-
Posts
6875 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by asher
-
czy naprawdę ludzie się przestraszyli amstaffów?
asher replied to andzia996's topic in American Staffordshire Terrier
Jarku, a czemu miałby grzmieć? :o Monia ma prawo bac się bulowatych, tak samo, jak ja mam prawo bac się pająków... -
Marta, pięęęękne zdjęcia :klacz: :klacz: :klacz:
-
Historia Chipsa vel Pattona. Niestety bez happy endu
asher replied to kasiain's topic in American Staffordshire Terrier
Nie wiem, czy z Dąbrowy nie jest do Olkusza dalej, niż z Krakowa :wink: -
Hahaha, ja już wiem :multi: Bardzo mi się podoba nazwa tej miejscowści :fadein:
-
[quote name='mała-czarna']post ten powstał po to zebyscie poradzili mi co mam robic zeby pies sie nie tarzał u sasiada[/quote]Zabić sąsiada. Jak sąsiada nie będzie to pies nie bedzie miał się w czym tarzać :lol: ps. co twój problem ma wspolnego z weterynarią :question:
-
Historia Chipsa vel Pattona. Niestety bez happy endu
asher replied to kasiain's topic in American Staffordshire Terrier
Słuchajcie, dobrze by było założyć psu temat na Psach w potrzebie (o ile jeszcze go nie ma?). Tam pisze wiele osób mających ogrooomne doświadczenie w pomocy bezdomnym psiakom. Na pewno doradza, pomoga. -
czy naprawdę ludzie się przestraszyli amstaffów?
asher replied to andzia996's topic in American Staffordshire Terrier
[quote name='Marta Chmielewska']Zdecydowanie lepiej by było, gdyby ludzie kierowali się rozsądkiem przy wyborze psa a nie strachem. Lepiej by było, gdyby kupowali amstafa zapoznając się wcześniej z odpowiednimi artykułami, czytając ksiażki o psach i poznając ich psychike i mowę ciała. A nie czytając Fakt i słuchając wypowiedzi pseudohodowców. (...) Kto będzie kupował teraz asty i bulle, skoro wszędzie sie słyszy, że to mordercy? Ci, którzy chcą mieć takiego psa.[/quote]Otóz to, ci, którzy chcą mieć takiego psa i wiedzę o rasie mają na tyle dużą, że się wypisywanych w Fakcie bajek nie wystraszą. Jeśli ktoś rozwazał kupno asta, ale się wystraszył tych bzdur, to bardzo dobrze się stało - bo skoro się wystraszył, to znaczy, że jego wiedza o rasie jest ŻADNA i planowany zakup niewiele mia wspólnego z rozsądkiem. -
czy naprawdę ludzie się przestraszyli amstaffów?
asher replied to andzia996's topic in American Staffordshire Terrier
A ja przewrotnie uwazam, że to bardzo dobrze, że się ludzie bulowatych przestraszyli. Dzięki temu zakup tych psiaków częsciej będzie sprawa przemyślaną, a nie impulsem, dzięki czemu psy będa trafiać w odpowiednie, a nie przypadkowe ręce. No i jako, że popyt reguluje podaż - mniej psów będzie rozmnażanych, więc jest szansa na to, że krycia będą przemyslane, a nie byle jakie (nie piszę tego personalnie do autora topiku - bo jako laik na temat tego konkretnego krycia nie mam żadnego zdania - tylko ogólnie). -
Hahaha, pół Dogo ruszy w Pieniny na poszukiania pieknego ogrodu z czarnym bordatym psiskiem :lol:
-
[quote name='Poświata']moje dzieciątka mają też i drugą stronę medalu ( :angel: + :evil: ).[/quote]Hahaha, a kto jej nie ma? :evilbat: :lol:
-
[quote name='an3czka']no jasne, ze sie je surowe miecho, np. tatara.[/quote]Kurde, ale mi smaka narobiłaś :sabber: :lol:
-
Niedzica? :niewiem:
-
Historia Chipsa vel Pattona. Niestety bez happy endu
asher replied to kasiain's topic in American Staffordshire Terrier
[quote name='Marta Chmielewska']Co to za schronisko? :evil:[/quote]Mordownia :evil: I dlatego trzeba psa jak najszybciej wyciągnąc, bo niedługo może po prostu go nie być :( -
Historia Chipsa vel Pattona. Niestety bez happy endu
asher replied to kasiain's topic in American Staffordshire Terrier
Cholercia, pisz do niej szybciutko priw, może jeszcze jest na dogo [url=http://www.dogomania.pl/index.php?name=PNphpBB2&file=profile&mode=viewprofile&u=3539]Profil Malawaszki[/url]. A może Lazy ma? -
Niufki: Zmorka, Szelma[*], kot Tommy[*], collak Aris[*] i puli Luśka .
