Jump to content
Dogomania

Alicja

Members
  • Posts

    51706
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Alicja

  1. hahaha Maniulka już się wprawia w tresurę psów :)
  2. Lejdzion całkiem fajnie wygląda :) a Sagacik jak prawdziwy wilk :) Co do smyczy to mamy z taśmy parcianej , wcześniej miałam skórę po Harleyu jeszcze ale oddałam do schroniska , bo za krótka była , a parcianka jest przedłużana , no i flexi , słuzy 3ci rok , poza tym nie mam parcia na pizdrygałki , zeby pies miał inną obróżkę na każdy dzień tygodnia , mieliśmy 3 z Pitmana , jedna była za duża , więc poszła do psiaków , zostały 2 na zmianę bo gamoń lubi się turlać i często z błota uwali , a teraz chodzi w skórzanej najstarszej :) jedyna z adresówką :) oooo i mamy jeszcze szelko z Pitmana ...kurde to jednak rozpusta ;)
  3. Dogo po zmianach to nie to dogo co było :( , ja sama długo kombinowałam gdzie co jest i nadal wszystkiego nie wiem . Ludzie odeszli , na FB łatwiej poznajdywać wszystko , fotkę wrzucić , dogo zatrzymało sie w średniowieczu z rozmiarami fot , poza tym ta inwigilacja , wyczyszczenie nam PW przed zmianami , bez zapowiedzi , to była paskudna zagrywka , wielu już wtedy uciekło ... ja zagladam , z sentymentu
  4. Trzymam kciukasy za zdrową kupkę Zuzi i aby się już te kłopoty skończyły , bo czas na odpoczynek
  5. to jeden z wielu ...najlepiej jak musiałam maila w pracy podać a potem szukałam którego podałam :) bo informacji nie umiałam znaleźć :D
  6. PW wyczyszczone cieszę się że u was dobrze :) Umę pokojarzysz , Gosia miała Spota -boksia białego , po jego śmierci przyszłaUma i Topsik mały biały psiak weścik
  7. Przeszkadzasz psom w leżingu majowym ;)
  8. Nastorka Rodu :) Fajnie jak można psiaczkom pomóc .
  9. Basiu , co u Was ? Nie wiem czy kojarzysz sobie z dogo bokserkę Umę , białą i Topsika , psiaki od Gosi ...okazało się , ze Umka ma chyba raka kości żuchwy :( , jeśli mogłabyś napisz mi namiary na tego weta gdzie wy z Zuzą jeździcie , Gosia szuka wszelkich kontaktów do konsultacji
  10. u nas mimo wszystko autko też potrzebne bo z Ozzym do weta tylko wozem , nie jest jednak środkiem zarobkowym co do inflameksu , to dziewczyny chwalą bardzo , ja za krótko daję , więc jeszcze nie mam porównania , zobaczymy ...chciałabym aby były skuteczne
  11. i znów mi smutno .... zawsze czekałam na spacerkowe foty Bazylka , foty z obchodu terenu .... pomału coraz mniej ,,starej ekipy psiej na dogo ,,
  12. Za 7 dni , 7 maja przypada 15 rocznica urodzin Harley'ka ...... tęsknię
  13. Boluś poczeka i jeszcze jakiś czas będzie , zobaczysz
  14. Powinna roślinka się przyjąć . Nasz balkon też się prosi o malowanie ...ale czekamy bo fronty ma spółdzielnia malować tylko nie wiemy na jaki kolor
  15. U mnie też bratki pieknie się przyjęły , zygokaktusy wróciły po zimie na balkon .
  16. Boluś już ma swoje latka i oprócz choroby to też może reagować na zmiany pogody , tak jak starzy ludzie . Ozzulec też czasem nie je , dopiero wieczorem podejdzie do michy
  17. obowiązkowo wiele , wiele latek :)
  18. Super psisko trafiło :)
  19. odczytałam , wszystkie odpowiedzi brzmią tak ...a teraz idę szukać jak się tutaj teraz wysyła wiadomości ;)
  20. aż się wierzyć nie chce , ze to już 6 lat
  21. Fajnie Was widzieć :)
  22. Lejducha będzie scerbata :) Ozzy'emu zamówiłam Cortaflex-inflamex , ziołowy specyfik p/bólowy i p/zapalny , czasem ma problem z zejściem z góry po schodach , badanie serducha też by się przydało , ale maskotka mojego TZta ( czytaj samochód ) u mechanika i cza kasy dozbierać . Pewnie w czerwcu wyrwę do kliniki Ozzulka pobadać .
×
×
  • Create New...