-
Posts
63826 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
2
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Asiaczek
-
Zaciskamy nadal... Pzdr.
-
Pięknie, gratuluję!!!! I czekamy na relację:) Ja, niestety, finansowo nie dałabym rady...:( pzdr.
-
Eris z Reptowskiego Lasu - i JUGO, czyli Anteris
Asiaczek replied to FredziaFredzia's topic in Galeria
[quote name='FredziaFredzia']Szacunek musi być! ;) phase, dzięki! Asiaczku, wtedy było darcie pyska :lol:[/QUOTE] No to dobrze, że mnie tam nie było;) pzdr.- 2363 replies
-
- buldog francuski
- eris
-
(and 3 more)
Tagged with:
-
Pięknie:) Podziękowania dla Olimpii:) pzdr.
-
Pogratulować, że Kostek taki luzak:) Brawo za wyniki:) pzdr.
-
Hahaha, alez różnica...:) cudnie ogląda się takie fotki z wieku szczenięcego/niemowlak i prawie dorosłego:) pzdr.
-
Aniu, cała i zdrowa...?:) pzdr.
-
[quote name='jamnicze']To ja się jeszcze pochwalę drugą córą: [B]ADHARA Risum Tenatis [/B]na dzisiejszej wystawie w Szczecinie: [COLOR=#ff0000][B]doskonała 1, CWC, res.CACIB[/B][/COLOR] :multi: Tym samym do dorosłego championa Adusi brakuje już tylko czasu, Adulek idzie jak burza :loveu:[/QUOTE] Jeszcze raz gratulacje dla Judi za Gdynię:) Rzeczywiście, postepy w nauce sa widoczne! Judi pieknie isę prezentuje i przyjemnie z nią ćwiczyc:) Wiem, co pisze, bo ciutke poćwiczylam z malutka:) Gratulacje raz jeszcze tez i dla Adusi - Ewie gratulowałam przez telefon i bardzo się ciesze z tego dużego CWC:) 3/4 zostało juz zrobionych w kier. Ch.PL. Jeszcze tylko 1 wnioseczek z małej wystawy:) Tatus nie wyprze się córci:) [url]http://i709.photobucket.com/albums/ww94/jamnicz/wystawy/DSC_5632_zpsfcb82b04.jpg[/url] pzdr.
-
Popatrz, juz tydzien minął do wystawy, a ja ich jeszcze nie wstawiłam. Dzisiejsze popołudnie teoretycznie mam wolne. Może więc dzisiaj uda mi się to zrobić:) pzdr.
-
a ze mnie gapa.... zapomnialam pogratulować, a przede wszystkim |ADHARA Risum Tenatis FCI za "duże" CWC:) Teraz juz prosta droga do ukończenia Ch.PL:) pzdr.
-
BOB dla psa z championów i równiez dla niego BOG4:) [h=5]Kingwanas Hellblazer Of D´Guard "Otto"[/h][URL="https://www.facebook.com/photo.php?fbid=10202074670247372&set=gm.560273610677511&type=1&relevant_count=1&ref=nf"][IMG]https://fbcdn-sphotos-b-a.akamaihd.net/hphotos-ak-frc3/p320x320/1043921_10202074670247372_1142419473_n.jpg[/IMG] [/URL] pzdr.
-
Dzieki:) Pzdr.
-
Szatańska galeria - czyli popaprane championy z przeklętych rewirów
Asiaczek replied to Vectra's topic in Foto Blogi
Nawet nie wiem, jak to się robi... Ale to prawda, niestety... pzdr. -
Ajlu, ja znam tylko 2 wyniki: ADHARA - dosk.1, CWC, r.CACIB. Suczka nr 1072 - CACIB. Jesli możesz 0 dopisz te wyniki. Może jak Ewa wróci z wystawy to cos uzupełni. Może Tascha będzie znała wyniki swojego Tanvira...? I bardzo dziękuję za rozpoczecie watku:) Pzdr.
-
Tak, własnie:) pzdr.
-
Oh, zdjęcie nie oddaje uroku i charmu Rudego Bolka:) pzdr.
-
Ładna pamiątka, gratulacje:) pzdr.
-
Ja po b.ostrej selekcji mam do wstawienie prawie setke fotek... Pzdr.
-
Szatańska galeria - czyli popaprane championy z przeklętych rewirów
Asiaczek replied to Vectra's topic in Foto Blogi
[quote name='Vectra']może i czerwiec faktycznie ma to do siebie , że jakiś felerny ... serio serio , ten dał mi w kość ... bo wylałam potoki łez ... w dniu kiedy odeszła Hania ... był piątek ... zapchane rury , przepychane w ostatni piątek , zapchane rury , powódź w domu , odtykanie .... godzinę po tym dostaje tel od znajomej że jej stafficzka nagle odeszła znałam tą sunię .... nie była naszą rodziną , była w wieku Rekina ... zdrowa , silna .... serce nie wytrzymało ale to nie koniec ... zapchane rury , nie był to piątek ... ale umarł na atak serce , foks moich znajomych zacznę się bać jak jeszcze raz kanalizacja stanie dęba i mówię to z ręką na sercu[/QUOTE] [quote name='Vectra']piątek mamy nie ? mam zalaną chatę , bo wyskoczył wąż odpływowy od pralki ... nie wiem jak właśnie dostałam info , że zmarła moja babcia ..........[/QUOTE] U Debe odeszła Kulka...["]... pzdr. -
Uroczysty moment.... No i widze chyba nowa fryzurke;) [url]http://i818.photobucket.com/albums/zz110/Cymelia/psy%202013/DSC03914_zpsd0e43815.jpg[/url] pzdr.
