-
Posts
6875 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by asher
-
Śmierdząca sprawa, czyli kupki naszych milusińskich
asher replied to Janosik's topic in Wszystko o psach
Nie usuwam biegunek, do tego jakoś nie umiem sie przełamać :oops: Nie sprzątam, jak nie ma kosza na śmieci w odległości do 5 minut marszu w kierunku niespacerowym (jeśli wiem, że tam gdzie idę kosze są, to odległośc nie ma znaczenia - sprzątam), albo jestem w nieznanej okolicy i kosza nie widzę. Ostatnio dwukrotnie zrobiłam tak, jak PATIszon - z braku kosza torebkę z kupą powiesiłam na ogrodzeniu :diabloti: Szkoły :diabloti: Ale to był eksperyment, kupy wiszą do dzisiaj... :roll: Dam im jeszcze z tydzień, dwa i w końcu pewnie sprzątnę... Jak mi torebek zabraknie, albo ich zapomnę, co sie niestety czasem zdarza (mam dwa psy, zazwyczaj zabieram ze sobą na spacer 4 torebki, ale my osiedlem idziemy tylko kawałeczek, bo zaraz są łąki i las). Jak kupa wpadnie w głęboką swieżą zaspę śniegu i się zapadnie ;) Jak pies defekje w jakichś niedosptępnych chaszczach... No i to w sumie tyle :lol: -
[quote name='malawaszka']nooo to prawda, ale nie tylko :cool3: :cool1:[/quote]Wiem, wiem, widziałam te obróżki, posłanka... :cool1: :evil_lol:
-
Kto chętny na wspólne treningi obedience w Warszawie?
asher replied to Flaire's topic in Kluby i treningi
Kamila, telefonu nie odbierasz, ale tutaj cie dopadłam :evil_lol: Będziesz dzisiaj? :mad: [SIZE=1]Przepraszam wszystkich za OT, to w celach wyższych[/SIZE] ;) -
[B]Kamila,[/B] PIKA mówi o innych łąkach, te o których ty myślisz będziemy testować jutro ;) A o Prestona się nie zahaczyło, bo miałam wątpliwości, czy jego stosunki z rozbrykanym, energicznym, będącym w okresie młodzieńczego buntu dogiem niemieckim ułozyłyby sie pomyślnie :evil_lol:
-
[B]Ramir,[/B] bardzo mi przykro (')
-
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
asher replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
[quote name='PIKA']No tak jak sie czujesz? :evil_lol:[/quote]Rozmaicie :lol: [quote][img]http://img133.imageshack.us/img133/6541/dscf12356uj.jpg[/img][/quote] Hohoho, wcielenie męskości, ma taka minę, jakby mu Luna smieci kazała wyrzucić, albo deskę w kiblu opuszczać :evil_lol:- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
asher replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
[quote name='r_2005'][quote name='PIKA'] [I]czujesz się glabem? :shake:[/I][/quote] [I]Wypowiedzi [B]asher[/B] czytuję i mogę bez kozery rzec, iż głąbem nie jest:p[/I][/quote] [I]Wiesz, miedzy być, a czuć się jest różnica :evil_lol: Ale dziękuje za komplement :oops: :lol: [/I] [I]Waszko, byczek Fernando mnie rozbawił do łez :lol: [/I]- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
asher replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
[quote name='r_2005'][B]Asher[/B] to może Ty się przeprowadź na drugą półkulę, to sobie akurat będziesz po południu na spacery chadzać:eviltong:[/quote]Eeee, nie, wolę pocierpieć, bo ta półkula fajniejsza... :cool3:- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
I co sychać u Mopki? :multi:
-
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
