Jump to content
Dogomania

Alicja

Members
  • Posts

    51706
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Alicja

  1. co mi pozostało :( , tylko zdjęcia boli mnie całe ciało , boli mnie cała dusza , boli mnie moje sumienie
  2. co mi pozostało :( , tylko zdjęcia boli mnie całe ciało , boli mnie cała dusza , boli mnie moje sumienie
  3. niestety ... choroba chyba zaatakowała w te upały , kiedy był słabszy , kiedy wszyscy byli słabsi z powodu temperatur teraz we wrześniu mieliśmy robić kontrolne badania , jak co roku , nie zdążyliśmy , a te co zrobiliśmy nie dały nadziei na życie :(
  4. niestety ... choroba chyba zaatakowała w te upały , kiedy był słabszy , kiedy wszyscy byli słabsi z powodu temperatur teraz we wrześniu mieliśmy robić kontrolne badania , jak co roku , nie zdążyliśmy , a te co zrobiliśmy nie dały nadziei na życie :(
  5. podjęłam decyzję , ja i jest mi ciężko z tym wszystkim Wczoraj ok 14 Ozzulek zwymiotował skrzepami krwi i gęstą białą śliną ( wcześniej czyli w niedziele wieczorem i wczoraj rano sie zakrztusił ) , pojechaliśmy zaraz do weta ,krew , na USG watroba , nerki , oki , na jelitach i ściankach żołądka lekki stan zapalny , krew na granicy anemii , blade śluzówki .Dostał zastrzyki , antybiotyk , steryd , coś jeszcze wieczorem zjadł miskę ryżu z kurczakiem i siemieniem, był na spacerze , cięzko tylko było wejść na 4 piętro , i rano poszliśmy kupkę , kupa była z przetrwaioną krwią , więc zaraz znowu do do weta , RTG i znów krew , wszystkie parametry krwi w ciągu 18 godzin spadły lub podskoczyły o połowę , potas zanikał , hemoglobiny miał 5 wczoraj 11 ...Diagnoza : zmiany rozrostowe w obrebie przewodu pokarmowego ( możliwe tez zatrucie ) ostre krwotoczne zapalenie trzustki i prawdopodobienstwo dysfunkcji szpiku , coś tam wyszło wyszło z rozmazu , ale mam w głowie mętlik teraz dodatkowych badan nie robiliśmy . Podczas robienia RTG Ozzu nam odchodził , wrócił po chwili , błony sluzowe wczoraj różowawe dziś białe , duszność , w jamie brzusznej żadnych płynów , płuca czyste ; sugestia wetki chłonniak , sugestia po opisie i objawach do weta innego przez telefon - chłonniak nic mu nie pomagało , zaczęło boleć , a kiedy kolejny wynik krwi pokazał , ze zero poprawy , że jest tylko gorzej , nie mogłam pozwolić by cierpiał cierpimy teraz wszyscy w niedziele pokazałam mu nasze mieszkanie który kupiliśmy dla niego by nie wdrapywać się na 4 piętro , pokazałam gdzie będzie spanko .... tak się cieszyłam
  6. Maciaszku , przyszłam tylko powiedzieć , ze nie ma już Ozzulka :(
  7. Super biwak , to mi się podoba . Zdjęcia fajne a okolica dla mnie bajeczna
  8. W rudej rzeczce i w stawie nieopodal w lesie . Dziś za wietrznie troszkę , ale potem ma być jeszcze ładnie , złotojesiennie :) więc pewnie dojedziemy , bo dzisiaj byliśmy u cioci na wsi po owoce , serek i jajeczka :) no i remont nas trochę blokuje z wyjazdami z Ozzym ( nie mówiąc o pracy ;) )
  9. Ozzulek i ja , dziękujemy :) my tylko czekamy na wyjazd do lasu , może uda się jeszcze Ozzyemu popływać
  10. Maciaszku , trzymaj się i zdrówka i duzo sił rodzicom i Tobie życzę wracajcie
  11. i nie przywiozła ;)
  12. Bidulinka :(
  13. chłopak wygłaskany :) jesteśmy niezadowolenie , ze znów idą upały :(
  14. pozostaje wierzyć mój TZ mówi , ze złego diabli nie biorą ;) ( on to mówi o mnie ale zawsze se można dla lepszego samopoczucia tak rzec ;) ) bo to głupie dogo jest Dziękujemy Kasiu :)
  15. Basiu ..... ????? czy .... :( ???
  16. Już po urlopie to pewnie fotaski będa ;)
  17. Co u was ?
  18. Znów coś się działo chyba z Dogo , bo nawet znaleźć was nie umiałam ... co do sapania i upałów , Ozzy miał tak samo , ja umiarałam z gorąca , nie umiałam oddychać bo powietrze było za gorące , z niemocy chciało mi się wyć , jak patrzałam na dyszącego psa .... myślę , ze jeżeli ona mieszkałagdzies w obejściu to raczej tak suche , duszne powietrze jest jej nieznane
  19. FB nie pokonał by Dogo , gdyby admini nie zaczęli mieszać . w momencie kiedy najpierw na forum nie da sie wejśc a potem nic znaleźć to chyba logiczne , ze rezygnuje sie z niego :/ dziś znów szukałam wątków które miałam pozanaczane
  20. nie zaznaczało mi sie w subskrybcji , ze cokolwiek dzieje się na wątku .... chyba znów dogo modernizowano :/
  21. Komcia 12 latek ? to Ona o rok starsza od Ozzulka , dziś strzeliło nam 11 ;)
  22. jestem wściekła na to durne Dogo :( , dziennie zaglądam , ale pomimo tego ,nie miałam żadnych powiadomień ... i nic nie widziałam , ze batalia o łapkę się nie udała . Daj Basiu znać jak Zuzia . Życzymy z Ozzulkiem siły i zdrówka jeśli masz FB to jestem tam https://www.facebook.com/alicja.rydzewska.9
×
×
  • Create New...