Jump to content
Dogomania

Alicja

Members
  • Posts

    51706
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Alicja

  1. Mój Ozzulek ma dziś urodzinki , kończy 11 lat ...chcialabym aby był z nami jeszcze długo długo długo .....
  2. u nas teraz już lepiej ale nadal straszą upałami , czego sobie nie życzę jak już wklikniesz multi cytowanie to nie dajesz odpowiedz tylko więcej opcji odpowiedzi oczywiście , ze pamiętam Inkę ;) jest na FB , wyślę Ci namiary :) Inka , miała briarda a potem szitsiaka a teraz jeszcze jednego pluszaka , znów zapomniałam jakiej rasy ;)
  3. moje działa , ale nowe dogo mi się nie podoba , poginęły mi tematy które miałam zapisane , admini wyczyścili skrzynki PW bez ostrzeżenia , a tam miałam ( zresztą nie tylko ja ) ważne rzeczy
  4. u mnie działa guziczek cytuj po prawej stronie szkoda dawnego Dogo , z tamtych czasów pozostało mi wielu dobrych znajomych i wiele wspomnień Super , że Romcia daje radę :) oby jeszcze jak najdłużej Ozzy odżyje jak odejdą upały , on nigdy nie był odporny na gorące temperatury , ma pecha , ze trafił do bidoków co nie mają chałupy z klimą , ogrodu z basenem . Dziś było przed 7 rano 23 stopnie i chłopak same decydował że pójdziemy dalej a nie tylko na szybkie siq
  5. Kasiu , Shilka żyła 15,5 roku , to jak na ASTa bardzo dużo , niewiele takiego wieku dożywa , 14 max ...ale wierzę wdobre geny pewnie doczyta tutaj :) bo nowe dogo jest takie do bani
  6. Tengusia zakończyła przygodę z motorem .... miała przerwę w życiorysie ...czasem tu zagląda , ale wkleję Ci link to poczytasz http://www.dogomania.com/forum/topic/11663-bo-szcz%C4%99%C5%9Bcie-nie-jedno-ma-imi%C4%99-faza-bolek-i-klara-zapraszaj%C4%85/page-145 http://www.dogomania.com/forum/topic/136703-tengusia-kiedy%C5%9B-ona-pomaga%C5%82a-dzisiaj-sama-potrzebuje-pomocy/#post21890344 Co do psiaków to strasznie się boję ....tym bardziej , ze Ozzy 11 lat , 3 sierpnia minęło też 11 lat jak umarł mój Harley , odchodzi bardzo dużo psiaków znajomych ....
  7. tutaj założyłam wątek Anieli :( http://www.dogomania.com/forum/topic/147947-niez%C5%82omna-arka-ju%C5%BC-nie-ma-z-nami-anieli-roehr/
  8. Wczoraj minęło 11 lat odkąd nie ma Harleyka tutaj z Nami :( , nie ma chyba dnia bym o nim nie myślała ..... a dzisiaj kolejna smutna wiadomość :( , w wieku 15,5 roku odeszła Shila , Ozzulkowa Mamusia :( ....tak nam bardzo smutno CELIA GIRL Nefer SHILA 08/02/2000 - 04/08/2015 [*]
  9. aż serducho radują takie wpisy :) a dziewczę ma urok , oj ma :)
  10. pamiętam awatarek twój stary :) z Dinkiem Pytasz o Tengusię , też jeszcze czasem bywa na dogo ... ale ma już tylko Fazę , Boluś już nie żyje .... kilka tygodni temu odszedł :( nowotwór Dziś odeszła Mamusia Ozzulka , kochana Shilka , miała 15 i pół roku [*]
  11. ano jesteśmy , tyle razy próbowaliśmy się wycofać , ale za dużo czasu , za dużo historii , za dużo życia tu zostało , sentyment ... Ozzy 19 sierpnia kończy 11 lat mam nadzieję na jeszcze kilka latek razem
