-
Posts
8001 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by dbsst
-
[quote name='Koma']W domu kiepsko wychodzą :( (taki mam aparat) Ale najwyżej dam jej na balkonie :lol:[/quote] dobra to daj jej na balkonie ja musze miec relacje z wyrzery ;)
-
[quote name='KaRa_TC']Era i Sharon nie jedzą ich, raczej szczury je obgryzają :lol: Ok Dbsst będę starała się dla Ciebie robić śliczne fotki :D[/quote] :angel: :angel: czuje sie wyrozniona i powiem ze to mi sie baaaaaaaaaaardzo podoba :oops: 8)
-
[quote name='KaRa_TC']Postaram się jak mnie następnym razem spyta :D ale mało gwarantuje,że coś powiem. Na innych przedmiotach buzia mi się nie zamyka,że aż pare uwag mam :oops: a na polskim cicha myszka...[/quote] nie poddawaj sie to troche potrwa a jak bedzie krzyczec to mysl ze my a napewno ja uwazam zupelnie inaczej od tego pana ja uwazam ze jestes naprawde WARTOSCIOWA :D a ten pan Cie nie zna i to jego problem a i pewnie Ci zazdrposci ze Ty masz bcale zycie przed soba i mozesz zostac kims a on juz jest u schylku i pewnie bedzie szedl na emeryture i sie tego bardziej boi niz Ty jego ;) a teraz koniec tych przemadrzalosci :oops:
-
[quote name='Koma']Jutro go skonsumuje :) Tzn Komka a nie ja!! O smaku jagnięciny i jeszcze czegoś :lol:[/quote] to rob foty :D
-
Kara a ja czekam na cos specjalnego ;) teraz juz wiem ze stac Cie na swietne foty i teraz raz dziennie musisz mnie rozpiescic ;) krde ale szczury sie porozlazily ;)
-
[quote name='KaRa_TC'][quote name='dbsst'][quote name='Koma']ciekawe jak im sie to mieści :lol: moja jakby mogła to by jadła bez przerwy :oops: A kupiłam jej dziś taki psi pasztet :D[/quote] mniam ;)[/quote] Lubisz psie pasztety ???????? :o[/quote] hahahaha zawsze szpili podkradam ;) nie ale wyobrazilam soobie jak Koma sie rzuci na takie zarelko ;)
-
[quote name='KaRa_TC']Ja ledwo odważe się mu na korytarzu powiedzieć dzieńdobry to jak z nim pogadać :o[/quote] podejdz w sensie ze przedstaw sobie go tak a w sumie dobrze jak bedziesz mowic do niego pewnie i wyraznie dzien dobry i staraj sie pewnie do niego mowic mysl o dgm i o tym ze my trzymamy kciuki za Ciebie i wiemy ze jestes inteligetna i baaaaaaaaaaaaaaaardzo wartosciowa i ze jak pokazalas to obcym ludzom to jemu tez pokazesz ;) nie boj sie go on cie nie zje ;)
-
[quote name='Koma']ciekawe jak im sie to mieści :lol: moja jakby mogła to by jadła bez przerwy :oops: A kupiłam jej dziś taki psi pasztet :D[/quote] mniam ;)
-
[quote name='KaRa_TC']wątpię z niego taki tyran,że sami anuczyciele czują do tego starego dziadka respekt :o[/quote] wolno mi dziala dgm :evil: 0X :evilbat: to na stowe zona go oklada i w chacie chodzi jak klapouch mowie Ci a nauczyciele wola z nim nie zaczynac bo jak jest starszy to zawsze moze w akcie rozpaczy swoj zyciorys opowiedziec i przynajmniej godzina w plecy ;) :lol: podejdz do niego jak do nieudacznika z problemem (bo musi jakis miec skoro tak sie zachowuje) moze nie spelnil sie w zyciu jego uczniowie nie zdobywaja nagrod itd ;)
-
[quote name='KaRa_TC']Ona pewnie myśli,że wszystkie dziewczyny w moim wieku są "puszczalskie"... :o[/quote] Ty nie mysl o sexsie tylko o tym ze on starsznego udaje w szole bo w domu dostaje walkiem od zony ;)
-
[quote name='KaRa_TC']powiedziała miesiąc temu :-? ja narazie o tych no sprawach nie myślę to jak mam o nich myśleć przy odpowiedzi :lol:[/quote] a czy powiedziala ze masz myslec o bezpiecznym sexsie czy o takim nieodpowiedzialnym i co masz zrobic jak sie zaczniesz rumienic :roll:
-
i nie dzieciak jescze ni atak dawno temu to w Twoim wieku niezamezna panna to byla stara pana ;) a zreszta to ile kto ma w metryce o niczym nie swiadczy
-
[quote name='KaRa_TC']Ja mam 17lat :oops: Wiem dzieciak przy was jestem :oops:[/quote] i kiedy ta pani tak powiedziala w tym roku