-
[quote name='Alicja']foty mam jeszcze jakieś czerwcowe więc moze uda się coś wybrać , ale póki co jestem denatka ...dziś jak wyszłam do pracy o 6.15 tak wyszłam z niej 18.30 ....po 8,5 godzinnej pracy z dziećmi i naradzie końcowej ....szłam jak naćpana jutro zakończenie roku w knajpce po pracy , w sobotę do mamy , [B]w niedziele odpoczywam [/B], w poniedziałek do przedszkola , wprawdzie urlop mam już od 1 ale muszę spakować moje graty i na szczepienie p/WZW przedoperacyjne , we wtorek musze do 2 przychodni jechać złożyć zamówienie na xero kartotek na komisję aby dostać urlop na poratowanie zdrowia , od środy odpoczywam :) [/QUOTE] Czyli dzisiaj odpoczywasz:) Ciekawa jestem, czy zdążysz wpaśc do Wwy przed operacja pierwsza, druga .... Pzdr.
- 78403 replies
-
[quote name='Ania!']Gratuluję :multi: To podwójnie gratuluję i wyników i miło spędzonego czasu :lol:[/QUOTE] Dziękować:) [quote name='jamnicze']I tu też pogratuluję :) Fajnie było się spotkać i pomiziać maleństwa. Szkoda tylko, że na takich wystawach nie ma czasu na spokojne rozmowy.[/QUOTE] Masz rację:) Wolnego czasu na spokojne pogawędki - zawsze brakuje... [quote name='unikatowydiament']bravo:multi:[/QUOTE] Dziękujemy:) pzdr.
-
[quote name='Doggerek']Asiaczek, Riven gratulacje :klacz: No to my też się chwalimy: DOGGER Kudłate Serce: Najlepszy Weteran, BOB, BIS Weteran i 2-gi BOG I :multi: Może ma ktoś fotki z BIS Weteranów i BOG I ?[/QUOTE] Brawo, piekne wyniki:) [quote name='zielony']Asiaczek !!! gratulacje !!![/QUOTE] Dziękowac:) Pzdr.
-
Wiecie co? Do dzisiaj wydawało mi się, że wpisałam tutaj wyniki z wystawy w Gdyni... a okazało się, że nie... Jak to możliwe...? w takim razie juz nadrabiam:) [COLOR=#008000][B]UPDATED JUBILEE DADDY Asiaczek FCI [/B][/COLOR](Dudek) - w.o.1, Best Baby, [COLOR=#008000][B]BIS BABY2!!!![/B][/COLOR] Debiutant powalczyl, chociaz duzo nam jeszcze potrzeba czasu na nauke:) [COLOR=#800080][B]Kanibaru FROMAJE FRAIS[/B][/COLOR] (Serek) - dosk.1, CWC, BOS[COLOR=#800080][B], BOB[/B][/COLOR] Na BOG - niezauwazony, trudno, ale nie załamujemy sie;) [COLOR=#00ffff][B]UPGRADED JUBILEE LIGHT Asiaczek FCI[/B][/COLOR] (Lalka) - w.o.1 [COLOR=#a52a2a][B]TORNEY Asiaczek FC[/B][/COLOR]I (Torinka) - w.o.1, Best Puppy, [COLOR=#a52a2a][B]BIS PUPPY2!!!![/B][/COLOR] [COLOR=#ff8c00][B] ROMANTIC SMILE Asiaczek FCI[/B][/COLOR] (Roma) - dosk.1, CWC, [COLOR=#ff8c00][B]zakończyla Championat Polski!![/B][/COLOR]!! [COLOR=#ff0000][B] FELMERIA FOR CHRISTMAS EVE Asiaczek FCI[/B][/COLOR] (Felka) - dosk.1, Best Veteran, [COLOR=#ff0000][B]BIS Weteranów 3!!!![/B][/COLOR] Felka nadal zaskakuje mnie formą:) Ale widac, że czasami nie ma ochoty biec i stac. Co prawda w Gdyni nie nabiegała się (ani na ringu ani na finałach), niemniej wygląda OK i kondycja tez OK. A to że trochę ślepawa i nie wszystkie zeby ma - inna sprawa;) Jestem mega zadowolona z wystawy, bo i wyniki sa super i spotkanie z Przyjaciółmi było cudowne, dodatkowo "sekcja morska", czyli [B]jamnicze, gosiaja & co, Ola, Ewa & co. i inne zaprzyjaźnione osoby[/B] zapewniły nam przepyszny katering:) No i pogoda tez dopisała:) Pzdr.