-
Posts
63826 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
2
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Asiaczek
-
Cd. CAC-Gdynia, 23.06.2013 r. Porównanie o Najlepszego BABY, czyli siostra i brat, czyli Lalka i Dadik:) [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek1/ZmianarozmiaruDSC_0968_zpse3670bb1.jpg[/IMG] Następna byla Torinka czyli TORNEY Asiaczek FCI... Stójeczka... [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek1/ZmianarozmiaruIMG_3172_zps4d06fc52.jpg[/IMG] [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek1/IMG_0107_zps82c55c2a.jpg[/IMG] Głoweczka... [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek1/ZmianarozmiaruIMG_3170_zpsb07c7997.jpg[/IMG] Cdn. Pzdr.
-
Cd. CAC-Gdynia, 23-06-2013. I pora na dziewczyny; obsadzona byly wszystkie klasy, więc tutaj będzie sporo foteczek:) Tradycyjnie, zaczynamy od najmłodszej, czyli UPGRADED JUBILEE LIGHT Asiaczek FCI:loveu:, czyli Lalki lub Lali - tez jak komu wygodnie:) Maleństwo w ruchu... [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek1/ZmianarozmiaruIMG_3158_zps4f3e176f.jpg[/IMG] "Kawałek" stójki:) [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek1/ZmianarozmiaruIMG_3162_zpscc484861.jpg[/IMG] I tutaj tez "kawałek" stójki;) [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek1/ZmianarozmiaruDSC_0964_zpsbd9980bd.jpg[/IMG] I wreszcie lalka w pelnej krasie:) [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek1/Zmianarozmiaru983949_10151437711171073_1968744018_n_zpsf4284fdc.jpg[/IMG] [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek1/IMG_0092_zpsd684feb0.jpg[/IMG] Cdn. Pzdr.
-
Cd. CAC-Gdynia, 23.06.2013 Nastepnym "do golenia" byl Serek czyli Kanibaru FROMAJE FRAIS:loveu:... [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek1/ZmianarozmiaruDSC_0947a_zps9d6d0b26.jpg[/IMG] [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek1/ZmianarozmiaruIMG_3233a_zps583a9a2f.jpg[/IMG] [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek1/ZmianarozmiaruDSC_0946a_zps40670fda.jpg[/IMG] [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek1/ZmianarozmiaruDSC_0951_zpsdce027a5.jpg[/IMG] Cdn. Pzdr.
-
Cd, CAC-Gdynia, 23-06-2013 Dadik:loveu: Tutaj jeszcze biegniemy w strone stolika sędziowskiego... [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek1/ZmianarozmiaruIMG_3148_zpsc2902b96.jpg[/IMG] A tutaj juz pokazujemy, czego nauczylismy sie w domu:diabloti: [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek1/ZmianarozmiaruRotationofDSC_1591_zps916cda23.jpg[/IMG] [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek1/ZmianarozmiaruDSC_0942_zps2c7f9b9d.jpg[/IMG] [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek1/IMG_0073_zps2d841dd5.jpg[/IMG] Cdn. Pzdr.
-
Po dwukrotnej selekcji zostało tylko ok. 80 zdjęc z Gdyni:) No to zaczynamy wstawianie... Zaczynamy od najmłodszego baskowego uczestnika, czyli od UPDATED JUBILEE DADDY Asiaczek FCI, czyli Dudus lub Dadi - jak kto woli:) Dadi mial sprawdzone i zęby i jajeczka (mial wygodnie, bo siedział na rękach...)... [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek1/ZmianarozmiaruDSC_0935_zps9e5a5d4a.jpg[/IMG] Biegamy w kółeczko... [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek1/ZmianarozmiaruDSC_0936a_zpsc9b0616e.jpg[/IMG] [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek1/ZmianarozmiaruIMG_3164_zps7e7444b5.jpg[/IMG] Tutaj Fotograf ciutke za nami nie nadązył;) [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek1/ZmianarozmiaruDSC_1576_zps6dc2d47f.jpg[/IMG] Bylo tez tam i nazad, nie ma przebacz! [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek1/ZmianarozmiaruDSC_0940a_zps3ecdc4b8.jpg[/IMG] CDN. Pzdr.
