Jump to content
Dogomania

asher

Members
  • Posts

    6875
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by asher

  1. [quote name='Romas']Niestety przeklenstwem tej rasy jest to ,ze jest tak popularna i w zwiazku z tym ilosc egzemplarzy kiepskich,bezrodowowdowych itd przebija ten normalny odsetek.[/quote]Romas, tu nawet nie chdzi o bezrodowodowe. Kiepskich rodowodowych jest zatrważająca ilość :roll: [B]AM[/B], ja bym pewnie kupiła, ale jeszcze nie teraz, za mało wiem ;) Tyle, że ja nie szukam psa do pracy, a do towarzystwa, a praca to tylko tak przy okazji ;)
  2. Słuchajcie, ja nic z tej dyskusji nie rozumiem :niewiem: To znaczy z głównego jej wątku - rekomendacji ZK, bo poboczne są jasne ;) Jedni piszą, że rekomendację dostanie każdy ośrodek szkoleniowy, który wplaci odpiwiednią kwotę na konto ZK, inni pisza, że rekomendowane będą tylko najlepsi... Z tego co pisze SAWA wywnioskowałam, że póki co jednym z kryteriów jest posiadanie własnego placu szkoleniowego. I dobrze. Ale dla mnie to za mało, bo jednak własny plac nie jest dowodem kompetencji szkoleniowych ;) Czy te kryteria juz w ogóle są, czy jeszcze się tworzą?
  3. Bosh ma dwie serie kamr - premium i economic. Ta druga jest chyba porównywalna z pedigree, ta pierwsza raczej lepsza. Bento Kronen podobnie: gorsza linia Happy Life i lepsza Nutritional Balance. Oczywiście te lepsze linie są droższe. Z tańszych karm możnaby jeszcze rozważyć Bewi Dog, Chicopee...
  4. [B]Ayshe[/B], na forum PsySportowe jest film z testów psychicznych suk KLASY UŻYTKOWEJ, a więc ze zdanym IPOI. Obejrzyj sobie. A potem możemy porozmawiać o kondycji rasy :razz: Wejdź sobie na strony hodowli. Ze świeca szukac takich, które piszą o osiągnięciach swoich psów w szkoleniu. Wszędzie tylko medale, puchary... z wystaw. Gros hodowców nie przykłada ŻADNEJ wagi do psychiki rozmnażanych przezeń psów. Mam wrażenie, że oni nie odróżniają nadpobudliwości, nerwowości od... drylu do pracy :shake: I własciwie każdy jeden ON, którego znam, ma jakies problemy z tylnymi kończynami, nie mówię tu tylko o dysplazji. Po prostu żal patrzeć na te psy - z przodu piękne, mocne, tył - tragedia, psu się łąpy plączą, wygląda jakby ledwo chodził... I wiesz, zazwyczaj hodowcy tych psów nie dostrzegają tego, te psy uważane są za normalne, wzorcowe. No skoro tak, to ja dziękuję za takiego ON :shake:
  5. [B]Maga[/B], ja myślę, że indywidualne szkolenie będzie super. Przecież to nie polega na ćwiczeniu z psem w jakimś totalnym odosobnieniu, na pewno będziecie po pewnym czasie ćwiczyć w obecności innych psów. A kto was będzie uczył? Ktoś znajomy?
  6. Hahaha, dobre :lol: A tak przy okazji witaj Lucy, dawno was nie odwiedzałam :hand: Myślałam, że będę miała tysiące fot do nadrabiania, a tu... niespodzianka, pięć fotek na krzyż :evil_lol:
  7. Purina Dog Chow ma skład porównywalny do Pedigree, więc moim zdaniem kupowanie tego to strata pieniędzy bo jest droższa ;) Co do innych - nie mam pojęcia. A nie lepiej, żeby psom gotowała? Taniej i zdrowiej ;)
  8. :drinking: Duuużo zdrowia dla Jubilata i Gajeczki! :drinking:
  9. O matko, super!!! :multi: No popatrzcie, jak się mnie ta wasza niedobra suka słucha :evil_lol: Wystarczyło, że napisałam, że ma się dać złapać i voila - złapana :evil_lol: ;) Supergoga, gratulacje :klacz:
  10. [B]Joaaa[/B], ja karmię swoje osobiste burki Acaną Lamb&Rice i bardzo sobie chwalę tę karmę. Jak chcesz, to mogę ci dac ze dwa, trzy kilo na próbę. Mieszkam na Kabatach, więc nie powinnyśmy mieć problemu z umówieniem się na spotkanie ;)
