-
Posts
63826 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
2
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Asiaczek
-
Eris z Reptowskiego Lasu - i JUGO, czyli Anteris
Asiaczek replied to FredziaFredzia's topic in Galeria
No to co z tymi fotkami z podróży? Czekamy, nie wywiniesz się:) pzdr.- 2363 replies
-
- buldog francuski
- eris
-
(and 3 more)
Tagged with:
-
Mam nadzieję, że sprawy zdrowotne u Lexie juz się wyjasniły. oby! I też czekam z wielką ciekawością na fotki Larsona:) Pzdr.
-
Prosze, jakie cudo:) [url]http://i48.tinypic.com/34nnuwm.jpg[/url] Pzdr.
-
Czy cuda - to się jeszcze okaże. A kogo zobaczysz - to chyba na miejscu. Nie zapomnijcie odebrac katalog, OK?;) pzdr.
-
Jak stoisz z finansami na Gryzię? pzdr.
-
[quote name='Dżdżowniś']Ona musi mieć psie towarzystwo. Przy innym psie szybciej się uczy ludzi. Z racji tego co przeżył strach jest cały czas silniejszy niż chęć poznania, a jak będzie pies to będzie widziała po nim jak czytać ludzkie odruchy. Ale muszę ją znowu pochwalić. Znowu złapała jakąś paranoje po moim powrocie i wskoczywszy na narożnik zaczęła sikać . Podbiegłam,zdjęłam ją,a ta od razu poleciała pod drzwi wyjściowe mimo że zaworek nie trzymał. Do tej pory po zdjęciu sikała tam gdzie ją postawiłam. Czyli kolejne zrozumienie z próbą opanowania się. Mimo że do tej pory zsikiwanie się było silnieje od niej,to po tej akcji widać że on cały czas się rozwija. Rozumie i się stara (: kurde kocham pracę z psami .[/QUOTE] Nie wiem, czy to taka sama czy nie sytuacja, ale ja wielokrotnie byłam świadkiem, gdy wchodziłam do domu, gdzie sa psy z mojej hodowli, to one z radości, przy obskakiwaniu mnie i witaniu się - posikiwały tam, gdzie stały. I to nie byly juz takie malce, a nawet 1-roczne. Więc taka radośc, ze aż trzeba się posikac;) pzdr.
-
Dino ma dom po ponad pięciu latach oczekiwania.
Asiaczek replied to Cajus JB's topic in Już w nowym domu
[quote name='Donka5']Wygibasy Dina przy czesaniu :) [URL]https://picasaweb.google.com/105589679541360870529/ROZNEDinoCzesanie13Kwiecien?authkey=Gv1sRgCNnerKHVlcvDOw[/URL][/QUOTE] On tak lubi czesanie?:) pzdr.- 1379 replies
-
- do adopcji
- młody pies
-
(and 3 more)
Tagged with:
-
Szatańska galeria - czyli popaprane championy z przeklętych rewirów
Asiaczek replied to Vectra's topic in Foto Blogi
A czemu to malce w podwójnych wstażeczkach?:) [url]http://sphotos-b.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-prn1/602248_641084995917882_1304817158_n.jpg[/url] Pzdr. -
[quote name='Kaaasia'][URL]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek1/ZmianarozmiaruIMG_1930a_zps8d217c86.jpg[/URL] Małe prosidełka :loveu:[/QUOTE] Oj, wiedzą, jak to robic:) [quote name='Izabela124.'][URL]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek1/ZmianarozmiaruIMG_1935_zps78788eec.jpg[/URL] ale fajnie razem śpią :)[/QUOTE] Bardzo czesto spia razem:) Bura zrobiła się odwazniejsza, niz wtedy, tuz po przybyciu do mnie. Pzdr.
-
W ramach czyszczenia pulpitu - zdjęcia sznaucera Jazz'a z dnia 09-04-2013:) [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek1/ZmianarozmiaruIMG_1489_zpsa434f90f.jpg[/IMG] [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek1/ZmianarozmiaruIMG_1502_zps16987535.jpg[/IMG] [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek1/ZmianarozmiaruIMG_1492_zps159f0987.jpg[/IMG] [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek1/ZmianarozmiaruIMG_1491_zpsfef6d232.jpg[/IMG] [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek1/ZmianarozmiaruIMG_1490_zpscbf1ab8c.jpg[/IMG] [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek1/ZmianarozmiaruRotationofIMG_1495_zpsf7253cf3.jpg[/IMG] Pzdr.
-
Zapomniałam o jeszcze jednym słitasnym zdjęciu kici;) [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek1/ZmianarozmiaruIMG_1935_zps78788eec.jpg[/IMG] Pzdr.
-
Ja mam 2 zaprzyjaźnione koleżanki z gryfonikami, więc nie strzelałam tak na ślepo;) pzdr.