asher replied to arima's topic in Foto Blogi
Waszka, no fakt :lol: -
Pieniny... Pieniny... :hmmmm: Chyba kiedyś byłam w Pieninach, w Kacwinie... :hmmmm: Aga, to gdzies blisko ciebie?
-
Historia Chipsa vel Pattona. Niestety bez happy endu
asher replied to kasiain's topic in American Staffordshire Terrier
O matko :o :( Słuchajcie, skoro Magda jest w kontakcie z Malawaszką, to wie, że psa trzeba [b]NATYCHMIAST[/b] wyciągnąć z olkuskiego schroniska!!! To, że mu tam pomocy nie udzielą nie jest najgorsze... Na Psach w Potrzebie, w dziale "Inne" jest topik o tym miejscu... Cholera, ja nie mam jak pomóc :( :( :( -
Niufki: Zmorka, Szelma[*], kot Tommy[*], collak Aris[*] i puli Luśka .
asher replied to arima's topic in Foto Blogi
Arima, o matko, dobrze, że miałaś ze sobą jeszcze dwa psy... Ci faceci na pewno nie mieli dobrych zamiarów :x A Cezar :o Hahaha, na wycieczkę sobie poszedł :o :lol: Widocznie za mało wrażeń mu dostarczasz, nudzi się chłopak i chciał się rozerwać :roflt: -
[quote name='darek']NIe podawac nic co jest nadpsute lub zepsute[/quote]Dlaczego? :o Psy świetnie trawią i na dodatek bardzo lubią nadpuste mięso. Moje czasem jedzą takie "pachnące" przysmaki (zazwyczaj surowe) i mają się świetnie. Nawet suka, która na surowe czerwone mięso reaguje biegunką, nadpsute wcina i jest ok :D
-
Migawki z życia Białych Misiów trzech i Niepieseczki :-)
asher replied to Camara's topic in Owczarek podhalański
No fakt, jakby się kobyła kopytem odwinęła, to mogłoby być nieciekawie... :-? -
No pewnie, że naprawdę!!! ps. te stópki na ostatnim zdjęciu to prawdziwe są? :o Jaki błysk :o :lol:
-
[quote name='HankaRupczewska'][quote name='asher'][quote name='Alicjarydzewska'][b] dysgrafia[/b] czyliniemożnosć osiągnięcia prawidłowego poziomu graf. pisma[/quote]Hahaha, lekarze na to cierpią w takim razie :lol: [/quote] Hahaha :roll: Ale śmieszne :-? :-? :-? :lol:[/quote]No wlaśnie, Hania, powiedz, czemu wy tak strasznie bazgrzecie? Na studiach was tego uczą, czy jak? :lol: Ala, dlaczego dopiero w wakacje do stolycy zawitacie? :( Przyjeżdżajcie na jakiś weekend, spać możecie u mnie :D
- 78403 replies
-
Migawki z życia Białych Misiów trzech i Niepieseczki :-)
asher replied to Camara's topic in Owczarek podhalański
Hahaha, Belcia pierwszy raz w życiu kunia widziała? :lol: I jak było? :lol: -
Niufki: Zmorka, Szelma[*], kot Tommy[*], collak Aris[*] i puli Luśka .
asher replied to arima's topic in Foto Blogi
Hahaha, sceny łóżkowe pierwsza klasa :thumbs: Ale z tej Zmorki niezła cwaniara jest :o Czekała z powitaniem, aż pancio do łózka wskoczy :lol: