[quote name='Justi0022']ślicznej dziewczynie w każdej fryzurce do twarzy :D[/quote]
a to fakt :D
ale ta metamorfoza jest trafiona w 1000000000000000000 :D
[quote name='Alicjarydzewska']rozumię że tam chlodno bylo..... :roll:[/quote]
nie tam jeszcze cieplo bylo ale zaraz pokaze Wam miejsca gdzie mi para z ust szla :D
[quote name='gugu']Ten avatorek adekwatny do pogody,bardzo mi sie podoba...... :P ,a więc..... [img]http://img229.echo.cx/img229/4559/image0046nz.gif[/img][/quote]
hehehehe :popcorn:
[quote name='Alicjarydzewska'][quote name='dbsst']cholender wrocilam z Cytadeli Warszawskiej padam a co gorsze nie widze zdjecia dagi :evilbat:[/quote]a cóś ty tam robiła :o[/quote]
gubilam sie w podziemiach :D
poszlam na wycieczke :D
[quote name='gugu'][b]Witam[/b] !!
Noi bede się teraz tłumaczyc.....krówki były ale zabrakło aparatu,zadna z nas nie wzieła..... :oops: ,nawet Kika nie ma fotek,jestem wściekła.... [img]http://img169.echo.cx/img169/5214/wsciek3yw.gif[/img][/quote]
:evil:
[quote name='daga10011']tylko jaki kolor by wyszedl?????????????konkurent cudo :P[/quote]
hehehehehe male krowki by wyszly
daga [url=http://foto.swiatobrazu.pl/viewtopic.php?t=2936]a tu forum Twojego aparatu :d[/url]
[quote name='daga10011']ja nawet tego nie wiem :lol: wiem,ze to powinien byc dobry aparat[/quote]
hahahah odbra jestes ten jest dobry :d
poprubujemy ;)
a narazie sama trenuj i mnie rozpieszczaj :D
[img]http://www.fotoalbum.wzt.pl/fotografie/604_fotki_060f35f/8239_322758.jpg[/img]
[img]http://www.fotoalbum.wzt.pl/fotografie/604_fotki_060f35f/8240_322833.jpg[/img]
[img]http://www.fotoalbum.wzt.pl/fotografie/604_fotki_060f35f/8241_322873.jpg[/img]
no nie moge :D :D :D :D :D :D :D :D :D
cudowny :D:D:D:D:D:D:DD
ciekawe co Mejk na to ;)
hahahaha za Szpila panowie sznurem :D :lol:
[quote name='daga10011']a moze ja kiepska jestem :oops: ..daj mi linka jak mam zrobic makro :oops:[/quote]
hahaha nio jasne Ty kiepska hihihihi
ale ja znalazlam dane typu ileosc pikseli itd