-
Dla informacji: [SIZE=3][B]mamy jeszcze 1-2 miejsca w busie do Opola na niedzielę. Wyjazd z W-wy:)[/B][/SIZE] Zapraszam! pzdr.
-
Wczoraj dostałam na maila (tak, jak napisano na stronie opolskiej) potwierdzenie do wydrukowania. Tak więc wydrukowałam i czekam na wystawę:) Pzdr.
-
Przy okazji robienia zdjęć malcom, tradycyjnie, i koty się załapały;) Rudy ma co prawda tylko 1 zdjęcie....ale wypełnia sobą całe zdjecie:) [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek1/ZmianarozmiaruIMG_1909_zpse1af4f18.jpg[/IMG] Bura vel Buratinka - jak zwykle - pieknie pozuje. Sami zobaczcie i oceńcie:) [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek1/ZmianarozmiaruIMG_1907_zps9b923ffc.jpg[/IMG] [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek1/ZmianarozmiaruIMG_1917_zps1255401d.jpg[/IMG] [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek1/ZmianarozmiaruIMG_1925_zpscdad97dd.jpg[/IMG] A to moje ulubione z tej serii:) [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek1/ZmianarozmiaruIMG_1936_zpscd6021f9.jpg[/IMG] Pzdr.
-
Cd. 13-04-2013 Lalka i Taszka:) [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek1/ZmianarozmiaruIMG_1929_zps95c3832a.jpg[/IMG] ...oraz cała Trójka:) [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek1/ZmianarozmiaruIMG_1930a_zps8d217c86.jpg[/IMG] To ostatnie zdjęcie wstawiłam na FB w Basenji April competition. Te osoby,które sa zalogowane na Fb - bardzo prosze o zagłosowanie na mnie:) Wystarczy kliknąć "Lubię to!":) pzdr.
-
Cd. 13-04-2013 Taszka + Duduś:) [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek1/ZmianarozmiaruIMG_1933_zpsb1222f76.jpg[/IMG] [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek1/ZmianarozmiaruIMG_1932_zpsce8a19b4.jpg[/IMG] [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek1/ZmianarozmiaruIMG_1922_zps1bf9553b.jpg[/IMG] [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek1/ZmianarozmiaruIMG_1928_zps339ccf9a.jpg[/IMG] Cdn. Pzdr.
-
Cd. 13-04-2013 Taszka :) [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek1/ZmianarozmiaruIMG_1916_zps84010ce2.jpg[/IMG] [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek1/ZmianarozmiaruIMG_1915_zps8c8632e2.jpg[/IMG] Dudus vel dudek:) [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek1/ZmianarozmiaruIMG_1934_zps09a26663.jpg[/IMG] [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek1/ZmianarozmiaruIMG_1911_zps18735cef.jpg[/IMG] Cdn. Pzdr.
-
Kilka ostatnich zdjęć (z 13.04.2013 r.) U-tek:) Lalka vel Lajcik:) [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek1/ZmianarozmiaruIMG_1914_zps2477be43.jpg[/IMG] [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek1/ZmianarozmiaruIMG_1918_zpse051c255.jpg[/IMG] [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek1/ZmianarozmiaruIMG_1919_zps694df585.jpg[/IMG] [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek1/ZmianarozmiaruRotationofIMG_1920_zps98899d5d.jpg[/IMG] Cdn. Pzdr.
-
[quote name='Ania!']Jakie słodkie :loveu: Fajne takie maluchy, robrykane i wesołe :lol:[/QUOTE] Jest wesoło, fakt:) [quote name='Izabela124.']Super maluchy :) To stadko baskowe się mocno powiększy, fajnie :)[/QUOTE] Stadko juz się powiększył o Torney i Tamey:) pzdr.
-
[quote name='Metheora']Rude jest piękne :) Hehe :) a małe podpalańce w planach :) jak wszytko wypali będą na lato... i tak właśnie sobie myśle, że nie zgaduje nigdy jakiego koloru będą szczylki :P Raczej nic mnie nie zaskoczy...chyba że albinos :P ale o ile wiem w historii rasy zdarzyły się nieprawidłowe umaszczenia bardzo bardzo rzadko, można policzyć na palcach jednej ręki ...chyba w stanach gdzieś na komputerze mam zapis :) Więcej "dziwnych" kolorów jest u Dobermanów[/QUOTE] W baskach jest troche "innych" kolorów, pojawiających się od czasu do czasu w hodowlach. Trindel - przoduje:) są piaskowe, czaprakowane, mahoniowe, niebieskie.... [quote name='Riven']Ale słodziusie szczylki <3[/QUOTE] Nawet jak rozrabiają sa słodkie:) Pzdr.