asher replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
[quote name='Alicjarydzewska']:evil_lol::evil_lol::evil_lol:[I][B]następna szansa o 7.30[/B][/I] [/quote]:evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: Moje tradycyjnie obudziły mnie o trzciej, ale tym razem się zaparłam i po powrocie ze spaceru od razu poszłam spać :lol:- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
No jasne, że pomożemy :lol: Ale ja myślę, że przede wszystkim trzebaby uderzyć do właścicieli ras ozdobnych, ci to dopiero nakręcają rynek :cool3: :evil_lol:
-
Gotowane przede wszystkim bardzo traca na wartości odżywczej, poza tym obróbka cieplna zmienia ich właściwości - trudniej je psu strawić. Mój jeden pies nie trawi dobrze kości, czy to gotowanych, czy surowych, bez względu na to jakie sa to kości. Mimo to, czasem daję Sabinie taki rarytas, ale rzadko i niedużo, bo potem ma zatwardzenia, nawet po kurzych skrzydełkach :shake: A wieprzowe w ogóle są wykluczone, raz zjedzenie surowych kości schabowych o mało nie skończyło się tragedią, bo suka ich nie strawiła, wydaliła ostre kawałki, które trochę pokaleczyły jej odbyt... Całe szczęście, że nie powbijały się we wnętrzności. Drugi pies do niedawna jeszcze trawił kości znakomicie, wieprzowe też, ale równiez zaczął mieć problemy, być może przyczyną jest wiek? Ponoć im pies starszy, tym trudniej mu kości strawić. Dlatego zrezygnowałam z BARFu, a kości tes podaję tylko od czasu do czasu. Fajne są kawalki giczy wołowych, pokrojone w plasterki - psy mają radochę, ale zjadają tylko szpik, bo reszty nie dają rady zgryźć ;) Samych kości w tej formie nie widziałam, kupuje je rzem z mięsem na rosołek :)
-
Taaa, dorobiłam się aparatu... w komórce :lol: [B]Vectra,[/B] no kabel nadal nie działa, nawet nie próbowałam czegos z tym robić, bo na tych stronach, do których mi linki podałas, to ja zupełnie niczego nie łapię, cimna masa ze mnie :shake: [B]Kamila[/B], to można zmieniac rozdzielczośc fotek komórkowych? :crazyeye: Ja u siebie nie znalazłam tej opcji, zmieniłam tylko jakośc - ze standardowej na wysoką, ale fotki i tak są malusie, trochę je powiększam, ale wtedy dodoatkowo tracą na jakości, i tak kiepskiej :shake:
-
[quote name='Ka-ka']tylko się nie przestrasz, bo: 1) w zabawie Preston dostaje goopka. skacze, biega, podgryza...przede wszystkim SZCZEKA jak oszalały[/quote]Haha, co jak co, ale bawić to się z nim Boogie[U] na pewno[/U] nie będzie :lol: Więc nam to rybka, byle tylko nie zbliżał się do nas, bo będzie dym ;) A w związku z kapustą zaraz do ciebie zadzwonię ;)
-
[quote name='Ka-ka']asher, daj znac, czy się wybierasz :cool3:[/quote]Ja jak najbardziej :multi: I nie mam nic przeciwko temu, żeby był Preston, Boogie skoncentruje sie raczej na pracy, a przed wszystkim na smakołykach, on jest żarłok i jak ma coś dobrego przed nosem, to traci świat z oczu ;) Na twoim miejscu bym wpadła, to spotkanie będzie bardziej organizacyjne, niż szkoleniowe, więc jeśli masz próbować, to właśnie wtedy! A wpadasz jutro do mnie na kapustę z grochem? :cool3: [B]Mokka[/B], już dzwoniłam ;)
-
Hania, nie daj sie depresji :shake: No chociaz spódnicę upierz...
