[quote name='Agga']nie gadac kurna dawac zdjecia dbsst obijasz sie:P[/quote]
:P :lol:
Koma a nawte mu pol nosa myknelam
tak jakos mi sie reka obsunela :roll:
[quote name='Agga']Sarcia czuje sie hmmmm tak sobie....nadal dostaje zastrzyki ale idzie ku lepszemu :wink:[/quote]
no to dobrze ze idzie ku lepszemu :D
koniec tych amorow ;) :lol:
ja z dzisiejszej wycieczki na Cytadele polecam goraco darmowe wycieczki ze Starszymi Osobami :D
[img]http://img182.echo.cx/img182/6585/obraz1135ph.jpg[/img]
[quote name='KaRa_TC']Oj to już się poprawiam i je zaraz wstawiam :lol:[/quote]
ja mysle a qrolik czadzik
ale juz ne chce tam pisac bo tylko gadam i gadam a nie daje fot ;)
[quote name='daga10011']pokazalam w swoim topiku 8) .nie chcialam Twojego zasmiecac :wink:[/quote]
wrrrrrrrrrrrrrr wrrrrrrrrrrrrr wrrrrrrrrrrrr
jak slyysze o zasmiecaniu ;)
tu i tak jest drugo off ;) wiec juz bardziej nie da sie go zasmiecic ;)
[quote name='KaRa_TC']Dbsst ładne wychodzą gdy się trafi nieruchomy model :lol: a u takiego u mnie trudno :lol:[/quote]
mam nadzieje ze one juz sa na makro ;)