-
Posts
8001 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by dbsst
-
jupiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii :angel:
-
[quote name='daga10011']a gdzie dane techniczne znalazlas????????????? :o ..moze ja mam kiepski aparat????????????? :lol:[/quote] albo kiepski internet ;) :D
-
[quote name='daga10011']bedziesz miala okazje..i mnie nauczysz sie bawic tym cackiem :lol:[/quote] wlasnie troche go ogarniam ;) czyli dane techniczne hihiihi bede musiala wziasc ze soba jakies stare spodnie zebym mogla tarzeac sie po ziemi ;) :D
-
[quote name='daga10011']na pewno lepsza ode mnie :lol:[/quote] ale nigdy nie bawilam sie takim cackiem :x
-
[quote name='daga10011']fuji s 7000...podobno dobry :roll: licze na pomoc :lol:[/quote] hahaha nie przeceniaj mnie ja zielona w fotografii jestem
-
[quote name='daga10011']poczekam na Ciebie :D ..pomozesz mi..znalazlam funkcje makro-ale ja mam manualny aparat :evilbat: ..i trza swiatlo i przeslone ustawic :roll:[/quote] a ja juz myslalam ze to zaraz nastapi :( a jaki to aparat bo nie pamietam juz :evil: 0X :evilbat:
-
[quote name='daga10011']ja kce takie umiec robic..zaraz wezme aparat i bede kombinowac :-?[/quote] :angel: :angel: :angel: :angel: hura ale obiecaj ze wszystkie proby bedziesz wrzucac :D
-
[quote name='daga10011']o mamo...a to makro znowu?????????? :o ..ja ja polkne :P :P :P[/quote] no makro ale "zasmecone" :oops:
-
Kara dla Ciebie trufel ale z oddali zebys nie mogla go polkanc :D [img]http://img279.echo.cx/img279/3624/ss5tw.jpg[/img]
-
[quote name='daga10011']no wlasnie-czas przeszly :evilbat: ..musze znowu wrocic ale...fajeczki wypadaloby rzucic :oops: ..i pieski wychowac :oops: ..tylko bicepsy zostaly :roll: a brzuszek :evil:[/quote] o apropo fajek to chyba sobie bucha sciagne (kolega zapomnial fajek zavbrac) a po piffku ;) daga nie przesadzaj bo nie jedna chcialaby wygladac ja Ty Ej daga to z.......bista laska slowo slowo
-
[quote name='daga10011']slepa :roll:[/quote] a najbardziej podobala mi sie Twoja sportowa sylwetka widac ze trenowalas cos
-
[quote name='daga10011']metoda niezla :lol: ..na monitor to ja pluc juz nie bede-i tak rozwalony :cry: ...ale klawisze by sie przydalo zachowac :lol: a Kara pewnie teraz na sciany pluje :lol: ..caly dzien byla bez pradu i znowu :roll: :-?[/quote] qrde a miala z nami dzis balowac pech :evilbat:
-
[quote name='daga10011']nie-zobacz na mnie-jem jeden posilek dziennie..ale pifko w piwnicy kusi :roll: ...i z pani fitness sie w swinke zamieniam :-?[/quote] hahhahahaha no i piknie wsiadasz w maszyne i mi monitorek czyscisz daga qrde brak mi slow widze ze juz pijana jestes ;) oglaszam wszem i w obec ze uwazam iz DAGA 10011 jest SUPER LASENJCJA i Szpila tez tak mysli bo wlaza na kolana w tej wlasnie chwili
-
[quote name='daga10011']bez picia..bo klawiatura sie psuje :lol: ..moja juz 3 odkad na dgm siedze :lol:[/quote] hahaha ja zawsze xeluje w monitor albo na kolana ;)
-
mowisz teraz mi sie cosik do zarelka zachcialo to po tym piffku :evilbat: i mam nowa koncepccje nie tyje sie od piffka tylko od jedzenie po piffku samo piffko jest zbawienne :D
-
[b][size=6][color=red]FIONKA[/color][/size][/b] sto lat sto lat i miliona kosci sto lat stoo lat i spacerow od groma ;)
-
[quote name='daga10011']ja mysle,ze Kara sie zgodzi :lol: ..ale to by byla sesja :P[/quote] nio jak bedzie to ja przez caly dzionek z nieczym do kompa nie podchodze ;)
-
[quote name='daga10011']tyz sliczna......to na kolacje czy deser??????????? :evilbat:[/quote] na kolacje bo za deser robi Komka i Szpila ;)
-
[quote name='daga10011']Tylko czy Kara zechce szczurcie zameczyc???????????????ja bardzo kce taka sesje :lol: i mam ciuszki :lol: a jej elektryke wylaczyli :evil:[/quote] cholrecia to temu zniknela ?????? moze sie zgodzi Kara plizzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz na kolanach :d
-
a to wspaniala fota po piwie ;) czyli pocztowkowa Telma [img]http://img279.echo.cx/img279/8805/obraz0755rw.jpg[/img]
-
[quote name='daga10011']koniecznie :lol: ..bo juz ciuszki barbie sciagam i zapakuje w paczke :evilbat:[/quote] hahahahah na sama mysl mi sie kce ;)
-
[quote name='Patka']Poczekamy zobaczymy :wink: tymczasem idę lulu z koteckami i resztą familiji :D[/quote] dobrej nocki :D
-
[quote name='daga10011']no i przeca o to chodzi :lol: tylko pampersa zaloz 8) ...[/quote] :lol: :lol: hehe bede musiala z pracy komus podwedzic
-
[quote name='daga10011']a czemu by nie???w rozowej sukience???????????? :lol: albo stroju kapielowym :lol:[/quote] hehehehe jasne a ja bym posikala sie w gacie jakbym taka fote zobaczyla
-
[quote name='daga10011']ja tez:(..s moze cos dla barbie????????????? 8)[/quote] no nie daga wyobrazasz sobie szczura w ciuchach barbie :lol: