-
Posts
51706 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Alicja
-
Jakie ma fajne błotne skarpety ;)
-
Jakie ma fajne błotne skarpety ;)
-
Bo szczęście nie jedno ma imię - zapraszam :)
Alicja replied to Tengusia's topic in Już w nowym domu
Pogoda do bani to i Bolek słabszy , zobaczysz jeszcze się upomni o żarło Wrzuć linki aukcji na FB -
Zuza-kombinator i jej foto-pamiętniczek:) POWRÓCILIM :)
Alicja replied to basia2202's topic in Foto Blogi
Basiu , wiem , ze zapracowana jesteś , ale daj znaka . -
taką szczeciniastą :)
-
no muszę do dyrekcji pismo wystosować by nowy fotel wstawiła do sali , będzie sobie stał i pachniał ;) , bo usiąść w nim za cholere nie było by czasu Spacer z Herą odbył się pod okiem Fundacji AST , myślę , ze dopięte to było na ostatni guzik . Psy intuicyjnie wyczuwają zagrożenie ze strony małych dzieci , nie da się ukryć , ze są to istoty nieobliczalne ( mowa o dzieciach :) ) ale wszystko da się ogarnąć , chyba , ze jest to psiak który faktycznie nie toleruje z jakiegoś powodu małych istot , ale tutaj rola dorosłych by to zauważyć . Moja Kama była pożeraczem dzieci , do 10 miesiąca życia od tych istot doznała wiele złego tułała sie po 3 domach , zamykana była w łazience , potem jeszcze ugryzł ją w ucho siostrzeniec męża mego za co przyrobił kuksańca , a na nasze dzieci nie wyszczerzyła ani mm zęba , owszem buczała , jak chciała uniknąć konfrontacji ale oba smarkacze byli wyszkoleni , ze niech ich ręka bowska chroni , zeby szli do psa jak buczy ... pies mial swój azyl pod fotelem i żaden nie miał prawa tam iść i nawet nie próbowali , od początku wiedzieli co znaczy NIE WOLNO , na dodatek siostry syn bardzo niedowidzący a i takie dziecko da sie nauczyć bezpiecznego dla psa i dziecka poruszania sie we wspólnej przestrzeni . Kama zmarła jak chłopcy mieli po 5 i pół roku i nigdy z żadnej strony nie było krzywdy .
- 78403 replies
-
Koniecznie zrób Maniuchnie fotę w klatce :)
-
Nam pies się sypnął przy gronkowcu , oprócz leków , kąpieli , podawaliśmy zastrzyki na odporność wtedy to było Baypamune co teraz zwie sie Zylexis . Ostatnio je tylko Royala , wcześniej Obesity , teraz Mobility ( na Orijenie srał i śmierdział , ładnie wyglądał na Forza 10 na diecie eliminującej ) no i podstawa , definitywnie kilka lat temu chyba z 5 czy 6 skończyliśmy z kąpielami , pies sam sie pierze w rzece , stawie , jeziorze , śniegu ... kto Ozzyego zna wie jakie były kłopoty z alergiami u niego , odkąd pies nie jest kąpany szamponami pies nie mial jednego bąbelka
- 1417 replies
-
Mexykański nagi lub grzywacz ;) Ja póki co chciałabym 2 psiaka , jak jeszcze jest Ozzy , bo to dobry psiak , dobry nauczyciel ...ale mój TZ się nie zgodzi dopóki na tym 4 mieszkamy
-
Fajowski Feluś :D
-
Dokładnie , nigdy nie zniknie ...teraz tylko się zaciera troszkę , by za jakiś czas wrócić bardzo wyraźnie i nigdy nie opuszczą Cię te wspomnienia z Bazylkiem związane
-
Hera jest w DT z możliwości pozostania tam jako na DS , ale zbierane są pieniążki na szkolenie ponieważ mocno ma namieszane w głowie i mocno zaniedbana w kwestiach posłuszeństwa ...czasu dla psa nie było przy nowych priorytetach , myślę , ze to ciągnęło się od 4 lat , a nie ostatnie 10 miesięcy .
-
Musisz małej kupić jakies psie posłanko ;)
-
Niufki: Zmorka, Szelma[*], kot Tommy[*], collak Aris[*] i puli Luśka .