-
[quote name='daga10011']:o :o :o a dyplom to kupila w kiosku pewnie :o :o :o :-?[/quote] hahahaha pewnie tak a ile lat miala i jesli mozna wiedziec to ile Ty masz Kara
-
[quote name='KaRa_TC']Kiedyś na wychowawczej mieliśmy lekcje z psychologiem i spytałam się pani psycholog co właśnie mam zrobić takiej sytuacji a ona,że najlepiej myśleć o seksie :o :o :o[/quote] hahaha z profesorem :o
-
[quote name='daga10011']dbst-na psychologie idz :lol: ...zarabiste rady dajesz :lol: :lol: :lol:[/quote] hehehehehhehehe sama parktykuje to na sobie ;) u mnie dzialaja ;) a na psychologa sie nie nadaje hihihihihihihihihihi :D
-
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
dbsst replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
:( nie ma zdjec :(- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
[quote name='szaraduszka']Witam po leniwym, upalnym weekendzie... [URL=http://www.imageshack.us][img]http://img170.echo.cx/img170/2241/200505300312rp.jpg[/img][/URL] [URL=http://www.imageshack.us][img]http://img170.echo.cx/img170/102/200505300404sy.jpg[/img][/URL] [URL=http://www.imageshack.us][img]http://img170.echo.cx/img170/8206/200505300354qz.jpg[/img][/URL] [URL=http://www.imageshack.us][img]http://img170.echo.cx/img170/3374/200505301020fu.jpg[/img][/URL] Będzie trochę fotek... :hmmmm: lubicie ptaszki? :roll: :lol:[/quote] jaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaakie cudniaste :D
-
[quote name='KaRa_TC']Ale jak on stoi na przeciwko mnie i patzry tymi przekrwionymi oczami i zwisają mu olbrzymie wory pod oczmi to aż strach sam paraliżuje :-? A wczoraj jak zeszłam o 00:00 z DGM to jeszcze do 2w nocy sobie powtarazłam a musiałam wstać na 5rano :-?[/quote] qrcze to nie patrz na niego tylko obok albo patrz mu na usta albo na brode a nie w oczy i staraj sie o nim nie myslec tak bo sie sama napedzasz ;) i pomysl sobie ze pierdzi przy stole ;) i jest oblesny musisz zrobic z niego czlowieka bo narazie jest potfforem ;)
-
[quote name='"KaRa_TC']Ja się uczyłam na polski, ale na widok tego profesora mam poprostu zaniki pamięci ze strachu :( Taka blokada mi się utworzyła na niego :([/quote] o jaaaaaaaaaaaaa :stupid: jak mozna do takiego stanu doprowadzac uczniow, niestety moja przeszklosc szkolna ma wiele takich wspomnien ale Kara nie masz sie czego bac tego typa jestes od niego lepsza bo masz wiecej wrazliwosci musisz na spokojnie przed spotkaniem z nim sobie powtarzac no co on mi zrobi postawi pale albo nakrzyczy a JA i tak wiem ze znacze wiecej niz on sobie tu gada i ju no i uczysc sie zeby mu pokazac ze nie z Toba te numery ;)
-
[quote name='KaRa_TC']Moje jedzą i jedzą chyba mają 3żołądki...[/quote] hihihi moja tez :D
-
[quote name='KaRa_TC']Ja oblałam pytanie z polskiego :( Tak krzyczł na mnie od niełuka,że już marzyłam,żeby lekcja się skończyła :([/quote] hahaha Kara to widze ze i Ty dzis swoje wysluchalas ja tez tylko ze ja u mojego pana i wladcy ;) a jak profesor tak mowi to znaczy ze ma nie poukladane w bani a skoro uczen nie umie to jego wina ;) bo albo zle przekazal a;bo nie potrafi zainteresowac swoim przedmiotem a jezyk polski naprawde jest interesujacy :D
-
[url]http://i7.photobucket.com/albums/y255/sabaera55555/a13.jpg[/url] :angel: a moj pise dzi sie sluchal :D :D
-
moja tez do jedzenia pierwsza :D
-
[quote name='KaRa_TC'][quote name='daga10011']Szpilencja jak zwykle powalajaca :lol: .[b]Ja dziz tez zle dzien zaczelam [/b]:evil: Welcome to the club :roll:[/quote] Ja też, nie dosyć,że spóźniłam się do szkoły, to z polaka uwziął się na mnie profesor i całą lekcje słuchałam jego wykładów :( a teraz ledo żyje chora jestem :([/quote] daga a co sie u Ciebie wydarzylo :( Kara bidoku :D ale pocieszajce jest to ze my systkie sie trzymamy i razem zaczelysmy fatalnie hahahahaha ;)