[quote name='Wojtek']Dbsst, jaka Ty do babci podobna... :o[/quote]
qrde do jakiej babci :o
to jest portret jakiegos pana[color=white] [size=1](zapomnialam nazwiska bojownika o Polske itd)[/size][/color]
a tlo................ takie bylo w muzeum ;)
dobra moje ostatnie zdjecie na dgm (nie wiem czy ktos bedzie kcial juz po nim na mnie patrzec :D )
[img]http://img97.echo.cx/img97/7436/obraz0889kq.jpg[/img]
zdjecie autorstwa Marcina :D
qrcze Justa czerwienie sie dziekueje i zmienmy moze temacik :D
a zdjecie jedne mam qtore kce Wam pokazac ale nie moge w tak bliskim sasiedztwie Oliwki :D
[quote name='Justa'][quote name='dbsst'] mala Oliwka identycznie taka sama jak ja w jej wieku :D
[/quote]
To śliczna pannica wyrośnie :angel:[/quote]
:oops: hmmhhm dziekuje :scared:
Saint wszystkiego naj :d
super foty :D
Waszeczko Ciocia zCiebie jak z obrazka a mala Oliwka identycznie taka sama jak ja w jej wieku :D
sliczne prosze o jeszcze :D
[quote name='Magda&Amir']no troszeczke sie opuściliśmy bo kurcze nawał w szkole ale powoli staram sie wyszystko nadrabiać :D[/quote]
hehehehe no ja mysle ze Amirkowa galeryjke nadrabiacie ;) :D
[quote name='Magda&Amir']ah jak dawno nie odwiedziałam Szpilci :oops: nie no ona ma piękną figurkę, tylko pozazdrościć... :D :D cała jest piękna[/quote]
no moja droga opuszczacie sie ;) :D
dziekujemy :D