Jump to content
Dogomania

asher

Members
  • Posts

    6875
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by asher

  1. [quote name='dbsst'][FONT=System][COLOR=navy]wiem ze nie powinna..........ale co sobie pogadam to moje [/COLOR][/FONT][/quote]Hehehe, ja byłam okrutna sadystką i wyprowadzałam pociachane psy na smyczy :diabloti:
  2. Sabina, ta żaba, którą widziałam, była zarozumiałą chwalipietą. Ty mi na taką nie wyglądasz :shake: Czyżby Dr Jeckyll i Pani Hyde? :diabloti:
  3. Aneto, bardzo mi przykro... Sunia przeżyła kawał dobrego życia. (')
  4. [quote name='Gazuś']I - powtarzam - dla mnie przyczyną niechcianych szczeniaków nie są psy - ale nieodpowiedzialni właściciele.[/quote]Wiesz, trochę przekłamujesz, bo gdyby psów nie było, albo były wykastrowane, to nawet największa nieodpowiedzialnośc człowieka nie spowodowałaby przyjścia szczniaków na świat :lol: A czemu nie chciałabyś kastrować psa? Ja mam wysterylizowaną sukę i dwujajecznego, niekastrowanego samca. Bugajski ma już 9 lat, więc teraz kastracja miałaby już tylko działanie profilaktycznie zdrowotne, na charakter raczej by nie wpłynęła ;) Generalnie tez nie mam problemów z upilnowaniem go, choć oczywiście obok suk z cieczką nie przechodzi obojętnie ;) Ale na przykład wczoraj, na treningu poczuł nieprzepartą namiętnośc do świeżo wykastrowanej suki, ta labka musiała mieć jakieś zaburzenia hormonalne, bo ponoc psy zawsze na nią żywo reagowały. Mój prawiczek zachowywał się jak doświadczony reproduktor :mad: :roll: Jak był młodszy, to ja o kastracji nie miałam pojęcia. I może nawet dobrze, bo nie wiem, czy nie pogorszyłaby mu już i tak zwichrowanego charakteru - Boogie jest nerwowym, starchliwym histerykiem... :shake: A kastarcja takich psów jest zalecana tylko w ostateczności...
  5. Mniam, uwielbiam żelki, byle nie te czarne :diabloti: Na sam ich widok mam dreszcze :lol: Debe, Szpila nie pwonna się forsować, dopóki jej się łapa nie zagoi ;) Bo tak, to sobie ciągle będzie rozalac tę świeżą tkankę, która jej tam rośnie i będzie się to goiło i goiło i goiło...:shake:
  6. [quote name='dbsst'][FONT=System][COLOR=navy]a w którym miejscu pytam czysto teoretycznie :cool1: narazie i tak za zimno jest na podróż :shake: i w jakie dni i o jakiej porze równiez Z CIEKAWOŚCI pragne wiedzieć :cool1: :cool3: [/COLOR][/FONT][/quote]Jeżu, jak to za zimno? :crazyeye: No przecież nie będzicie szły na piechotę? :lol: Póki co niedziela, 10 rano ;)
  7. [quote name='dbsst'][FONT=System][COLOR=navy]hahahhahahhaha jaaaasne i tylko siewstydu najem jak mój ułożony pies pokaze gdzie mnie ma ;) :evil_lol: :lol: :evil_lol: [/COLOR][/FONT] [FONT=System][COLOR=#000080]a gdzie te treningi dokładnie są??[/COLOR][/FONT] [/quote]Na Mokotowie, przy Racławickiej. Debe, jakby wszyscy wychodzili z takiego założenia, jak ty, to prawie nikt by nie trenował ;)
  8. [quote name='dbsst'][FONT=System][COLOR=navy]jaaaa fajowo Wam że sobie poskakaliscie też tak bym kciała ;)[/COLOR][/FONT][/quote]No to wpadaj ze Szpila na trening :multi:
  9. [quote name='anetta']:cool3: Asher, i Ty tez sie wciagnelas w agility...? Ulala :cool3:[/quote]Wiesz, to za duzo powiedziane. Ale od dawna żałowałam, że kiedy Boogie byl młody, to ten sport nie był jeszcze popularny... Więc jak się nadarzyła okazja, to postanowiłam spróbować, lepiej późno, niż wcale ;) Tye, ze Boogie, to emeryt prawie, ma już 9 lat, więc na jakieś cuda nie liczę ;) [B]Agnes[/B], no co ja mam napisać... Fajnie było :lol: Ćwiczyliśmy trzy elementy, tunel, kładkę i skoki przez barierki - dwie pod rząd. Następnym razem pewnie będzie slalom, bo nam kazali poćwiczyć z psem chodzenie za ręką ze smakołykiem ;)
  10. [quote name='r_2005']Podobno to "Zapomniany język psów w praktyce", nie wiem, nie czytałam i nie wiem kto napisał:roll:[/quote]Aaaaa, pani Fennel :cool3: Ja czytałam fragmenty, bo szkoda mi kasy, żeby sobie kupić - tylko po to, by poczytać, jak z psem nie będę postępować :lol:
  11. [quote name='Ka-ka']asher, poprawka-JA ZWIEKSZYŁAM :diabloti: sama powiedziałaś, że się Boogie poczuł u siebie i już tak Prestona nie olewa....i przyznasz, że przez twoje osiedle szłyśmy już w sporo większym odstępie :roll: chyba, że ze zmęczenia tego nie pamiętasz :cool3: [/quote]Nie pamiętam :shake: :oops: [B]Waszko[/B], i nigdzie indziej w okolicy nie ma agility? :crazyeye: No to bierz się za montowanie silnej grupy pod wezwaniem! Na pewno wiele osób chciałoby sobie pobiegać! :razz:
  12. [quote name='Gazuś']Pewności nigdy nie mam, specjalistą w tej dziedzinie (przynajmniej teraz :lol: ) nie jestem, ale polegając naprzykład na tej historii z Dishem i Spoonem można coś wywnioskować. Oczywiście - zawsze mogą być inne przyczyny - ale ja jakoś wierze w to co o tym napisała.[/quote][B]Gazuś[/B], ale [B]kto[/B] to napisał? Specjalista jakiś? Jaki? :crazyeye:
  13. [B]Luthien[/B], po pierwsze, czytaj dokładniej :roll: Zadajesz takie banalne pytania, jakbyś nawet nie zadała sobie trudu, żeby prześledzić cały ten topik, który przecież nie ma imponujących rozmiarów :roll: A po drugie najbliżej będzie ci chyba do Pęcic, tam jest klub Alternatywa.
  14. [quote name='Sabina1']To byłam [B]JA[/B][/quote]Sprzed pocałunku? :lol:
  15. Agnes, w dziale "pozostałe terriery" jest cavanowski topik, tam głównodowodząca Mokka opisała trening ;) Ja się nie czuję kompetentna, bo nawet nazw przeszkód nie znam, wiem tylko, ze trenowaliśmy m. in. tunel :lol: I kładkę chyba :lol: I było super :ylsuper:
  16. [B]Alix[/B], miło było was poznać :hand: A zdjęcie Barosza obłędne :lol:
  17. [quote name='Ka-ka']asher-jak Boogie po treningu?[/quote]Boogie super, jak gdyby nigdy nic, ja trochę gorzej :lol:
  18. [quote name='Ka-ka']choć na Kabatach poczuły się u siebie (zwłaszcza Boogie) i na wszelki wypadek-zwiększyłyśmy odległość[/quote] Serio??? :crazyeye: Nie przypominam sobie :crazyeye: Naprawdę!!! :lol: Ale nie przypominam tez sobie, żebym biegała po torze, myślałam, że biegał pies, a dzisiaj to ja mam zakwasy, a nie Bugajski :roll: :lol: [B]Waszko[/B], a w Katowicach w Gostarze nie ma agility? :hmmmm: A po drugie, po co ci klub? Terenu msz od cholery, zrób przeszkody i do dzieła! :ylsuper:
  19. [quote name='Mokka'][B]Młodzież[/B] uczyła się...[/quote] :megagrin: :megagrin: :megagrin: [quote name='Mokka']Jeśli grupa się utrzyma (przewodnicy nie spuchną :evil_lol: [/quote]Mam zakwasy :roll: I muszę nabyć stabilizator na staw skokowy, nie wiedziałam, że z moją kostką jest aż tak źle :roll: Normalnie mam wrażenie, że to ja, a nie Bugajski biegałam po torze :roll: :evil_lol:
  20. [quote name='Eurasierka']W sobotę miałam taką sytuację: Poszłam z Sabrą na spacer. Przy ulicy mijałam idącą z przeciwka mamusię z siedmio-ośmioletnim chłopczykiem. Dziecko, nie zatrzymując się nawet, złapało moją sunię za ucho :angryy: i pociągnęło do siebie - oczywiście mała się wystraszyła... Na moją cierpką uwagę na temat takiego traktowania zwierzęcia i ewentualnego pogryzienia usłyszałam, że to ja nie mam racji, bo pies powinien chodzić w kagańcu, żeby nie stwarzał zagrożenia, a dziecko nie chciało przecież specjalnie zrobić krzywdy. O dotykaniu obcych psów nie wspomniała ani jednym słowem. A chłopiec stał sobie obok, słuchał i chłonął co mamusia ma do powiedzenia... :angryy: Sabra nigdy nie zareagowała agresją, ale ja w tym przypadku sama miałam ochotę... :angryy:[/quote] Oj, nie trza było sie patyczkować, tylko gówniarza cap! za ucho!!! I on i mamunia na dłuuugo by sobie zapamiętali taką lekację :evil_lol: Ojjj, chciałabym, żeby ten bach trafił na moje "spokojne emeryty", zarobiłby kagańcem jak nic! Co prawda plastikowym, ale i tak trochę by zabolało :evil_lol:
  21. asher

