Jump to content
Dogomania

asher

Members
  • Posts

    6875
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by asher

  1. asher

    BOSCH

    W opisie karm Bosh brakuje podstawowej rzeczy - składu. Nie chodzi mi o analizę, czyli ilośc białka, tłuszczy, itd, tylko o wykaz konkretnych składników z jakich karma została wykonana, wraz z podaniem ich ilości.
  2. No to się trzymajcie dalej :D :kciuki: A co do sikania... Skoro sunia się boi, to może... chwal ją za to, że siusia w domu? :wink:
  3. Mam jeszcze jedno pytanie: [quote name='Kachna21']Dochodzi do tego,że bolończyk kłapie zębami na boksera i boje sie,że dojdzie do kłótni.[/quote] A jak bolończyk kłapie zębami, to bokser co robi? Może trzeba po prostu pozwolić się chłopakom dogadać? Dla bezpieczeństwa włóżcie boksiowi na pycho kaganiec... Ja ostatnio zamarłam, jak mojego Bugajskiego (mix ON), sprowokował do awantury pies mojej znajomej, bo imię Malutki ma nadane nie od parady :wink: Mniejszy od jamnika miniaturki jest skubaniec, a temperament ma pitbula :lol: Bugajski był w kagańcu, kilka sekund sie pokotłowały i zapanował pełen wzajemnej pogardy, ale jednak pokój :wink:
  4. [quote name='Gazuś']ale co maja powiedzieć, osoby (tak jak ja) nastoletnie, których rodzice nie rozumieją, że chciałby mieć przebadane do hodowli psiaki?[/quote]Jak to co mają zrobić? Nie używać tych psów do hodowli.
  5. Skoro tak, to raczej na pewno, jak napisała An3czka, chodiz o zapach. Może wykąpcie małego w tym, w czym zazwyczaj był kąpany?
  6. Ale do jakiej normy? :niewiem: W czym tak własciwie tkwi problem?
  7. asher

    Tuffi Boy Buteo

    [quote name='tufi']Sio mi na offa do "magisterki"! :evil:[/quote]Ha ha, chciałabyś :evilbat: Zdradziłas nas, wiecznych studentów, to teraz musimy cię pomęczyć :evilbat:
  8. [quote name='PIKA'][quote name='Agnes'] Jeszcze przez jakies 3-4 dni kubraczek na wszelki wypadek i tyle samo a moze i dluzej na smyczy -,[/quote] Na jaki wszelki wypadek? :o [/quote]PIKA< to normalne, Saba też musiała nosić kołnierz jeszcze czas jakis po zdjęciu szwów. Rana jest świeża i pes bez trudu mógłby ją językiem rozbabrać :wink: Agnes, za Azę :drinking:
  9. [quote][img]http://img160.imageshack.us/img160/9061/hpim1725a0ty0ji.jpg[/img][/quote]Hahaha, jaki zawodnik :o :roflt: [b]XXL,[/b] mam wrazenie, że jesteś rozpieszczany :evilbat:
  10. [quote name='Alicjarydzewska'][b] dysgrafia[/b] czyliniemożnosć osiągnięcia prawidłowego poziomu graf. pisma[/quote]Hahaha, lekarze na to cierpią w takim razie :lol: I ja, bo bazgrzę jak kura pazurem :lol:
  11. A W Warszawie piękna, złota :multi: Mgły być może są, ale na szczęście za poźno wstaję, żeby je zobaczyć :lol:
  12. [quote name='XXL'][quote name='asher']A czym różni się dysortografia od dysleksji? :hmmmm:[/quote] dyslekcija to zbiur dysgrafi dysortografi itd....[/quote]To w takim razie czym różnis ie dysgrafia od dysortografii? I jakie są inne "dys"? :lol:
  13. [quote name='malawaszka']sielanka [img]http://img31.imageshack.us/img31/6938/68xf.jpg[/img][/quote]Noooo, jeśli pozbawianie psa głowy nazywasz sielanką... :roll: :lol:
  14. hehehe, u mnie na osiedlu chodzi sobie jedna pani z "czekoladowym labradorem", kupionym za 750 zł w, jak to pani z dumą określiła, "hodowli" (czytaj pseudohodowli :roll: ). Na moje oko to albo pitbull red nose, albo mieszanka tegoż. Oczywiście nie omieszkałam panią o tym poinformować, ale chyba mi nie uwierzyła, "no bo weterynarz w książeczkę zdrowia wpisał labrador" :o :lol: Ja jej chyba zdjęcia Tangi wydrukuję, niech sobie porówna :evil_lol: :evilbat:
  15. Buuu wcześniej nie chciały się pokazać, a teraz nie chcą się powiększyć :( Ja mam -4,25 w każdym oku, nic nie widzę :placz:
  16. [quote name='fish']Ojej, dzieki ze o mnie pomyslalyscie, sprobuje sie podjac tego zadania. Czy moge prosic o podanie adresu strony klubowej?[/quote]A ja się bałam, że mnei pogonisz :wink: :lol: [url]http://www.klubpudla.republika.pl/[/url]
  17. [quote name='carragan'][img]http://img199.imageshack.us/img199/4084/obraz0335ou.jpg[/img] [img]http://img199.imageshack.us/img199/7452/obraz0341mt.jpg[/img] [img]http://img199.imageshack.us/img199/9206/obraz0352il.jpg[/img][/quote] Hahaha, wieeeeelkie Maleństwo!!! Czy ten piesek to erdel? 8) :lol:
  18. asher

    Tuffi Boy Buteo

    Hahaha, no to faktycznie :roflt: Swoją drogą te mije bezpłatne już mnie naprawdę sporo kasy kosztowały :roll: :-? :lol:
  19. Eee tam, kciuki. Po prostu musisz duuużo na Dogo siedziec i się wprawiać :lol: :wink:
  20. asher

    zakoceni.pl

    Marcelasty super :lol: Teraz poprosimy o zdjecia latającej Loni :multi:
  21. [quote name='aga1215']żebyś widziała jak Kama zwiewa do nas, gdy Wektor jest w ogrodzie :lol:[/quote]I vice versa? :lol: Czekam na ciag dalszy!!! :angel:
  22. Rany, ale Dzidek urósł!!! :o Niedawno jeszcze taki ciapowaty klusek był z neigo, a teraz :o :D
  23. Koniecznie skonsultuj z weterynarzem podawanie suni preparatu probiotycznego (Lakcid, Trilac, Nutriplant, itp). Antybiotyki wybijaja niestety wszystkie bakterie, nie tylko te złe. Przy tak osłabionym organizmie może się to okazac naprawdę niebezpieczne. Preparaty probiotyczne uzupełniają dobroczynną florę bakteryjną w jelitach.
  24. asher

    Tuffi Boy Buteo

    [quote name='Dag'][quote name='asher']a podobno z moich studiów nie da się wylecieć [/quote] SWPS???[/quote]Nie, WDiNP ID :lol:
×
×
  • Create New...