Jump to content
Dogomania

dbsst

Members
  • Posts

    8001
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by dbsst

  1. [quote name='Justi0022']ślicznej dziewczynie w każdej fryzurce do twarzy :D[/quote] a to fakt :D ale ta metamorfoza jest trafiona w 1000000000000000000 :D
  2. tu juz bylo chlodno [img]http://img188.echo.cx/img188/6311/obraz1069tu.jpg[/img] [img]http://img188.echo.cx/img188/5904/obraz1096ev.jpg[/img]
  3. no i my wieczorem idziemy zdjecia popykac psu ;)
  4. [quote name='Alicjarydzewska']rozumię że tam chlodno bylo..... :roll:[/quote] nie tam jeszcze cieplo bylo ale zaraz pokaze Wam miejsca gdzie mi para z ust szla :D
  5. a ja ogole nie mam skoordynowanej reki z okiem i z mozgiem ;)
  6. Cytadela Warszawska :D [img]http://img188.echo.cx/img188/9749/obraz0549fn.jpg[/img] [img]http://img188.echo.cx/img188/7286/obraz0636qe.jpg[/img] [img]http://img188.echo.cx/img188/2803/obraz0715nc.jpg[/img]
  7. :angel: :angel: a z tym bokserkiem to przesadzasz ;) :D
  8. [quote name='gugu']Ten avatorek adekwatny do pogody,bardzo mi sie podoba...... :P ,a więc..... [img]http://img229.echo.cx/img229/4559/image0046nz.gif[/img][/quote] hehehehe :popcorn:
  9. [quote name='Alicjarydzewska'][quote name='dbsst']cholender wrocilam z Cytadeli Warszawskiej padam a co gorsze nie widze zdjecia dagi :evilbat:[/quote]a cóś ty tam robiła :o[/quote] gubilam sie w podziemiach :D poszlam na wycieczke :D
  10. hehehehe taki jakis sie przyplatal ;)
  11. [url]http://img.photobucket.com/albums/v468/sabaera/makro/a8.jpg[/url] naprawde coraz lepsze foty Ci wychodza :D
  12. o qrcze super Koma dawaj wiecej :D a moze boksera kcesz poprobowac :D
  13. ale sliczne zeby tylko nam sie zebra nie rozpuscila :D
  14. [quote name='gugu'][b]Witam[/b] !! Noi bede się teraz tłumaczyc.....krówki były ale zabrakło aparatu,zadna z nas nie wzieła..... :oops: ,nawet Kika nie ma fotek,jestem wściekła.... [img]http://img169.echo.cx/img169/5214/wsciek3yw.gif[/img][/quote] :evil:
  15. hehehe Kacperek zgubi troche kilogramow przy Kaji D super
  16. Justa jak Ci slicznie w tej nowej fryzurze to z podziwu wyjsc nie moge a fot niet
  17. cholender wrocilam z Cytadeli Warszawskiej padam a co gorsze nie widze zdjecia dagi :evilbat:
  18. hahaha takie porno foty ;) super nie moge doczekac sie nowych :D
  19. [quote name='daga10011']no i odpadasz..a ja wlasnie makro zrobilam :oops:[/quote] cholera dawaj mnie to makro :D Kara to tu to tam ;)
  20. spadam spac pa :buzi:
  21. daga czy jeszcze mam Ci szukac danych technicznych ;)
  22. [quote name='daga10011']tylko jaki kolor by wyszedl?????????????konkurent cudo :P[/quote] hehehehehe male krowki by wyszly daga [url=http://foto.swiatobrazu.pl/viewtopic.php?t=2936]a tu forum Twojego aparatu :d[/url]
  23. [quote name='daga10011']ja nawet tego nie wiem :lol: wiem,ze to powinien byc dobry aparat[/quote] hahahah odbra jestes ten jest dobry :d poprubujemy ;) a narazie sama trenuj i mnie rozpieszczaj :D [img]http://www.fotoalbum.wzt.pl/fotografie/604_fotki_060f35f/8239_322758.jpg[/img] [img]http://www.fotoalbum.wzt.pl/fotografie/604_fotki_060f35f/8240_322833.jpg[/img] [img]http://www.fotoalbum.wzt.pl/fotografie/604_fotki_060f35f/8241_322873.jpg[/img] no nie moge :D :D :D :D :D :D :D :D :D cudowny :D:D:D:D:D:D:DD ciekawe co Mejk na to ;) hahahaha za Szpila panowie sznurem :D :lol:
  24. [url=http://www.cyfrowe.com.pl/index.php/id_pr,552,itlshop_lang,pl_PL,itlshop_pgid,details.html]specyfika telefonu[/url] czy to ten ????????????
  25. [quote name='daga10011']a moze ja kiepska jestem :oops: ..daj mi linka jak mam zrobic makro :oops:[/quote] hahaha nio jasne Ty kiepska hihihihi ale ja znalazlam dane typu ileosc pikseli itd
×
×
  • Create New...