  12. Tak myślałam o klatce tylko cholerka nie wiadomo czy złych skojarzeń nie będzie . Ale wchodzi pod biurko więc w klatce raczej znalazła by azyl . Na rozmiarach klatek się nie znam . Soboz , dopiero przeczytałam o smutnych wieściach związanych z chorobą rodzinnego psiaka :( współczuję ... to chyba najgorsze choroby jakie mogą być :(
  13. TZ jej przypadł do gustu jako klozetowy ;) , czyli idzie ku dobremu ;) żartowałam z tym klozetowym ;)
  14. a to aż człeka raduje u mnie to pogoda dużo zmienia w Ozzym
  15. witaj :D oj przyda się przyda ....ja tam ja , ale Ozzulek ma naprawdę już dość powiem Ci Kasiu , że TZ upierał sie na mieszkanie w innym miejscu , nasze ma jeden inus ...vis a'vis mamy plac zabaw , ale myślę , ze skoro przez rok nie zwariowaliśmy to już nam to nie grozi ;) , a wygoda w opiece nad Ozzym wzięła górę , bo Kuba sam powiedział , ze kiepsko będzie jak ja znów będę po całych dniach w przedszkolu a on przed pracą może zejść szybciej i go wyprowadzić :)
  16. W takim razie zaciskamy kciukasy jeszcze bardziej :D
  17. skopiowałam z FB zdjęcie miejsca spoczynku Arki ,zrobione przez osoby który były z nią w tej ostatniej ziemskiej drodze ... nam pozostaje PAMIĘTAĆ i iść drogą przez nią wskazaną [attachment=15539:grób.jpg]
  18. i tak to jest ...wszyscy jesteśmy tu tylko na chwilę , więc żyjmy tak , aby nikt nie musiał żałować , ze tutaj się znaleźliśmy Na 99% kupuję mieszkanko , 2 pokojowe , identyczne jak te co mam , na 2 piętrze ...w tym pionie gdzie teraz mieszkam . Na 4 piętrze zostanie Kuba , a my przeprowadzimy się na 2 piętro , dla Ozzyego to dobrze . Szukaliśmy na 1 piętrze ale wiecznie coś było nie tak z tymi mieszkaniami , więc decyzja ostateczna zapadnie w najbliższym czasie .
  19. Dzisiaj o 13.00, rozpocznie się ostatnia ziemska droga Anieli , będziemy myslami ....
  20. Pewnie bez porady specjalisty się nie obejdzie . Co do burzy , nie zmieni sie , dojdą zapewne fajerwerki :/ .....to juz się nie zmieni na bank , przechodziłam z Harleyem , już współczuję seperacyjny stres , nie wiem czy pamiętasz jeszcze bandoga Clockworka od Magdy Klockowej z Jastrzębia , tego czarnucha ... to była tragedia jak oni wychodzili z domu , nawet jak zostawał ze mną czy siostrą Pawła czy Magdy , było bieganie po mieszkaniu , dlatego też wszędzie z nimi jeździła jak juz musieli go zostawić to wszystkich ten stres zjadała :( Mam nadzieję , ze chociaż z sikaniem wyjdziecie na prostą , zaciskam kciukasy , bo dziewuszka śliczna
  21. ano smutno ... Tengusiu znałaś , z Arką były największe boje na dogo ...ale to bardzo mądra osoba była ... http://www.dogomania.com/forum/topic/147947-niez%C5%82omna-arka-ju%C5%BC-nie-ma-z-nami-anieli-roehr/
  22. Ja jak uczyłam Ozzulka , to on w domu sikał do kuwety na trociny :) , potem wynosiłam trociny w woreczku , podobnie jak wyżej było pisane , szybko się nauczył
  23. Fajowska jest :) Kurcze , to będziesz musiała z chodniczkiem na spacerki wychodzic ;) Łata , łyżwa co miałam ją na DT przez tydzień , to po 1 zlaniu przedpokoju , potem już robiła siq na podwórku
×
×
  • Create New...