    Metamorfozy

    Faktycznie, w tych oczach widac wszystko... [B]Quetzalcoatl[/B], te twoje sukinie wyglądają jak rdzone siostry :multi: Śliczne są :multi: No i wreszcie zobaczyłam zwierzaki Alii. Cuuudo :loveu:
  22. :crazyeye: :crazyeye: :crazyeye: Ja te z mialam wrażenie, że Bolus prawie w ogóle się nei zmienił, że zawsze był tak śliczny. I też przeżyłam szok :crazyeye: :crazyeye: :crazyeye:
  23. Oooo, już widzę :sweetCyb: A żabę naprawdę widziałam :angryy: Tę z Imageshack. Siedziała i kumkała, jaka to ona wspaniała :angryy:
  24. asher

    Wega

    [quote][img]http://img209.imageshack.us/img209/4618/dsc004552sg.jpg[/img][/quote] Hahahaha, podręcznikowy przykład palenia głupa :lol: :lol: :lol: Fajne suczysko :)
  25. [quote name='ayshe']tyle ze agility to dla mnie............no nie nadaje sie do biegania:diabloti:[/quote]Ja też :evil_lol: Coś czuję, że jutro zakwasy będą :evil_lol: [B]Romas,[/B] dzięki ;) Ale to po części tylko pozory ;) A sznaucerkowa dzidzia jest świetna :multi:
×
×
  • Create New...