-
Posts
8001 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by dbsst
-
a moze kolezanka ze szkoly ma pozyczyc ciuchy od barbie :D
-
[quote name='daga10011']hahaha..na siedzaco??????????? :lol: :lol: :lol:[/quote] dobra jest ;) qrde jak mi sie kce spac :(
-
a to na dobranoc tak pies zasypia na siedzaca lenuch nie cce jej sie nawet polozyc :evil: tylko tak sie pokiwa pokiwa i idzie na poslanie :evilbat: [img]http://img269.echo.cx/img269/5813/obraz0389ej.jpg[/img]
-
[quote name='Agga'][quote name='dbsst']extra Agga a coz to bylo za spotkanie i czemu ja nic nie wiem :evilbat:[/quote] bylłam z Pay u Asik mielismy mała misje do zrobienia....tzn przekonac mame Asik ay puściła ją na zlot...UDAŁO SIĘ![/quote] BRAWO to miejcie misje do mojego TZ zeby sie zgodzil na jeszcze jednego psa i kota :D
-
jakie zaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaarabiste foty ale musialbo byc wesolo :D
-
[quote name='KaRa_TC']Na każdym topiku musze się pożegnać :lol: Dobranoc :wink: Przestańcie już pisać, idzcie spać nie chcę mieć zaległości na DGM. Ale mi już do wyrek :lol:[/quote] hehehehehehehe ja zaraz tez spadam ;)
-
[quote name='Agga']super...pogratuluj jej :D imie to ja tez juz mam :D[/quote] spoko ale jutro bo nie chce jej budzic teraz :D
-
extra Agga a coz to bylo za spotkanie i czemu ja nic nie wiem :evilbat:
-
[quote name='Agga']hihihih oj mam piekne Agaci zdjecia... jesu kcem bobasa..... :D[/quote] hehehehe i ja tez kce i juz mam imie ;) a moja kolezanka urodzila :D przedwczoraj chlopaka :D
-
[quote name='KaRa_TC'][quote name='daga10011']o 5 rano???????? :o :o :o to nieludzkie :o :o :o[/quote] o 6.34 mam autobus na 8rano do szkoły :oops: ale za to weekend znów będę siedzieć całą noc na DGM :wink:[/quote] qrcze a ja nie :( w weekend bedzie juz moj pan i nie da rady ;) :D
-
to jedna z ulubienszych pieszczot :D [img]http://img269.echo.cx/img269/8982/obraz0760xt.jpg[/img] co widac po minie ;) :D
-
[quote name='KaRa_TC']To dajwaj te fotki szybciutko, bo ja zaraz idę spać bo o 5rano mam pobudkę do szkoły[/quote] ju zaraz qrcze jutro zaczyna sie znowu dramat ;)
-
[quote name='Agga'][quote name='dbsst'][quote name='Agga']Sarcia czuje sie hmmmm tak sobie....nadal dostaje zastrzyki ale idzie ku lepszemu :wink:[/quote] no to dobrze ze idzie ku lepszemu :D[/quote] idzie idzie.... dbsst mam dla ciebie super fotki elfika ale dostaniesz je jutro i to emailem bo tu raczej nie wypada ich dac hihihih dam tylko te przyzwoite:P[/quote] :D :D :D juz sie doczekac nie moge :D pewnie znowu Elik bedzie na pulpucie :D :angel: :angel: :angel: :angel: :angel: :angel:
-
[quote name='daga10011']to siupel.... :lol: a na wiecej fotek liczyc nie mozna???????????[/quote] no nie :( poszukam jeszcze czegos mam kilka z blotnych kapieli jeszcze
-
[quote name='KaRa_TC']Dziś szperałam w garażu szukając jakiejś lalki z dzieciństwa żeby znaleść strój dla szczura, ale nie znalazłam :( i nie będzie szczura w stroju lalki barbie :([/quote] psia kosc pech :evilbat:
-
[quote name='daga10011']pregowane leosie????????? :lol: .ej-to wtedy Koma przestalaby byc niepowtarzalna :lol: ..no jeszcze morde bym im musiala pomalowac i je troche ogolic 8)[/quote] hehehehe jak owieCki bys je strzygla :D
-
hehe wycalowana :D
-
[quote name='dbsst']a to moj zestresowany pies zdjecia typu pies spi takie samo jak inne ;) [img]http://img182.echo.cx/img182/1697/s4za.jpg[/img][/quote] hehehehe dokuczajcie mi dokuczajcie ;) :lol: a tu zeby nie bylo ze nie wstawilam foty :evilbat: :wink:
-
[quote name='KaRa_TC']Aaa trufelek :angel:[/quote] ale zle wiesci ostatni :(
-
[quote name='Koma'][quote name='dbsst']nie naprawde mam anty talent do rysowania i spiewania :D[/quote] e tam, nie wierze taką masz modelke w domu i co?? udowodnij :evilbat:[/quote] hehehe nie naprawde mam inne uzdolniena ale nie da sie ich na dgm pokazac :evilbat:
-
i ostatnie z typu ach spij koffanie [img]http://img182.echo.cx/img182/6448/ss1eo.jpg[/img]
-
[quote name='Koma']dbsst a może ty też tak bys spróbowała :lol:[/quote] nie naprawde mam anty talent do rysowania i spiewania :D
-
[quote name='Koma'][quote name='dbsst']tak jakos mi sie reka obsunela :roll:[/quote] to brzmi jak z horroru :roll:[/quote] hehehehe horror to ja przezywalam z wyrzutami sumienia :oops:
-
[quote name='Koma']Dziękuję :D Chyba zacznę z powrotem rysować piechy... coś mnie tak wzięło :)[/quote] :klacz:
-
[quote name='daga10011']ty tu sie nie ciesz tylko wiecej fot dawaj :lol: .mordencja Szpilowa czarna-wycalowana od ciotki?????????? :lol:[/quote] qrcze gaduly przed chwila jedna wlepilam