-
Posts
6875 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by asher
-
[quote name='dorotak']Tak, ale nie zawsze to coś daje ;) Weźmy popularną obecnie na Dogomanii "żabę" (serwer ImageShack). Jestem autorem zdjęcia i wstawiam je na "żabę" po czym pokazuję je na Dogomanii. Oczywiście w linku jest zawarty adres serwera ImageShack (a właściwie jednego z serwerów) - ale to nic nie mówi o mnie jako autorze/posiadaczu praw, nie pozwala się ze mną skontaktować ani nic. Czy ktoś może po prostu skopiować link do tego zdjęcia i opublikować je w ten sposób na swojej stronie, na innym forum? Bo w taki sposób, o jakim pisze [B]Wind[/B], nie może tego zrobić. Może podać adres głównej strony, ale już nie żadnej podstrony, bo tam nie ma żadnych podstron, tylko kupa skatalogowanych zdjęć :evil_lol: I w ten sposób nikt na nie nie trafi.[/quote]Zamierzasz samą siebie ścigac o naruszenie swoich praw autorskich? :crazyeye: :lol: [B]Dorotak[/B], zacznijmy od tego, że bez zgody osoby mającej prawa do rozporządzania fotką nie możesz wrzucić jej na jakikolwiek serwer ;) Na 'żabę" też nie. [B]Wind[/B] pisze o sytuacji, w której wklejasz link do zdjęcia znajdującego się na stronie www osoby, mającej do tego zdjęcia prawa, albo do strony, na której zdjęcie jest umieszczone za zgodą tej osoby.
-
Ech, dziewczyny, co można napisać... :-( (') Jedno jest pewne, kazdy z nas kiedyś będzie przeżywał to samo :-( :shake:
-
O rany, Fuka, bardzo mi przykro :shake: Trzymam kciuki z Fukę :kciuki:
-
[quote name='Veris']Hehe...[B]Patka[/B] a czy pietruszka działa też tak na "człowieków":p?? [/quote]Też działa :lol: Radzę nie zakąszać piwa sałatką z zawartością pietruszki :evil_lol:
-
[quote name='LAZY']A tak LENIWY Tomek załatwił Agraweczke!:angryy: [IMG]http://img303.imageshack.us/img303/4686/p10100954mf.jpg[/IMG] [/quote] Hahaha, leniwa asher też kiedyś chciała tak załatwić swoje burki i w efekcie piłka była osobno, a sznurek osobno :evil_lol:
-
Hahaha, ayshe,w razie czego przyjmuję linie obrony, że temat o ONach jest twoją praca naukową :cool3: :evil_lol:
-
[quote name='ayshe']i suka ktora wna tej samej BSZS powalila mnie na kolana:loveu: .dla mnie zjawiskowa normalnie,uwielbiam suki w takim typie. repitition amanda wnuczka ursusa.jej matka tez byla ech:loveu: [IMG]http://img238.imageshack.us/img238/9359/amanda1cz.jpg[/IMG][/quote] To jest suka? :crazyeye: Z jednej strony (od przodu :evil_lol: ) piękna... :loveu: Ale tył jakoś mi nie podchodzi, musiałabym ją nażywo zobaczyć swym laickim okiem ;) Na tym zdjęciu strasznei garbata jest. Wiem, wiem, że jest tak ustawiona, ale kolejne sa ustawione identycznie, a jednak mniej garbate ;) [SIZE=1]Acha, zapomniałam, zdjecie Zamba pochodzi ze strony [/SIZE] [URL="http://www.pedigreedatabase.com/gsd/index.html"][SIZE=1]http://www.pedigreedatabase.com/gsd/index.html[/SIZE][/URL] :razz:
-
Przeczytałam i uważam twoją reakcję za nieadekwatną do sytuacji...
-
Migawki z życia Białych Misiów trzech i Niepieseczki :-)
asher replied to Camara's topic in Owczarek podhalański
Camara :crazyeye: Brawo :klacz: A że z sąsiadem łomem zarobiliście, to i dobrze, za samo usiłowanie włamania gościu dostałby pewnie najwyżej rok w zawiasach :evil_lol: ;) -
Spójrzcie na te zdjęcia.Wiktor ma wreszcie dom!!!!!
asher replied to asiuniap's topic in Już w nowym domu
Do mnie też doszło :) -
Krytycznie jak najbardziej możesz się wypowiadac, ale jeśli identyfikujesz hodowlę z nazwy, to sama też musisz sie przedstawić (ale tak nakazuje regulamin forum, a nie prawo powszechne). Musisz się jednak liczyć z tym, że cię właścciiel hodowli oskarzy o zniesławienie i będziesz miała sprawę w sądzie ;) Jeśli jednak piszesz o faktach, które jestes w stanie udowodnić, to nie ma się czego bac, sprawę masz wygraną ;) A o konkretnym psie też jak najbardziej mas zprawo wypowiadac się krytycznie, masz przecież prawo do własnych poglądów. Co do zdjęć - nie jestem pewna, na pewno nie zawadzi wkleić link do strony, z której zdjęcie wklejasz, a jak znasz te dane, to i nazwisko wutora ;)
-
Jezu, nie demonizujcie dawika, czy kolczatki :roll: Nie taki diabeł straszny, przy ich umiejętnym użyciu psy błyskawicznie ucza się chodzenia na luźnej smyczy. Mają tę przewagę nad metodą pozytywnego wzmacniania, że [B]każdy jeden spacer[/B] jest sesją szkoleniową. A juz rada [quote]Więc jeśli nie będziesz miała czasu, załuż psu np. szelki, coś, co będzie wyraźnym sygnałem, że teraz wolno mu ciągnąć.[/quote] dana osobie, która ma dużego silnego psa jest... humorystyczna... ;) Jasne, można poza szkoleniem założyc psu kantar, ale kantar nie nauczy psa niczego poza tym, że nie opłaca się ciągnąć... w kantarze na pysku. Dla mnie byłaby to strata czasu, który w przypadku użycia łańcuszka, czy kolczatki poświęcony byłby nauce.
