Jump to content
Dogomania

dbsst

Members
  • Posts

    8001
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by dbsst

  1. hihihiihihihi nie wiem czy gumowa pilka to taki rarytas ;)
  2. [quote name='Wojtek']Dbsst, jaka Ty do babci podobna... :o[/quote] qrde do jakiej babci :o to jest portret jakiegos pana[color=white] [size=1](zapomnialam nazwiska bojownika o Polske itd)[/size][/color] a tlo................ takie bylo w muzeum ;)
  3. dobra moje ostatnie zdjecie na dgm (nie wiem czy ktos bedzie kcial juz po nim na mnie patrzec :D ) [img]http://img97.echo.cx/img97/7436/obraz0889kq.jpg[/img] zdjecie autorstwa Marcina :D
  4. [img]http://img125.echo.cx/img125/6752/kartydaniel1006ex.jpg[/img] :iloveyou:
  5. [quote name='Justa']No, mówię, że dawno :lol:[/quote] :evilbat: :)
  6. [quote name='Justa']Eeee dawno to było :evilbat: Juz nie pamiętam :lol:[/quote] :o niedziela albo poniedzialek
  7. qrcze jaka zarabista jest ta ostatnia fota jakie ciezkie na niej niebo jest :D
  8. hhehehehe Urwisie ;) ale ja niedawno dawalam swoja fote
  9. qrcze Justa czerwienie sie dziekueje i zmienmy moze temacik :D a zdjecie jedne mam qtore kce Wam pokazac ale nie moge w tak bliskim sasiedztwie Oliwki :D
  10. [quote name='Justa'][quote name='dbsst'] mala Oliwka identycznie taka sama jak ja w jej wieku :D [/quote] To śliczna pannica wyrośnie :angel:[/quote] :oops: hmmhhm dziekuje :scared:
  11. Saint wszystkiego naj :d super foty :D Waszeczko Ciocia zCiebie jak z obrazka a mala Oliwka identycznie taka sama jak ja w jej wieku :D sliczne prosze o jeszcze :D
  12. hehehe spoko spoko 6 czerwca bedzie impra ;) szpilkowa ;) Tora imie jest z alternatyw 4 ;)
  13. dzieki dzieki dzieki 6 czerwca bedzie na karku miec 2 lata :D
  14. hehehe Kara Systkiego Najlepszejsciego z Okazji Dnia Dzieciaka :D
  15. cuuuuuuuuuuuuuuuudniasty :D Leos ;) :D
  16. qrcze przydus brata ;) :D i wstawiaj foty jakies :D
  17. heheh wyglada jak kolce jeza ;)
  18. [quote name='Magda&Amir']no troszeczke sie opuściliśmy bo kurcze nawał w szkole ale powoli staram sie wyszystko nadrabiać :D[/quote] hehehehe no ja mysle ze Amirkowa galeryjke nadrabiacie ;) :D
  19. dbsst

    Mejk

    mrowa a gdzie foty :evil: :wink:
  20. [quote name='Magda&Amir']ah jak dawno nie odwiedziałam Szpilci :oops: nie no ona ma piękną figurkę, tylko pozazdrościć... :D :D cała jest piękna[/quote] no moja droga opuszczacie sie ;) :D dziekujemy :D
  21. sliczna Systkiego naj naj naj :D
×
×
  • Create New...