Jump to content
Dogomania

dbsst

Members
  • Posts

    8001
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by dbsst

  1. hihihihihi :D same ustawki :D niedlugo zyc nie bedziemy umialy bez siebie w realu bo narazie to na dgm
  2. [quote name='daga10011']lo matko-alezescie mi trase wytyczyly :lol: ..Ala-a ten slask to moze innym razem?????????moze przy okazji wystawki jakowejs :lol: ...A dla mamuni duuzo zdrowia :buzi:[/quote] hehehe damy rade tylko recznego nie zaciagaj ;) hahhahahhaa
  3. [quote name='KaRa_TC'][quote name='daga10011']To Ala-Trzymam kciuki za mame :( ..Dbst-ja ta Twaja meliniare musze wysciskac :lol: ..a Galencja chuda wiec zastanawiam sie nad jakims extra wetem w Wawce :roll: ..moze on wymysle jakies extra badania??????????????a tak czy siak chcialabym na dysplazje je zbadac-Tak na wszelki wypadek,bo doopskami kolysza-na pewno niedlugo odwiedze stolice :D[/quote] Ty mi tu do Poznania przyjedzaj :lol:[/quote] a my z sayma bedziemy w Poznaniu :roll:
  4. [quote name='Alicjarydzewska'][quote name='daga10011']To Ala-Trzymam kciuki za mame :( ..Dbst-ja ta Twaja meliniare musze wysciskac :lol: ..a Galencja chuda wiec zastanawiam sie nad jakims extra wetem w Wawce :roll: ..moze on wymysle jakies extra badania??????????????a tak czy siak chcialabym na dysplazje je zbadac-Tak na wszelki wypadek,bo doopskami kolysza-na pewno niedlugo odwiedze stolice :D[/quote]to po drodze wpadniecie na Śląsk na tą kawę :D[/quote] jestem za ;)
  5. [quote name='daga10011']To Ala-Trzymam kciuki za mame :( ..Dbst-ja ta Twaja meliniare musze wysciskac :lol: ..a Galencja chuda wiec zastanawiam sie nad jakims extra wetem w Wawce :roll: ..moze on wymysle jakies extra badania??????????????a tak czy siak chcialabym na dysplazje je zbadac-Tak na wszelki wypadek,bo doopskami kolysza-na pewno niedlugo odwiedze stolice :D[/quote] :angel: :angel: :angel: tylko koniecznie z Wiki :d bo my sie umowilysmy :D Alu :buzi:
  6. [quote name='Alicjarydzewska'][quote name='dbsst']no wlasnie Alu nie bylo Cie dluzej niz chwila :D[/quote]dobra 2 chwile :wink: .Teraz będzie mnie trochę mniej , bo mama w szpitalu :( ,ale idzie ku lepszemu :roll:[/quote] o rany ! strasznie mi przykro :( pozdrow mame :D
  7. [img]http://img170.echo.cx/img170/2379/obraz0937yr.jpg[/img] a to Tlimena :D
  8. [quote name='Diana14'][quote name='dbsst']jak ja lubie patrzec na zakochanych :D[/quote] to popatrz w lustro :lol:[/quote] hehehehehehehehehehhehe nie ale na innych ;)
  9. :angel: :angel: :angel:
  10. [quote name='KaRa_TC']jakiego chwasta???[/quote] [color=white][size=1]szefa[/size][/color] 8) a to dla wszystkich zmelanzowanych :D [img]http://img170.echo.cx/img170/5532/obraz0391bc.jpg[/img]
  11. jak ja lubie patrzec na zakochanych :D
  12. [quote name='sayma']:o :o hmmmm Dbsst czemu ja Cie nie znałam jak jeszcze w szkole byłam !!!! O ile by mi było łatwiej................. :lol: KARA nie przejmuj się musi byc dobrze :kciuki:[/quote] sayma na szczescie si eteraz znamy i mamy wspolny cel "wyciac chwasta ;) " dziewczyny fotek coraz mniej :(
  13. no wlasnie Alu nie bylo Cie dluzej niz chwila :D
  14. [quote name='KaRa_TC']Jacy niektórzy dogomaniacy są wspaniali (mówię tutaj o Was) :buzi:[/quote] dziewczyny slyszycie :D o nas mowia [img]http://img246.echo.cx/img246/4897/13232330eb.jpg[/img]
  15. bedzie dobrze ;)
  16. fajny ten bokserek :D mnie sie poodoba :D
  17. [quote name='KaRa_TC']Hehe na choroby jestem odporna, ale gorzej na profesora Lewandowskiego :lol:[/quote] buuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuhahahahhahahahahahahahahahhahahahaha padne teraz mialam takiego na studiach hahahahahaha tyran a na koniec jak juz sie przelamalam na poprawce zagadalam go na smierc to dobrze prognozuje znaczy ze Ty swojego tez kiedys zagadasz ;)
  18. to czekam na przechwalki ;) i licze ze boksia wyjdzie ;) :D dobranoc :buzi:
  19. to do dziela :D
  20. qrde trzeba bo inaczej jakis wrzodow dostaniesz czy jakiejs nerwicy
  21. :sweetCyb: :grins:
  22. [quote name='Koma']Tak jest! :D Jesli tylko pogoda nie przeszkodzi. Całą paczkę tic tacow pochłonełam siedząc na dgm ja nie wiem... :roll: Ale spadam zaraz piechy porysować :)[/quote] raczej boksery ;) ja dzis tez cala pake tik takow ciagnelam i to nosem ;) brzuchol rosnie akurat na wakacje bede miec opone ratunkowa :wink: :lol:
  23. [quote name='KaRa_TC'][quote name='dbsst'][quote name='KaRa_TC']co do wartościowości to tu mogę polemizowac :lol:[/quote] dobra dobra ;) ja trzymam kciuki z calego serca a Ty sie nie napedzaj a za jakiszz czas powiedz mi jak Ci poszlo ;)[/quote] zostało 20pare dni szkoły więc nie wiem czy mi się uda :lol:[/quote] oj ale czemu ma sie nie udac musi sie udac ;)
  24. [quote name='KaRa_TC'][quote name='dbsst'][quote name='KaRa_TC']Era i Sharon nie jedzą ich, raczej szczury je obgryzają :lol: Ok Dbsst będę starała się dla Ciebie robić śliczne fotki :D[/quote] :angel: :angel: czuje sie wyrozniona i powiem ze to mi sie baaaaaaaaaaardzo podoba :oops: 8)[/quote] To za spieranie z polskiego :lol:[/quote] hehehehee a ja mialam nadzieje ze tak od serca :lol:
  25. [quote name='KaRa_TC']co do wartościowości to tu mogę polemizowac :lol:[/quote] dobra dobra ;) ja trzymam kciuki z calego serca a Ty sie nie napedzaj a za jakiszz czas powiedz mi jak Ci poszlo ;)
×
×
  • Create New...