-
Posts
51706 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Alicja
-
hahaha Maniulka już się wprawia w tresurę psów :)
-
Lejdzion całkiem fajnie wygląda :) a Sagacik jak prawdziwy wilk :) Co do smyczy to mamy z taśmy parcianej , wcześniej miałam skórę po Harleyu jeszcze ale oddałam do schroniska , bo za krótka była , a parcianka jest przedłużana , no i flexi , słuzy 3ci rok , poza tym nie mam parcia na pizdrygałki , zeby pies miał inną obróżkę na każdy dzień tygodnia , mieliśmy 3 z Pitmana , jedna była za duża , więc poszła do psiaków , zostały 2 na zmianę bo gamoń lubi się turlać i często z błota uwali , a teraz chodzi w skórzanej najstarszej :) jedyna z adresówką :) oooo i mamy jeszcze szelko z Pitmana ...kurde to jednak rozpusta ;)
-
Dogo po zmianach to nie to dogo co było :( , ja sama długo kombinowałam gdzie co jest i nadal wszystkiego nie wiem . Ludzie odeszli , na FB łatwiej poznajdywać wszystko , fotkę wrzucić , dogo zatrzymało sie w średniowieczu z rozmiarami fot , poza tym ta inwigilacja , wyczyszczenie nam PW przed zmianami , bez zapowiedzi , to była paskudna zagrywka , wielu już wtedy uciekło ... ja zagladam , z sentymentu
-
Zuza-kombinator i jej foto-pamiętniczek:) POWRÓCILIM :)
Alicja replied to basia2202's topic in Foto Blogi
Trzymam kciukasy za zdrową kupkę Zuzi i aby się już te kłopoty skończyły , bo czas na odpoczynek -
to jeden z wielu ...najlepiej jak musiałam maila w pracy podać a potem szukałam którego podałam :) bo informacji nie umiałam znaleźć :D
- 78403 replies
-
Zuza-kombinator i jej foto-pamiętniczek:) POWRÓCILIM :)
Alicja replied to basia2202's topic in Foto Blogi
PW wyczyszczone cieszę się że u was dobrze :) Umę pokojarzysz , Gosia miała Spota -boksia białego , po jego śmierci przyszłaUma i Topsik mały biały psiak weścik -
Bo szczęście nie jedno ma imię - zapraszam :)
Alicja replied to Tengusia's topic in Już w nowym domu
Przeszkadzasz psom w leżingu majowym ;) -
Nastorka Rodu :) Fajnie jak można psiaczkom pomóc .
-
Zuza-kombinator i jej foto-pamiętniczek:) POWRÓCILIM :)
Alicja replied to basia2202's topic in Foto Blogi
Basiu , co u Was ? Nie wiem czy kojarzysz sobie z dogo bokserkę Umę , białą i Topsika , psiaki od Gosi ...okazało się , ze Umka ma chyba raka kości żuchwy :( , jeśli mogłabyś napisz mi namiary na tego weta gdzie wy z Zuzą jeździcie , Gosia szuka wszelkich kontaktów do konsultacji -
u nas mimo wszystko autko też potrzebne bo z Ozzym do weta tylko wozem , nie jest jednak środkiem zarobkowym co do inflameksu , to dziewczyny chwalą bardzo , ja za krótko daję , więc jeszcze nie mam porównania , zobaczymy ...chciałabym aby były skuteczne
-
i znów mi smutno .... zawsze czekałam na spacerkowe foty Bazylka , foty z obchodu terenu .... pomału coraz mniej ,,starej ekipy psiej na dogo ,,
-
zaciskamy łapki
-
Mój kochany Harley a teraz i Ozzy :(
Alicja replied to Alicja's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Za 7 dni , 7 maja przypada 15 rocznica urodzin Harley'ka ...... tęsknię -
Bo szczęście nie jedno ma imię - zapraszam :)
Alicja replied to Tengusia's topic in Już w nowym domu
Boluś poczeka i jeszcze jakiś czas będzie , zobaczysz -
Powinna roślinka się przyjąć . Nasz balkon też się prosi o malowanie ...ale czekamy bo fronty ma spółdzielnia malować tylko nie wiemy na jaki kolor
-
U mnie też bratki pieknie się przyjęły , zygokaktusy wróciły po zimie na balkon .
-
Bo szczęście nie jedno ma imię - zapraszam :)
Alicja replied to Tengusia's topic in Już w nowym domu
Boluś już ma swoje latka i oprócz choroby to też może reagować na zmiany pogody , tak jak starzy ludzie . Ozzulec też czasem nie je , dopiero wieczorem podejdzie do michy -
obowiązkowo wiele , wiele latek :)
-
Super psisko trafiło :)
-
odczytałam , wszystkie odpowiedzi brzmią tak ...a teraz idę szukać jak się tutaj teraz wysyła wiadomości ;)
- 78403 replies
-
aż się wierzyć nie chce , ze to już 6 lat
-
Fajnie Was widzieć :)
-
Lejducha będzie scerbata :) Ozzy'emu zamówiłam Cortaflex-inflamex , ziołowy specyfik p/bólowy i p/zapalny , czasem ma problem z zejściem z góry po schodach , badanie serducha też by się przydało , ale maskotka mojego TZta ( czytaj samochód ) u mechanika i cza kasy dozbierać . Pewnie w czerwcu wyrwę do kliniki Ozzulka pobadać .