-
[quote name='Ka-ka']gołąbki, piernik...ludzie, czy Wy chcecie byc podani do TOZu za znęcanie się nad zwierzątkami? tzn mną??? portfel w stanie typowo studenckim na koniec miesiąca i odliczam godziny do przyjazdu Mamy... (dziś, to sobie chociaz postem wytłumaczę :cool3: ) ja kcem domowy obiadek :-( [/quote] [B]Kamila[/B], jak lubisz, to zapraszam w piątek na kapuste z grochem :p [B]Alu,[/B] parę dni mnie nie było i miałam ponad 10 stron do nadrobienia :crazyeye: Mam ustawione po 40 postów na stronie :crazyeye: Ratunku! A tak w ogóle, to czy Ozzy robi coś jeszcze oprócz spania? :evil_lol: Bo na każdym jednym zdjęciu śpi :evil_lol: Ja nie wierzę, że to ast, to ponoć bardzo energiczne psy :evil_lol:
- 78403 replies
-
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
asher replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
[quote name='malawaszka']hahha nie no - ja nie mam problemu z uśnięciem o zadnej porze :evil_lol: ale zawsze mam problem ze wstawaniem :lol: BĘDĘ GŁUCHA NA SKOMLENIA, NIE BEDĘ CZUŁA ŁAPY NA TWARZY, ANI JĘZORA W UCHU - NIE PÓJDĘ W NOCY I JUŻ :cool1:[/quote]Hiiihiiihiii, juz to widzę :evil_lol:- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
Lucy, dzięki że wpadłaś :multi: Ja tak strasznie dawno u was nie byłam... Teraz nadrabiam własnie zaległości u Rydzewskiej. Mamusiu, ponad 10 stron do przeczytania, a mam ustawione po 40 postów na stronie :crazyeye: Acha, chciałam sie wszystkim pochwalić, że najprawdopodobniej za niecałe dwa tygodnie zaczynamy z Bugajskim treningi agility :loveu: :multi: :laola:
-
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
asher replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
Ja też tak swoim mówie, a one od dwóch dni mnie o trzeciej nad ranem budzą :angryy: I ja potem jak ta głupia siedzę do świtu, bo usnąc nie mogę, a za dnia nieprzytomna chodzę :angryy:- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
[quote name='justynia']Kleszcz mówisz... Hmmm.. Też się nad tym zastanawiałam, ale jednak odpada... Ten stwór nie miał krwi w sobie, w ogóle to było morderstwo bez śladu krwi... A kleszcz przecież pije krew, a "nienapity" jest bardzo mały, chyba.....[/quote]Nie musiał mieć krwi. Kleszcz nie wbija sie od razu, a ten dodatkowo mógł byc nieco "zamroczony", bo w końcu zima nie jest normalną porą aktywności kleszczy ;) A kleszcze są różne, niektóre sa malutkie, inne całkiem spore ;)
-
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
asher replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
[quote name='r_2005']Ufff... bo jak patrzę na tę dzisiejszą młodzież po płatnych studiach... (jakby co to bez urazy:evil_lol: , widać na głąby trafiam)[/quote]Moje niby bezpłatne, ale to czysta teoria niestety :lol:- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
B JAK BORDIE - sterylna panna robi "koo" na srodku chodnika - co robic?
asher replied to YBOT's topic in Już w nowym domu
Trzymam kciuki! W końcu Bordie się do was przekona :kciuki: -
[quote name='coztego']Mi po zabiegu pani wet powiedziała: "Trzeba uważać na tycie... przy okazji jeszcze porozmawiamy o diecie..." I już nie wróciłyśmy do tematu, poza ostatnią wizytą, kiedy to pani wet zachwycała się sylwetką Kreśki, a ja chwaliłam się, że je tyle co przed sterylką :evil_lol: [/quote] Mnie się Sabina rozżarła. Nie wiem na ile to z powodu sterylki, a na ile z różnych innych powodów, ale miałam wrażenie, że mi suka w oczach tyje! Miałam to wrażenie do czasu wizyty u nowego weterynarza, który po dokładnym obmacaniu mojej tłustej suki westchnął "Boże, jaka chudzinka..." :crazyeye: :lol: Od tamtej pory już jej na siłę nie odchudzam :oops: :lol:
-
[quote name='Koma']Po pierwsze-że operacja jak operacja niesie za sobą jakieś ryzyko, chociażby z narkozą.[/quote] Zbadać sucz przed zabiegiem, zastosowac nowoczsną narkozę - ryzyko minimalne :p [quote]Po drugie- może być problem z tyciem.[/quote] Taaaa, już widzę tę spasioną Komkę :p [quote]Po trzecie- popuszczanie moczu.[/quote] Ryzyko minimalne, a nwet gdyby, to da się wyleczyć :p :evil_lol: