-
Posts
63826 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
2
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Asiaczek
-
[quote name='lourdnes']Będą czereśnie[URL="http://www.radikal.ru"][IMG]http://s019.radikal.ru/i623/1305/ac/e53eb83a05a9.jpg[/IMG][/URL]Nie wszystkie tulipany są w tym roku z nami- Guzik był w skalniaku z wizytą[URL="http://www.radikal.ru"][IMG]http://s019.radikal.ru/i640/1305/26/a9dc279153be.jpg[/IMG][/URL] The End :) i Pozdrówki dla wszystkich :):):)[/QUOTE] Witaj, Nawrócona:) Alez dobry refleks miał fotograf;) [url]http://i077.radikal.ru/1305/3d/4e0d677d659f.jpg[/url] Pzdr.
-
Szatańska galeria - czyli popaprane championy z przeklętych rewirów
Asiaczek replied to Vectra's topic in Foto Blogi
Fajną masz Mamę:) [url]http://i1090.photobucket.com/albums/i376/pennstaff1/01%2001%202012/2013_05_07_2666.jpg[/url] Pzdr. -
Sa juz podane ceny i termin do wpłat: 7.6.2013 r. Trzeba się zastanowic i zdecydowac. Transport załatwia Endriu Tracker. Kto zajmie się hotelami? Bo ja juz nie zajmuję się rezerwacją odkąt musiałam spłacać odwołana rezerwację... sorki, ale nie mam na to kasy. więck kto zająłby sie wyszukaniem i rezerwacja hotelu? Oczywiscie w porozumieniu z Endriu:) No i im szybciej zbierze sie skład, tym lepiej dla tejosoby, bo bedzie dokładnie wiedziała, ile i jakich pokoi... Decydujcie:) pzdr.
-
Ano własnie! ja ostatnio to wogóle nie włączam TV - nie ma tam nic ciekawego. A przynajmniej na tyle ciekawego, abym MUSIAŁA to oglądać;) pzdr.
-
[quote name='M&S']Doberek :):):)[/QUOTE] Witaj, witaj:) pzdr.
-
[quote name='Anecioreczek']dzieńdobry! :) pieknie Trickey wyrosła! :loveu:[/QUOTE] [quote name='M&S']Jaka poważna Trickey;)[/QUOTE] Jestem b.ciekawa, jak Trickey będzie sie prezentowala na ringach. Bo Właściciele mają taki zamiar:) [quote name='Ania!'][URL]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek1/ZmianarozmiaruIMG_1957_zpsb1609e34.jpg[/URL] [FONT=Comic Sans MS]Uwielbiam patrzeć na takie zabawy maluchów :loveu:[/FONT][/QUOTE] Fakt, to lepsze niz telewizja:) Pzdr.
-
[quote name='Riven']Szukam transportu z warszawy Ja + 1 pies (Aussie)[/QUOTE] [URL="http://www.dogomania.pl/forum/members/117227-ENDRIUTRACKER"] [IMG]http://www.dogomania.pl/forum/customavatars/avatar117227_2.gif[/IMG] [/URL] [URL="http://www.dogomania.pl/forum/members/117227-ENDRIUTRACKER"][B]ENDRIUTRACKER[/B][/URL] [IMG]http://www.dogomania.pl/forum/images/statusicon/user-offline.png[/IMG] [IMG]http://www.dogomania.pl/forum/images/ranks/1ml_dogomaniak.gif[/IMG] [IMG]http://www.dogomania.pl/forum/images/reputation/reputation_pos.png[/IMG] DołączyłFeb 2011PrzeglądaWARSZAWAPosty232 [h=2][IMG]http://www.dogomania.pl/forum/images/icons/icon1.png[/IMG][/h] [INDENT] wolne miejsca w busiku ...do Radomia .:cool1: [/INDENT] [INDENT][EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] wygodny busik - tel. 603-794-437 doświadczony kierowca gg 44-11-41-87 Pozdrawiam ... Pzdr. [/INDENT]
-
Rzeczywiscie, jakis pechowy dzięń... dobrze, że cali i zdrowi jestescie:) pzdr.
-
To może jakies pisemmko w tej sprawie do ZKwPL...? pzdr.
-
Airedale Terrierki Maya i Kejtu oraz Brysia już za TM [*] Zapraszają!
Asiaczek replied to Riven's topic in Foto Blogi
Oj, sporo spóźniona jestem... Sto lat pelnych smakoszków, spacerów i głaskanek:) pzdr. -
No to nieustająco gratulujemy:) pzdr.
-
Jezeli od lutego nie ma oznak zycia ze strony Właścicielki, to ja sobie daruje te Galerię. sorki.... Pzdr.
-
[quote name='mineralna_'] Jak Zirka była szczeniakiem to była trochę utuczona i bałam się, że będzie takim małym [B]krótkołapym klockiem [/B]:P[/QUOTE] ...ale nie jest:) pzdr.
-
Hm, ciekawe, jak podzielą rasy..... sędzia Bodegard - fajny, ocenial mnie juz 2 razy, lubi ruch:) Reszty nie znam... pzdr.
-
[quote name='ENDRIUTRACKER']wolne miejsca w busiku ...do Radomia .:cool1:[/QUOTE] Tym razem jade ze znajomymi ich samochodem:) Normalnie, to bym skorzystała:) pzdr.
-
Zazdroszczę działki:) Ach, te jego uszyska:0 [url]http://i39.tinypic.com/25u1pah.jpg[/url] pzdr.
-
U nas wszystko w porzadku: potwierdzenie (przyszło mailem) wydrukowane, opłata się zgadza:) Szkoda tylko, że ja nie jadę w tym roku... jedzie tylko pies z mojej hodowli. Pzdr.
-
[quote name='Vectra']tam gdzie duże skupiska psów , kleszcze się uodporniają na preparaty ;) dlatego warto podpytać kto i co stosuje i kupić zupełnie obcy środek.[/QUOTE] Jest to jakas metoda:) pzdr.
- 78403 replies
-
[quote name='Shilomaniak']Tak ale nasza dziewczyna odeszła w 1998 roku, czyli już upłynął kawał czasu. Kryliśmy naszą Farę Pokerem, niestety nie pamiętam przydomku. Tylko żal że człowiek nie zostawił sobie szczyla, a mieliśmy przecież możliwość, mądry człowiek po wszystkim. Nasza Farunia była z linii rosyjskiej/Kes Karabas,, masywna i jak na sukę wysoka- górna granica w kłębie. Przy naszej obecnej wariatce Fara była oazą spokoju, mogłem ją zostawić na dwie godziny pod sklepem, wracałem a pies leżał tam gdzie ją zostawiłem[/QUOTE] U mnie ostatnia sznaucerka (miałam tylko suki) odeszła jakos na początku 2000 r. lub cos koło tego... Ja mialam CYGA Skolimów, potem DYMKA Asiaczek FCI, CYGA Maniak Lodówkowy... [quote name='jamnicze']Hejka, ależ tu poważnymi tematami zadźwięczało :) Ja kiedyś pisałam, że do nas na osiedle trafił wilczy (teraz już umiem stwierdzić, że to kes ;)). Pies miał kilka miesięcy i ponoć był przeznaczony na pozostanie w hodowli, strasznie był zalękniony, zero socjalizacji :shake:, a na dodatek miał tylko pierwsze szczepienie, na dalsze szkoda było hodofffcu pieniedzy :mad:[/QUOTE] Wiesz, co? Jak ludzie chca swoje własne pieniądze wywalac w błoto, to niech wywalają.... ciekawe, z jakiej hodowli byl ten kes... pzdr.
-
Ewa z Adusią się wyrabia:) pzdr.
-
Szatańska galeria - czyli popaprane championy z przeklętych rewirów
Asiaczek replied to Vectra's topic in Foto Blogi
Jaki usmiechnięty! Pewnie liczy, że i on cos dostanie;) [url]http://sphotos-h.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-prn1/923004_653268588032856_222488023_n.jpg[/url] pzdr. -
No to sypnij mi swoje konto, to jak człowieki zapłaca, to zrobię przelew:) pzdr.
-
No to może zajrzyj na wątek Gryzi. Bardzo poprosze... pzdr.