Alicja replied to arima's topic in Foto Blogi
Fajnie teraz masz :) -
Czyli masz odpowiedź, ze to ta tchawica jednak ,to trzeba uważac na zaciski w takim razie . A jeszcze wracając do kąpieli , my Ozzulka kąpaliśmy we 2 i oboje w bieliźnie bo i tak wsio było mokre i ukudlone .... on tak nienawidzi kąpieli od czasu jak miał gronka i lecznicze kąpiele , więc od 6 chyba lat kąpie sie sam , w jeziorze , rzece , śniegu :)
-
Basiu , bo wiesz ... ja w przedszkolu tylko kawę piję i patrzę jak sie dzieci bawią i od tego jestem zmęczona , tracę głos , nogi mnie bolą .... plecy , kręgosłup , i operowane stopy ...to od tego siedzenia ;) jakbyś chciała o Herze poczytać to są nowe wieści https://www.facebook.com/events/356111977928324/360218997517622/?ref=notif¬if_t=plan_mall_activity
- 78403 replies
-
Zuza-kombinator i jej foto-pamiętniczek:) POWRÓCILIM :)
Alicja replied to basia2202's topic in Foto Blogi
Basiu , co u Was ? -
Współczuję z całego serducha . Moja Mama też zmarła przed upływem doby , do szpitala pogotowie przywiozło ją coś koło 6 rano ( o 5 do mnie dzwoniła, coś koło 5.20 byliśmy u niej i dzwoniłam po pomoc ) a Mama odeszła o 21.00 , przy czym o 18 straciła przytomność . Kiedy w poniedziałek pojechałam po rzeczy , stwierdzenie zgonu , to ordynator nas zaprosił do gabinetu i właśnie poinformował , ze w takich przypadkach sekcja obligatoryjnie powinna być wykonana , ale mając na uwadze historie chorób i leczenia Mamy , jeśli My nie wnioskujemy o sekcję to on przychyli sie do naszej prośby o nie wykonywanie , tak , ze podpisał nam to,,od ręki ,, w ciągu pół godzinki . Ja byłam przerażona , ze moją Mamę mieli by ciąć :( . Mam zatem nadzieję , ze z tymi hienami wygrasz . Zdrówka Wam wszystkim życzę .
-
Cezarro czyli diabeł w ciele owczarka niemieckiego :)
Alicja replied to justysiek's topic in Owczarek niemiecki długowłosy
Kurcze sterydy to by były uzasadnione jakby coś było z jąderkami , np wędrowały by , ale nie przy stulejce. Zdaj się lepiej na urologa dziecięcego , bo to najpewniejszy głos w tej sprawie , ale po mojemu to Kuba za mały na stwierdzenie , zeby operować . A ty kochana ze sobą zrób porządek zdrowotny , bo Mamę Kubuś ma tylko jedną -
Zuza-kombinator i jej foto-pamiętniczek:) POWRÓCILIM :)
Alicja replied to basia2202's topic in Foto Blogi
Jesteśmy dobrej myśli i to ważne :) , Zuza na bank na wakacje gdzieś nad wodę z wami pojedzie , pływanie pewnie będzie dozwolone bo to rehabilitacja ;) -
Justyś , chyba wszystkie byłyśmy w szoku , bo jakaś gówniara jakby to zrobiła to człek by sklął i jakoś by przeszedł nad tym do porządku dziennego , ale osoba która znała co to psia bezdomność ....no cóż , zmieniły sie jej priorytety :/ Basiu , na razie F.AST nic nie pisała ja k dobrze , ze jeszcze niedziela przede mną , bo zmęczona jestem straszecznie
- 78403 replies
-
Zuza-kombinator i jej foto-pamiętniczek:) POWRÓCILIM :)
Alicja replied to basia2202's topic in Foto Blogi
Basiu , czekam y na wieści . Po zabiegu nózia może puchnąć . Ludziom każe sie trzymać wyzej , z psiakiem tak sie nie da -
Kurcze .... nawet pożegnanie z samochodem może być przykre ....
-
Anita , wg tego co pisane było to Rufus jest w tym samym domu co Hera , czyli w domu rodziców , tyle , ze ona w karcerze a on jeszcze na wolności ... ciekawe kiedy i on się znudzi mam nadzieję , ze Hera dogada sie z tą nową panią i zyska prawdziwy DOM i przyjaciela do końca a nie fałszywych przebierańców dla których była zabawką póki się dzieci nie urodziły
-
Sunia z wrośniętym łańcuchem - co najmniej od maja na trzech łapach!
Alicja replied to hanek's topic in Już w nowym domu
to cieszy :)