-
Mnie kiedyś zachwycił ZAMB von der Wienerau... [IMG]http://i2.tinypic.com/r1bno9.jpg[/IMG]
-
Bluerat, ale hormonów to raczej nikt bez konsultacji weterynarza psu nie poda, więc ja nie rozumiem o co ten krzyk :niewiem: Może wnieś do admina postulat o zlikwidowanie działu "Weterynaria"?
-
Spójrzcie na te zdjęcia.Wiktor ma wreszcie dom!!!!!
asher replied to asiuniap's topic in Już w nowym domu
Asiu, podrzucisz mi wydrukowane plakaty do skrzynki pocztowej? :razz: Bo moja drukarka padła i nie chce wstać :shake: Ale na wszelki wypadek prześlij mi też na [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] -
B JAK BORDIE - sterylna panna robi "koo" na srodku chodnika - co robic?
asher replied to YBOT's topic in Już w nowym domu
[quote name='YBOT']kochani, okropnie nas wystraszono tymi sterylizacjami u BCollie.....mamy polecona Pania ...polecona przez Gajowa....czy ktos juz u niej robil sterylki?[/quote] Pogadajcie z Arką, ta wetka współpracuje ze stowarzyszeniem, robi też chyba sterylki w przytulisku pani Marzeny Krzętowskiej, więc i Wega powinna coś wiedzieć ;) [B]Supergoga[/B], duuuzo zdrowia dla serdelki :kciuki: -
Moim zdaniem zakaz cięcia uszu i ogonów to idiotyzm. Nie wiem, czy sama cięłabym swojego psa, ale jeśli inni chcą, robią to w humanitarnych warunkach, to czemu nie? :niewiem:
-
[quote][img]http://img391.imageshack.us/img391/9015/sen46tt.jpg[/img][/quote] Jaki luzak :roflt:
- 78403 replies
-
Asica, słyszałam, że Marcin luciak jest godny polecenia. Ma szkołę pod Piasecznem, w Mysiadle.
-
Greven, super, że z Axą ok! To teraz trzymam kciuki za wynik histopatologii :kciuki: [quote name='Greven']Szwy są rozpuszczalne, więc odpada problem zdejmowania.[/quote] Nie do końca odpada ;) Raczej nigdy nie zdarza się tak, że e zewnętrzne szwy w całości się rozpuszczą, bo one rozpuszczają się w tkance, a przecież częśc szwu zawsze trochę wystaje. Więc te wystające kawałki nie rozpuszczają się i trzeba je mechanicznie usunąć.
-
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
asher replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
[B]Waszko[/B], dowiedziałam się, skąd jest ten rusek, co sobie w mojej okolicy ze sznauciami spaceruje... Tylko byłam tak zakręcona pilnując Sabiny (ona się boi panicznie dużych czarnych psów :shake: ), że nie do końca zrozumiałam co i jak. Więc padła nazwa "Hebanowa sfora" (albo jakoś tak :oops: ), to hodowla głównie sznaucerów, więc moze ją znasz, ale mają też czernysza. No i własnie nie wiem, czy ten mój znajomy pies jest po psie z Hebanowej sfory, czy może po prostu z tej hodowli? :hmmmm: :oops: Ale podobno jego tatuś jest własnie rewelacyjnie zrównoważony! Acha, rusek ma 2,5 roku, myślałam, że jest młodszy ;)- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
[quote name='Alicjarydzewska']eee jeszczio tri mjesjacy zima a patom budjet ljeto:cool1:[/quote]yyyy, Alu, a ty znowu jakąś gwarą gadasz? :hmmmm:
-
[quote name='zadziorny'][B]Asher[/B] chyba trochę zmroziłaś ten topik :evil_lol: :cool3: :diabloti:[/quote]Ups, jak mi przykro :diabloti: A serio, pisząc o spamie wiedziałam, że się wielu osobom narażę. Mam tylko nadzieję, że kilka osób przemyśli sobie to, co tam napisałam ;)
-
Ja od dziecka lubię blondynów :diabloti:
-
[FONT=Arial]Gdy mżawka z nieba kapie[/FONT] [FONT=Arial]To mi ucho klapie[/FONT] [FONT=Arial]I deszcz się nie połapie[/FONT] [FONT='Times New Roman'][FONT=Arial][SIZE=2]Że nic mi nie zachlapie[/SIZE][/FONT][/FONT] [FONT='Times New Roman'][/FONT] [FONT='Times New Roman']:evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: [/FONT]