Jump to content
Dogomania

Asiaczek

Members
  • Posts

    63826
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    2

Everything posted by Asiaczek

  1. No to ciekawe spotkanko mieliście. ciekawe, jak moje baski by na świniaka zareagowały...?:) pzdr.
  2. [COLOR=#0000ff][B]Zapraszam Ciebie i Twoich Gości na bazarek: [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/242612-BAZAREK-BARDZIEJ-PSI-NIZ-KOCI-do-05-05-2013-r-godz-21-00"]http://www.dogomania.pl/forum/thread...3-r-godz-21-00[/URL][/B][/COLOR] Może cos wypatrzycie dla swoich pupili?:smile: pzdr.
  3. No, smutne wieści.... bardzo współczuję... Pzdr.
  4. [COLOR=#0000ff][B]Zapraszam Ciebie i Twoich Gości na bazarek: [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/242612-BAZAREK-BARDZIEJ-PSI-NIZ-KOCI-do-05-05-2013-r-godz-21-00"]http://www.dogomania.pl/forum/thread...3-r-godz-21-00[/URL][/B][/COLOR] Może cos wypatrzycie dla swoich pupili?:smile: pzdr.
  5. Verto - piękny, no, po prostu piękny:) A Cleo i Cintra zostają u Was? pzdr.
  6. Dobre wieści, oby zawsze takie byly:) Syriuszek w sumie grzeczyn jest, a że taki ciut wycofany.... No cóż, przeszłość robi swoje:) Pzdr.
  7. A ja nie wiem, co się dzieje z M&S, taka cisza to podejrzana sprawa...:) pzdr.
  8. Łeeeeee, znowu się mijamy.... Pzdr.
  9. [COLOR=#0000ff][B]Zapraszam Ciebie i Twoich Gości na bazarek: [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/242612-BAZAREK-BARDZIEJ-PSI-NIZ-KOCI-do-05-05-2013-r-godz-21-00[/url][/B][/COLOR] Może cos wypatrzycie dla swoich pupili?:) pzdr.
  10. Myslę, że w towarzystwie takich panienek, to spacer był rzeczywiscie baaaardzo atrakcyjny dla larego:) Pzdr.
  11. No to ja się wcisne z prywatą: [COLOR=#800080][B]Zapraszam Ciebie i Twoich Gości na mój bazarek: [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/242612-BAZAREK-BARDZIEJ-PSI-NIZ-KOCI-do-05-05-2013-r-godz-21-00[/url][/B][/COLOR] Może cos wypatrzycie dla swoich pupili?:) pzdr.
  12. [quote name='ENDRIUTRACKER']mówisz i masz ....:cool1:[/QUOTE] No to się cieszę; u mnie sytuacja powoli się klaruje, tak więc w przyszłym tygodniu będe się z toba kontaktowała:) Dziekuję:) pzdr.
  13. Czyli bez rozgłosu dzieje Wam się nie najgorzej:) Nam tez:) Powodzenia dla Smerfy w spiewie i dla Ciebie - jako żony;) pzdr.
  14. [quote name='Asiaczek'][B]Dżdżowniś[/B] - bazarek zrobiony dla Gryzi: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/242612-BAZAREK-BARDZIEJ-PSI-NIZ-KOCI-do-05-05-2013-r-godz-21-00?p=20767198#post20767198[/URL] Mam jednakże prośbę o rozreklamowanie go i podbijanie, bardzo poproszę:) pzdr.[/QUOTE] Pomożesz nam wpodbijaniu bazarku dla "Twojej" Gryzi?:) pzdr.
  15. A ja mam dla Was duuuuuzo super wieści:) [B]Po pierwsze,[/B] przez jakies koszmarne roztargnienie usunełam z karty pamięci w aparacie zdjęcia ze spaceru na PM w dniu 4.3.2013 r. Ale okazało się, że spece porafia i tutajprzechytrzyc rzecz!!!! Zdjęcia sa odzyskane i.... mam je juz na pulpicie! To co? Wstawiać? [B]po drugie[/B], wczoraj wymieniłam mój starszy aparat NOKIĘ na..... SAMSUNG ACE 2!!!! Wczoraj się ładował a dzisiaj będe chciała porobic odpowiednie ustawienia i zacząć z niego korzystac!!!! Ciesze się bardzo! I pytanie: chcecie foteczke mojego nowego cuda? [B]Po trzecie,[/B] wczoraj byli u mnie Alicja od Sue i Lansik i porobiłam zdjęcia U-bilatek, czyli Lalki i Dudka. chcecie?:) [B]Po czwarte,[/B] dzisiaj wybieram sie na sesję zdjęciowa (pogoda zapowiada sie fantastyczna!) z Podlotkami, czyli z Tamisia i Torinka. Trzymajcie kciuki, abym to wsio dobrze zorganizowała logistycznie i aby foteczki byly OK. A jak juz zrobię, to co, wstawiać?:) Pzdr.
  16. [quote name='Angi']wszystkiego najlepszego Asiaczku! :loveu:[/QUOTE] O, zaskoczyłas mnie:crazyeye: Dziekuję:lol: Pzdr.
  17. ENDRIUTRACKER - nasze ustalenia aktualne? Pzdr.
  18. [quote name='gosiaja']Jak wyglada niebieski basenji ?[/QUOTE] Wszędzie tam, gdzie u normalnie wybarwionego baska jest kolor czarny - u niebieskiego jest niebieski/błękitny... Bo kolor niebieski w genetyce jest pochodnym kolorem od czarnego:) pzdr.
  19. Serio? Tak bez obróżki...? [url]http://i709.photobucket.com/albums/ww94/jamnicz/Saidi/IMG_4135_zps79ffe5e2.jpg[/url] Pzdr.
  20. Witaj i dzisiaj:) A byłaś na bazarku? Pzdr.
  21. Ooooo, jaka figura:) [url]http://i47.tinypic.com/jux09i.jpg[/url] Pzdr.
  22. Troche prywaty... Zapraszam na mój nastepny [COLOR=#ff0000]bazarek:[/COLOR] [B][url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/242612-BAZAREK-BARDZIEJ-PSI-NIZ-KOCI-do-05-05-2013-r-godz-21-00[/url][/B] Może Ty lub ktos z Twoich Gości znajdzie cos ciekawego dla swojego pupila...? pzdr.
  23. Piekny Wariatek:) [url]https://fbcdn-sphotos-e-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash4/407131_161098750722938_1384842412_n.jpg[/url] I tez poprosze o więcej fotek Malucha:) pzdr.
  24. [B]jamnicze[/B], zapraszam Ciebie i Twoich Gości na mój nastepny bazarek: [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/242612-BAZAREK-BARDZIEJ-PSI-NIZ-KOCI-do-05-05-2013-r-godz-21-00[/url] Może ktos cos sobie upatrzy...? sA gryzaczki, woreczki na kupy, poidełko, miseczki, wspomagacze... Pzdr.
  25. [quote name='Korenia']Ja też zaglądam ;)![/QUOTE] [quote name='Angi']Ja też, wbrew pozorom jestem. Mało się odzywam, jednak podczytuję! :)[/QUOTE] O, jak to dobrze, że są jeszcze wierni fani b-Asiaczków:) Dziekuję Wam za cierpliwość, ale ostatnio - biję sie w piersi - ciut za duzo miałam na głowie i to mnie troche zastopowało w aktywności na DGM. wierzę jednak, że najcięższe dni mam za sobą:) Pzdr.
×
×
  • Create New...