Jump to content
Dogomania

asher

Members
  • Posts

    6875
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by asher

  1. Goowniana przyśpiewka wspaniała!!! :klacz: :lol: A śpiochy słodkie :lilangel: (srasznie mis ię podoba ten ŁYPIĄCY wzrok Mani :lol: )
  2. O rany, biedny Bolut i biedna Ty :( Całe szczęście, że na strachu się skończyło :fadein: :buzi: Ale czym on się tak zakrztusił biedak? :o [size=2]ps. a skoro się tak musieliście z rodziną w książki zagębiać, by sprawdzić, gdzie zamieszkacie, to może jednak Zagłębie?[/size] :wink:
  3. A teraz też mam doła, bo szczyl pojechał już do domciu :( I na razie nie będe go odwiedzać, bo jego pancio ma urlop... Zżylam się z tym urwisem dominantem bardzo... Hehe, on ze mną zresztą też, na widok pancia się ucieszył, ale urządził scenę, jak się zorientował, że nie idę z nimi na stację metra 8) :lol: (jak mi go pancio w niedzielę zostawiał, to żadnej sceny na pożegnanie z nim nie zrobił :P :lol: )
  4. Aga, nie mam bladego pojęcia! :niewiem: A odpisała ci Marka coś?
  5. My też trzymamy kciuki, my też :kciuki: A Luger pomaga w wyprowadzaniu Dody na prostą, czy raczej przeszkadza? :wink:
  6. Ja jeszcze niesmiało dodam, że strasznego doła łapałam równiez przy kolędzie "Lulajże Jezuniu" :lol: Do dzis jak ją słysze to mi się nieswojo robi :wink: Cóz, chyba miałam trudne dzieciństwo :lol:
  7. Dopiero przed chwilą dowiedziałam się o istnieniu tej karmy (z tego topiku :wink: ), poszukałam w necie i ja bym się chyba nie skusiła. Generalnie interesują mnie karmy z jagnięciną. NRC Royal Dog Light/Senior ma uboższy i gorszy (kukurydza, kurczak!) skład, niż np. Acana Lamb&Rice, którą obecnie karmię, a jest niewiele tansza :roll: Tak więc my jednak zostajemy przy Acanie :wink:
  8. [quote name='Alicjarydzewska']cudzesy zawsze najlepsze :wink: :lol: >[/quote]No ba!!! :lol:
  9. [quote name='Alicjarydzewska'][img]http://img101.imageshack.us/img101/2899/pikawryju0dx.jpg[/img] :wink:[/quote]Hahaha, z deczka się przytkał :lol:
  10. A ja już wiem, czemu ta piosenka kojarzy mi się tak tragicznie :multi: Ten fragment [quote name='PIKA'][color=blue]Była sobie raz królewna, pokochała grajka, król wyprawił im wesele i skończona bajka.[/color][/quote] po prostu znam w innej wersji: Była sobie raz królewna pokochała grajka Gdy król o tym się dowiedział... Cyt! Skończona bajka... To "cyt" z wrodzonym sobie optymizmem zawsze kojarzyłam z odgłosem obinanej głowy :evilbat: Bardzo możliwe, że mnie ktos zyczliwy dawno, dawno temu na takie właśnie skojarzenie - że grajkowi łeb ucięli - naprowadził :evilbat: :lol:
  11. Prześlij mnie, mail pod każdym moim postem :wink:
  12. No to robimy spóxnioną imprezę!!! :BIG: :multi: :tort: :laola: :klacz: :drinking: :drinking: :drinking:
  13. [quote name='Flaire'][quote name='Dona&Pawe']Chociaż wczoraj lekarz rodzinny wystawiał nam receptę i też mówił, że nie ma sensu wszystkich badać, tylko trzeba wziąć leki... widać i lekarze różne mają opinie :-? .[/quote]Na pewno tak. A konkretnie, na pewno w Polsce lekarze wypisują recepty na tego typu leki bardzo lekką ręką.[/quote]Mnie to akurat nie dziwi (co nie znaczy, że nie bulwersuje). Po prostu lekarz musiałby zapłacić za Wasze Dona&Paweł badania z pieniedzy, które dostaje na przeciętnego pacjenta z NFZ w ten sposób uszczuplając budżet przychodni :evilbat: Więc po co badac, lepiej od razu dać leki :evilbat:
