychodził remis
-
Eris z Reptowskiego Lasu - i JUGO, czyli Anteris
Alicja replied to FredziaFredzia's topic in Galeria
Kurcze , urokliwy niezmiernie ten charcik :) i pewnie kłaków nie sieje ;)- 2363 replies
-
- buldog francuski
- eris
-
(and 3 more)
Tagged with:
-
Grubas juz po zabiegu ,zeby za - plombowane ;-)
Alicja replied to madziara1983's topic in Już w nowym domu
Współczuję z całego serca . Nie da się normalnie żyć po śmierci Bliskich .... ten ból jest mi znajomy i to bardzo :( -
Ozzy ma jeszcze Rolexa po Harley'u więc wiekowe wdzianko ;) takie 12-13 letnie , ale wygląda zacnie :)