  11. [quote name='PIKA'][B]Agnes[/B] ja wiem, jak Aza wyglada dlatego się dziwię asher, ze się dziwi, ze ona tyle wazy :lol:[/quote] A ty widziałaś Azę na żywo? :razz: Jakbyś widziała, to nie dziwiłabys się, że ja się dziwię. Aza, choc jest ogarowata, to jednak dużo lżejsza od wzorcowego ogara, smukła, zwarta, taka strzałka ;) Widac ma ciężkie kości :lol: [quote name='PIKA']Mnie ostanio posądzono, ze moja wazy duuuzo więcej od doga stojącego obok niej :lol: A moja wazy 58 kg a dog 55 kg :evil_lol: Inna budowa ciala i dluższe nogi mogą zmylić ;)[/quote]Słusznie cię posądzono :evil_lol: Ja cię niechcący wprowadziłam w błąd, Aragi waży nie całe 50 kg, a Tadzio chyba niewiele więcej. Leon koło 60, więc Saba waży tyle ile dorosły dog o sportowej sylwetce :evil_lol: PIKA, przyjedziesz w sobotę? Będzie Aragi. Na szczęście z waścicielką :lol:
  12. Super :multi: A do jakiej szkoły idziecie?
  13. Aza waży 34 kilo??? :crazyeye: No nie żartuj, to moja Sabina waży 37, a Boogie 36 :crazyeye: PIKA, jasne, że cie zaproszę, komu innemu będzie się chcialo na zadupie jechać, żeby burkom fotki porobić? :evil_lol:
  14. [quote name='Maga100'][B]Skarbuniowi sie wydaje, że jest najważniejszy na świecie i musi to sprawdzac co chwila :cool1: [/B][/quote]Jak musi sprawdzać, to chyba tak nie do końca mu się wydaje :evil_lol: Tylko aspiracje Skarbunio ma :evil_lol:
  15. [quote name='Alicjarydzewska'][I][B]Nastawiam się na odbiór :evil_lol::evil_lol::evil_lol:RADAR[/B][/I] [I][B][IMG]http://img96.imageshack.us/img96/2427/radar7vr.jpg[/IMG][/B][/I][/quote] [B][I]:roflt: :roflt: :roflt: [/I][/B] [B][I]I co odebrał? :evil_lol: [/I][/B]
  16. [B]Aga[/B], jeszcze nie, start dopiero w przyszłą niedzielę ;) A linka się nie przydała, zatrzymywanie w ten sposób 50 kilogramowego szczeniaczka uznalam za zbyt ryzykowne :lol: [B]Pysiu,[/B] mieszkanie mam spore, jeśli by burkom nie odpowiadała zadymiona atmosfera, to zawsze mogły się wynieść. Ale nie chciały :niewiem: [B]Żabciu,[/B] odwzajemniona, ale my z Bugajskim mamy trudne charaktery ;)
  17. [quote][img]http://img390.imageshack.us/img390/4454/dziob15tl.jpg[/img][/quote] Fiu, fiu, takiej mordy to by się rottweiler nie powstydził :lol: [quote name='Alicjarydzewska'][I][B][IMG]http://img447.imageshack.us/img447/3553/kape26335gw.jpg[/IMG][/B][/I] [/quote]Ach, jak Ozzy się delektuje :loveu: :evil_lol:
  18. Haniu, ja też ;) Ale to trudna miłość :shake: Dziękujemy za prezent, śliczne i bardzo pasuje do Bugajskiego :)
  19. A nie wystarczy brak adresu na stronie internetowej, tylko orientacyjna lokalizacja - np. przy jakiej większej miejscowości się schronisko znajduje...? Tak sobie gdybam... Bordie, suko niedobra, no daj się wreszcie złapać... :kciuki:
  20. [quote name='mmbbaj']W każdym razie miło mi usłyszeć, że są na tym świecie jeszcze inne psy, które średnio reagują na przywołanie...:cool3:[/quote]Oooo, takich psów jest całe mnóstwo! Na szczęście nie ma wśród nich moich psów :evil_lol: Tekluniu, bardzo dziękujemy :buzi: PIKA i Tobie równiez, za zdjęcia :buzi:
  21. Jasne, że Aragi nie powinien mieć kolców w czasie zabawy, ale kurde, tak byłam przez niego zakręcona - wymęczona, ze na śmierć zapomniałam zabrać na spacer zwykłą obrożę :shake: :oops: A zupełnie bez obroży go puscić nie mogłam, bo głupek mały średnio reaguje na przywołanie, podbiega, owszem, ale w razie czego musiałam miec go za co złapać ;) Na szczęście nie ucierpiał nikt, oprcz kagańca Saby :evil_lol: Słuchajcie, po dwóch dniach pobytu tego rozbrykanego kunia u mnie padam na pysk, a mieszkanie wyglada, jakby po nim tajfun przeszedł :evil_lol: A ten drugi kuń to Tadeusz, rówiesnik Aragiego, ośmimiesięczny gentelman ;)
  22. [quote name='malawaszka']:lol: i tak nie mam pojęcia o jakim skrzyżowaniu mówisz :lol:[/quote]Nie żartuj! :crazyeye: To ja, dziołcha z mazowsza, wiem o jakie skrzyżowanie chodzi, a ty nie wiesz???!!! :evil_lol: Mieszkałam kiedyś tuż obok tego skrzyżowania :cool3:
  23. asher

    Tuffi Boy Buteo

    Śliczne :) A jak się banda czuje? Udało się w końcu Beri wysterylizować? :kciuki:
  24. [quote name='olcha']No i nic nie dało! To nie ten smak, który widzę na zdjęciu Gosi :placz:[/quote]Posyp miód cynamonem :evil_lol:
  25. Słodycz, jak słodycz, ale palić przy dziecku? :mad: [SIZE=1]powiedziała asher, namiętna palaczka[/SIZE] :evil_lol:
×
×
  • Create New...