-
Posts
8001 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by dbsst
-
:o ho ho ho Saint :D
-
[quote name='mrowka']No ladnie ladnie dobrze, ze sie cofnelam i zobaczylam wszystko! Co to za kawaler?! Mejk jest zalamany [img]http://photos.heremy.com/mrowa/145187375153.jpg[/img] Chlopak jest gotow na wszystko :flaming: :chainsaw: :snipersm: :2gunfire: :lol: :lol: A Szpilcia-lamacz meskich serc-jest cudna!! :iloveyou: ten nosek, te lapki, ten pyszczek :loveu: :iloveyou: wieceeej :evilbat:[/quote] buuuuuuhahahah jaki pokemon :D a o qtorego Ci chodzi boi jeden nic nie znaczy a drugi znaczy duzo ;)
-
[quote name='KaRa_TC']Jutro postaram się taką fote zrobić :lol: teraz mi sie nie chce :lol: :lol:[/quote] hehehe Ty cwaanakiu ;)
-
[quote name='mrowka']debest zdjecia suuper!!! Maja swoj klimat :angel: Tylko teraz prosimy o Szpileczke :modla:[/quote] hihihi Ty URWISIE nie dasz mi odpoczac ;) a czy widzialas juz zdjecia stare :-? :P
-
[quote name='mrowka'][quote name='dbsst'][img]http://photos.heremy.com/mrowa/145153675153.jpg[/img] :iloveyou: [img]http://photos.heremy.com/mrowa/145151875153.jpg[/img] :lol: Mejk jest taki szpilkowy ;) :D qrde jakby byl zolty i [b]bylby dziewczyna [/b]to bym sie bala ze ktos mi psa podwedzil :D[/quote] Powiedzmy, ze jest pol na pol teraz :evilbat: :lol: :lol:[/quote] oj ale traz to mu powiedzialas z charakteru facet 8)
-
[quote name='Alicjarydzewska']Dbsst Mejk jest tak bardzo HARLEYOWY :iloveyou:[/quote] hehehe Mejk jest poprostu ideal bo kazdy w nim widzi co chce :D
-
[quote name='KaRa_TC']Ale Sabie trudno zrobić nochala zdjęcie bo ona mi się wierci, porównaniem do Sharon co zastyga :lol:[/quote] hehehe i cio dasz rade :D
-
oo Kara do aparatu i szybciorem (ale powoli) przynies mi taki nochal Saby jak Sharon ;) teraz masz przekichane ;) poniewaz wiem ze potrafisz zrobic naprawde dobre zdjecie bede cie nekac :evilbat:
-
[img]http://photos.heremy.com/mrowa/145153675153.jpg[/img] :iloveyou: [img]http://photos.heremy.com/mrowa/145151875153.jpg[/img] :lol: Mejk jest taki szpilkowy ;) :D qrde jakby byl zolty i bylby dziewczyna to bym sie bala ze ktos mi psa podwedzil :D
-
[quote name='dbsst'][quote name='Alfik']wszystko jasne :wink:[/quote] hehehehe ale slowo slowo to tylko kolega :D[/quote] z qtorym ustawilam sie na wieczor :roll: 8)
-
[quote name='Alfik']wszystko jasne :wink:[/quote] hehehehe ale slowo slowo to tylko kolega :D
-
[quote name='Alfik'][quote name='dbsst'][quote name='KaRa_TC']Ale fajne tam są mroczne klimaty :o Ten chełm wygląda bardziej jak pęknięta czacha :wink:[/quote]] no naprawde super [b]oczywiscie sie gubilismy :D z kolega [/b]i udalo nam sie wejsc do zamknietej celi ni eiwem jak to zrobilismy ale poszlismy w przeciwnym kierunku do wycieczki :D tak spedzilam dzis dzien :D[/quote] A fajny ten kolega? :wink:[/quote] nio kolega jest z paczki tym naj naj ;)
-
[quote name='Alfik']dbsst, a co Ty geologiem jesteś :o :lol:[/quote] hehehe dzis na chwile zmienilam fach :D
-
[quote name='KaRa_TC']dobra zmykam się dalej uczyć po 20tej jeszcze Twój topik nawiedze :evilbat:[/quote] hehehe dopba ale po 20 to ja bede foty robic psu ;) ale zapraszam niech Ci szybko lekcje mina :D
-
no nie wierze :lol:
-
[quote name='KaRa_TC'][quote name='dbsst'][quote name='KaRa_TC']To świetnie spędziłaś dzień :) Ja dzisiaj od rana ciągle się ucze z przerwami na fotki i na DGM :lol:[/quote] hehehehehehe to sie nazywa uzaleznienie ;) a czego sie tak uczysz[/quote] Ucze się z 50zdań z anglika, z niemca 100słówek, których nawet wymówić nie umiem a będzie odpowiedz ustna :-? , z polaka wszystko co omawialiśmy w ciągu roku i robię referat z biologii o głowonogach :-?[/quote] :o o lllalallala
-
[quote name='KaRa_TC']To świetnie spędziłaś dzień :) Ja dzisiaj od rana ciągle się ucze z przerwami na fotki i na DGM :lol:[/quote] hehehehehehe to sie nazywa uzaleznienie ;) a czego sie tak uczysz
-
[quote name='KaRa_TC']Ale fajne tam są mroczne klimaty :o Ten chełm wygląda bardziej jak pęknięta czacha :wink:[/quote]] no naprawde super oczywiscie sie gubilismy :D z kolega i udalo nam sie wejsc do zamknietej celi ni eiwem jak to zrobilismy ale poszlismy w przeciwnym kierunku do wycieczki :D tak spedzilam dzis dzien :D
-
:angel: :angel:
-
suuuuuuuuuuuper
-
Fort Legionistow [img]http://img188.echo.cx/img188/5000/obraz1121ra.jpg[/img] chelm [img]http://img93.echo.cx/img93/9795/obraz1177ux.jpg[/img] i dalsz czesc podziemi tu juz bylo naprawde chlodno :D [img]http://img93.echo.cx/img93/5798/obraz1341bl.jpg[/img]
-
[quote name='KaRa_TC'][quote name='dbsst']http://img.photobucket.com/albums/v468/sabaera/makro/a8.jpg naprawde coraz lepsze foty Ci wychodza :D[/quote] Staram się, żeby były coraz lepsze :D[/quote] i naprawde sa chyba przelamalas cos bo kazde nastepne jest ciekawsze :D tak trzymaj Kara :D
-
Migawki z życia Białych Misiów trzech i Niepieseczki :-)
dbsst replied to Camara's topic in Owczarek podhalański
http://img197.echo.cx/img197/8310/221eg.jpg eh jaka sliczna pocztowka przecudniaste sa te biale niedziwiedzie -
[quote name='KaRa_TC']A ja się dziś od rana piekłam w ten upał, a ty w takim chłodnym miejscu byłaś, pozazdrościć :lol: Chociaż w kościele dzisiaj nawet chłodno było 8)[/quote] hihihi miejsce bylo na wypasie tylko szok przezylam wychodzac na powierzchnie jednak do dobreko czlowiek szybko sie przyzwyczaja :D
-
no nie mam zdjecia jak para mi idzie :evil: ale bylo tak chlodno ze czasami to mi zeby dygotaly :d i powiem ze zle sie z tym akurat dzis nie czulam ;) :D