  14. [quote name='Monia_']No wlasnie, to juz wiem czemu te dzieci takie przygnebione przed lezakowaniem :lol: Ale to chyba nie jedyny powod, bo kto w przedszkolu lubil lezakowac? A teraz to by sie pospalo w dzien, co?[/quote]Hahaha, święta racja, a ja jestem żywym przykładem. Nienawidziłam leżakowania!!! :evil: [quote name='PIKA'] :o a to, żeby zrozumiec to musisz przeczytac kilka razy? :o [/quote]Nie :evilbat: Teraz, kiedy to po raz pierwszy przeczytałam dokłądnie zrozumialam sens piosenki. Wczesniej nigdy jej nie czytałam, tylko słuchałam i rozumiałam ją źle. Teraz jasne? :roll: 8)
  15. A może to Marka poprosiła o jego zamknięcie? :niewiem:
  16. Ja tradycyjnie zamaist dywanika polecam karimatę albo styropian - w kazdym bądź razie coś, co nie nasiąka wilgocią. Zwykła słoma tez jest ok, ale istnieje ryzyko, że przy takim podejsciu do psa kierownistwo ośrodka będzie miało pretensje o bałagan :-?
  17. [b]Aga[/b], gdzie jest topik czarnych wyżłów??? Nie odwiedzałam go dawno, jak kliknęłam linka w powiadomieniu to mi pokazało, że taki temat nie istnieje, a PwP przeszukuję bezskutecznie :o
  18. No musi się pokiełbasiło. I żadne czytanie ze zrozumieniem nie wchodzi w grę bo ja czytam ten tekst po raz pierwszy w życiu :lol: A ten fragment: [i]Kochał się król, kochał się paź, kochali się w królewnie. I ona też kochała ich, kochali się wzajemnie.[/i] Jest co najmniej dwuznaczny 8) [b]Monia_[/b], ja bym tego dzieciom w przedszkolu nie śpiewała... 8)
  19. [quote name='Monia_']Serio? To chyba nie bede juz tego spiewac dzieciom w przedszkolu :-?[/quote]Serio. No bo tak tragicznie skończyli, na dodatek melodia taka rzewna :cry: :lol: [b]PIKA[/b], albo znasz jakąś inną wersję, albo ja żyłam lata całe w nieświadomości! Mnie się zawsze wydawało, że ten król to jest tata królewny i on się nie zgadzał, żeby królewna wyszła za grajka... :o :hmmmm:
  20. Hahaha, dzięki :multi: Zawsze się strasznie dołowałam, jak mi mama to śpiewała :cry: :wink:
  21. Mam prosbę... Nie ma sensu zakładac nowego topiku, bo w sumie pies nie jest mój, więc i problem nie mój :wink: a tu trochę jest doświadczonych... Czy to normalne, że TRZYMIESIĘCZNY szczeniak kopuluje ze swoim posłankiem? :o Jak wiecie opiekuję się małym dogiem niemieckim. Od razu zauwazyłam, ze to mały czort jest - wobec psów mniejszych od siebie zachowuje się bardzo dominująco, na większe poszczekuje, ale raczej zadziornie, nie strachliwie, a teraz jeszcze takie klocki :o Tak się w tym kopulowaniu zapamiętuje, że nie przerwa nawet, jak mu się łapy rozjadą i klapnie na podłogę, kontynuuje wtedy "zabawę" na leząco :-? Nie bardzo wiem, co poczać z tym fantem... Pozwalać? Na razie zabieram mu posłanie, trochę wyciszam każąc warować (naprowadzaniem ale razem z lekkim przygięciem grzbietu do ziemi) i jak się uspokoi staram się skierowac jego uwagę na jakąs zabawkę... Ale niepokoi mnie takie zachowanie u w sumie jeszcze psiej dzidzi :o
  22. [quote name='PIKA'][quote name='asher']O rany, Pika, z samego rana mi ćwieka zabiłaś :evil: [/quote] :o [/quote] No przez tę cukrową głowę :lol: [quote name='PIKA']Chyba wiem o co Ci chodzi, ale ja pamietam baaaardzo skróconą wersje :oops: Na Wojtusia z popielnika Iskiereczka mruga Choć opowiem Ci bajeczke, bajka będzie dluga Była sobie baba jaga , miala chatke z masła a w tej chatce same dziwy cyk iskierka zgasła Tyle pamiętam :oops: :lol:[/quote]O tochyba to :D Dzięki!!!! Juz mi się przypomniało to co mi po głowie chodziło!!!! Z cukru był króóól, z piernika paaaź, królewna z maaaarcepaaaaanuuuu [img]http://manu.dogomania.pl/emot/akustyk.gif[/img]
  23. Ej, mogliście podpowiedziec panu, żeby zamaist bawić się w wystawy, zaczął bawić się w szkolenie. Może IPO by z pieskiem zrobił? :wink:
×
×
  • Create New...