-
Posts
8001 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by dbsst
-
Halka [*], Harnaś & Amorozo - REAKTYWACJA !!! :)
dbsst replied to bellatriks's topic in Owczarek podhalański
no nie................................przecie to cuda :D -
heheheheheheehehe z nienacka Ci zrobilam i opublikowalam ;)
-
[quote name='sayma'][quote]heheheh eee ja aaaaaaaaaaaaaa :D[/quote] brawooo :multi: zgadła pani w nagrodę :beerchug: na ochłodę [quote]spoko bede sie zakradac do Ciebie niczym skrzat ;) nie uda sie temu komus wejsc miedzy nas jua ja na to nie pozwole [/quote] hahaha no pewnie, że nie pokonamy trolla, kanałami, piwnicami damy radę :wink: :D[/quote] hihihihiiihihi bedziemy jak alo alo ;) konspira gleboko zakorzeniona :D
-
[quote name='sayma'][quote name='dbsst'][quote name='sayma'][quote name='dbsst'][quote name='sayma']hmmmm jak by Ci tu powiedzieć taki jeden pan pozbawił mnie towarzystwa pani, z którą bardzo lubie przebywać :cry: :([/quote] mmmmmmmm ciekawe kto to mogl byc i ciekawe czyjego towarzystwa Cie pozbawil :roll: :lol: 8)[/quote] czekaj dam Ci małą podpowiedź iihihhih pani ta ma psa ufoka, który robił ostatnio za kornika korniszewskiego ii........... hipopo....... i menelice... :wink: :D[/quote] hmmmmmmmmmmmmmmmmm pomyslmy :lol:[/quote] hahahhahaha no to jeszzce jedna podpowiedź: spędzi niedługo ze mną cały tydzień :jumpie: :jumpie:[/quote] heheheh eee ja aaaaaaaaaaaaaa :D spoko bede sie zakradac do Ciebie niczym skrzat ;) nie uda sie temu komus wejsc miedzy nas jua ja na to nie pozwole ;)
-
[quote name='sayma'][quote name='dbsst'][quote name='sayma']hmmmm jak by Ci tu powiedzieć taki jeden pan pozbawił mnie towarzystwa pani, z którą bardzo lubie przebywać :cry: :([/quote] mmmmmmmm ciekawe kto to mogl byc i ciekawe czyjego towarzystwa Cie pozbawil :roll: :lol: 8)[/quote] czekaj dam Ci małą podpowiedź iihihhih pani ta ma psa ufoka, który robił ostatnio za kornika korniszewskiego ii........... hipopo....... i menelice... :wink: :D[/quote] hmmmmmmmmmmmmmmmmm pomyslmy :lol:
-
hehehehe nad tym wolalabym sama popracowac ;)
-
[quote name='sayma']hmmmm jak by Ci tu powiedzieć taki jeden pan pozbawił mnie towarzystwa pani, z którą bardzo lubie przebywać :cry: :([/quote] mmmmmmmm ciekawe kto to mogl byc i ciekawe czyjego towarzystwa Cie pozbawil :roll: :lol: 8)
-
[quote name='sayma']to coś ten poniedziałek jakiś pechowy bo dla mnie też cudowny nie był :roll: :)[/quote] a co sie Tobie stalo :D
-
ja tez kce sie przejechac ;) :D
-
[quote name='Maga100']Tak? :D A to ty mieszkasz gdzieś tu na Bielanach?[/quote] zoliborek :D
-
dokladnie chodzi o kase :( a kursik terapii manualnej :D
-
hahaha i my bywamy na fortach :D
-
[quote name='Ariadna']szef nadepnal na odcisk?[/quote] mial odawge ;) hahaha Alu a Tobie kto z rana zgnebil ;)
-
heheheheheehehe jak z koszulki :D
-
a ja wybralam kurs ktory kosztuje baaaaaaaaaaaaaaaaaaaaardzo duzo plus do tego ten rok szkoly i jak skoncze placic za szkole to bede spalacac kurs :evil: 0X :evilbat: wrrr wrrr wrrrr
-
przepiekne zdjecia i przepiekny chlopak jaki dorodny :D
-
[quote name='Maga100']Dzięki, dziewczyny :) Szkoda tylko, że każde innej wielkości, nie mogę jakoś nad tym zapanować :evil:[/quote] dasz rade :D
-
[quote name='Ariadna'][quote name='dbsst']a to dla wszystkich ktorzey mmieli taki wredny dzien jak ja [/quote] hej [b]dbsst[/b] nie krec nosem..... dzien sie jeszcze nie skonczyl :lol: :evilbat: pozdrawiam :wink:[/quote] hehehe to fatk teraz sie zaczyna jestem z dala od wredoty ;) zmieniam [b]to dla wszystkiech ktorzy zle zaczeli dzien [/b];) ale zamierzaja go skonczyc elegancko ;)
-
a to dla wszystkich ktorzey mmieli taki wredny dzien jak ja [img]http://img176.echo.cx/img176/9035/obraz0430kn.jpg[/img]
-
[url]http://img179.echo.cx/img179/4714/00049491hz.jpg[/url] :o :lol: hehehe nie ma zdjecia lodowki ;)
-
heheheehe ale Ty masz jakas perspektywe a moj aparat na jakies 2 lata (jak nie wiecej ) powiedzial papa :evil:
-
hahaha gdyby nie ostatnie foty to bym pomyslalaze on nic tylko spi ;) :lol:
-
[quote name='agabass'][b]dbsst[/b] nie przejmuj się ja też jestem antytalent piosenki i rysunku :lol: ale robisz spoko foty więc co się rozklejasz nad swoim beztalenciem Pozdrawiam[/quote] hehehe dzieki bardzo ;) ciesze sie ze nie tylko ja jedyna maualno-wokalnie nadaje sie do pchania rykszy ;) :D dziekuje za mile slowo pod adrese,m fot :buzi: Aga ja licze na boksie ;) Agnes wow :D
-
[quote name='daga10011']dzieki-wystarczy,ze leony mialy juz zolte pyski a potem rozowe,bo Wika je uszminkowala :lol:[/quote] i nie robilas fot :o