-
Szatańska galeria - czyli popaprane championy z przeklętych rewirów
Asiaczek replied to Vectra's topic in Foto Blogi
No to i ja gratuluje wsiem Babciom, ciotkom tych nowych, świezo narodzonych Krasnali:) pzdr. -
Jakos znowu umilkła.... Pzdr.
-
Buck[*]&Chaps, krolica Malwka oraz Natek gagatek
Asiaczek replied to ewelinabuck's topic in Foto Blogi
Jeszcze raz gratuluje Urodzin Nathaniela; urodzony w Święto:) co prawda nie angielskie, lecz amerykańskie, ale łatwo bedzie zapamietac:) Pzdr. -
[quote name='Gioco'] Dionizy w najbliższą sobotę wyjeżdża nad morze, gdzie już grasuje pewien Smerf. Dionizy pierwszy raz w życiu zobaczy ogromną kałużę i w dodatku uda się tam [B]PKSem[/B]. Będzie podróżował w transporterku na moich kolanach :-) Wrócimy samochodem.[/QUOTE] Kurcze, a jaka to firma PEKAESOWA zabiera psiaki? Napisz nam, bo mnie ciekawośc zżera. Jak do tej pory - nigdy nie udalo mi się gdziekolwiek pojechac z psem, nawet w kontenerku...:( pzdr.
-
Wolnośc i swoboda w wydaniu baskowym - poraża:) Ja im tej radości biegania po prostu zazdroszczę:) pzdr.
-
Juz sobie sama siebie tam wyobrażam w upalny dzień:) [url]http://images10.fotosik.pl/4463/cd17e0f2f9829111.jpg[/url] Pzdr.
- 78403 replies
-
A może on tak przeciąga, bo w rzeczywistosci nie chce jej oddac?:) pzdr.
-
[quote name='Alicja']Asiaczki pewnie gdzieś się lansują ;)[/QUOTE] Nie:) dopiero będziemy sie lansowac za tydzień w W-wie na CACIB'ie:). eraz ciężko zarabiamy kase na te przyjemności;) pzdr.
-
[quote name='jamnicze']Hej Asiaczku, co tu tak głucho? I co ze zdjęciami? :cool3:[/QUOTE] NO, głucho, głucho.... jakos opuściła mnie wena.... P;us dodatkowe zajęcia i upał.... ale pamiętam o fotkach z Gdyni:) Pzdr.
-
Liwka- 3 dni leżała na chodniku - pęknięta miednica, ciąża - MA DOM
Asiaczek replied to kama210's topic in Już w nowym domu
[quote name='Figunia']cała jest piękna od ryjka/pysiaczka az po niesłychanie długi, obfity ogon...:lol:[/QUOTE] Fakt, ogon ma cudny! super, że jest juz po sterylce iże tak dobrze ją zniosła:) Pzdr. -
Dwa słodziaki z lasu , potrzeba deklaracji i ogłoszeń !!!
Asiaczek replied to Tymonka's topic in Już w nowym domu
Moja stala dla Słodziaków poszła (20 zł). Pzdr. -
[quote name='wiola289']Bardzo dziekuje :)) to czekam na wieści:) Ile potrzeba wniosków na championa Belgii?[/QUOTE] Potrzeba 4 CACe:) pzdr.
-
Moja stała (20 zł) dla Rinusia poszła:) pzdr.
-
Iza, zrobiłam obiecany przelew na 20 zł dla Gucia. wiem, że Gucio ma już DS, ale pewnie jakis dług w lecznicy został, prawda? więc przeznacz tę kwotę na spłate długu po guciu w Lecznicy:) pzdr.
-
Tyz prowda:) pzdr.
-
Na tej wystawie można uzyskać CAC (wniosek na Championa Belgii, CACIB (wniosek na Interchampiona) oraz dostac nominację na Cruft's w Angli:) Dzisiaj wiezorem będe znała koszty transportu. Do tego trzeba dooiczyc tez koszt hotelu w Belgii lub Holandii (nie wiadomo, gdzie bedzie taniej). pzdr.
-
Czy ktos jest chętny na wspólny wyjazd na te wystawę? Wystawa jest 2-dniowa, termin wysyłania zgłoszeń do 15.08.2013 r. (niestety, I termin juz minął)... Wyjazd busem z EndriuTracker. Link do informacji o wystawie: [url]http://www.brusselsdogshow.be/bds2013.pdf[/url] Pzdr.
-
Tak, działa:) Dziękujemy! pzdr.