-
Posts
8001 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by dbsst
-
[quote name='Koma']Eeee, pasztet nie drogi w razie co to się kupi ;) I chyba napewno się kupi bo już go spróbowała i mało palcy mi nie pozjadała :-?[/quote] cholercia na jak ja lubie patrzec na takie lakomczuchy w akcji :D
-
[quote name='sayma'][quote name='dbsst']wlasciciela psa :D[/quote] hahaha no dobra wygrałaś :wink: :) a kto jest właścicielem tej bestyjjj groźnej i cio to za maleństwo??[/quote] to skero a wlasciciala chyba nie poznalas :roll:
-
zes mnie zestrachala ze w ogole juz po pasztecie i szansie na sesje ;)
-
wlasciciela psa :D
-
a oto palec pancia [img]http://img159.echo.cx/img159/8870/13333693cw.jpg[/img]
-
i co z sesja pasztetowa :D
-
a gdzie Ty bylas jak cie nie bylo :evilbat: qrcze swietna Kajunia :D wymerdaj mordenke od nas :D
-
cuuuuuuuuuuuuuuuudny uwielbiam Mikusiowa galerie
-
[quote name='agabass']Cierpliwości. Zdjęcia pojawią się niebawem. Pozdrawiam[/quote] :angel: :angel: :angel:
-
[quote name='KaRa_TC'][quote name='dbsst'][quote name='KaRa_TC']Dbsst będę mogła chwile pomęczyć Ciebie moja osobą w Poznaniu? :lol:[/quote] z sayma bedziemy przez rok poltora dosc czestymi goscmi Poznania a raczej Luskowa :roll: kolo Poznania :D raz na dwa miechy na tydzien i co Ty na to :D i mysle ze znajdzie sie dzien na zwiedzanie ;) :D[/quote] Haha ja nawet nie wiem gdzie jest Luskowo :lol:ale wiem gdzie Lusowo :wink: Co wy macie tym Poznaniu do robienia? :lol:[/quote] to dokladnie jest Lusówko 8) kurs
-
qrcze jaka cudowna mamuska :D
-
[quote name='asia26']Czesto czytam na forum ze Wasze psiaki maja wsypana sucha karme w misce i sobie chrupia kiedy chca. :lol: Jak to zrobic?Moj boksio doslownie wciaga wszystko co znajdzie sie w zasiegu swojej miski.Chrupki jak zaczyna jesc to dopiero konczy jak miska jest pusta.Nigdy nie chodzi glodny ani nie byl glodzony.Czy w przypadku mojego psa jest mozliwe jakos przyzwyczaic go ze karma zawsze jest w misce?[/quote] hehehehe to jest chyba "cecha" bokserow moja tez jak jej nasypie to jak tornado przejdzie przez miche zje wszystko z miski i to co rozsypie( a zcaesm je jak swinka :evilbat: ). i nawet w upalne dni nie mam co marzyc ze zostanie chocby okruszek ;) jak odkurzacz zmiata wszystko z powierzchni ;) :D kiedys z "zazdroscia" patrzylam na znajome psy ktore tak dystyngowanie jadly teraz ciesze sie ze raz dwa i miska do mycia ;)
-
[quote name='Agnes']a ja nie wiem..to roznie moze byc dlatego chcialam sie upewnic - facet bardzo przekonywujaco mowil ze ma rodowod psiak. Z tymi pregami u RR w ogole sa "jazdy" - ogladam program o tych psach i mowili tam o problemie dosc powaznym z taka niewinna prega - ze wlos wrasta w kregoslup, co jest oczywisice bardzo bolesne dla psow - wrasta bo wlosy na pregach rosna pod wlos...[/quote] ale jak wlos moze wrosnac w kregoslup w jaka jego czesc w krag czy w rdzen :roll:
-
hahahha jaki zazdrosnik a Nandunia jak na nowa "siostrzyczke" zareagowala :D
-
[quote name='agabass']Kocham tego mojego śpiocha i kocham tego szalonego łobuza.[/quote] hihihihihi nie dziwie sie :D foty foty foty plizzzzzzzzzzzzzz
-
nakrec barta na nowszy a ten odkup od niego :D ja mam wymarzony ale narazie mi pomachal i pozostalo mi ogladanie Waszych zdjec i wzdychanie :D tez przyjemne :D
-
[quote name='baskomaniak'][quote name='dbsst']ja tez kce sie przejechac ;) :D[/quote] Znaczy, Ty?... czy Szpilka? :roll: Pozdrawiam :D[/quote] no Szpilka ale Szpilka to prawie jak ja ;) :lol:
-
a patrz nawet czytalam o nim ostatnio, mily aparacik z dobrymi recenzjami :D
-
[img]http://img285.echo.cx/img285/8243/nana9ht.jpg[/img] :angel: :angel: :angel: [img]http://img285.echo.cx/img285/1113/gaskankia4pf.jpg[/img] qrcze extra :D jak to sie stalo ze macie drugiego koteCka :D
-
jaki wlochaty :roll:
-
[quote name='Maga100'][quote name='dbsst'] zoliborek :D[/quote] A może my się gdzieś mijamy i nawet o tym nie wiemy? :D[/quote] hahaha moze :D [quote name='Alfik']A ja się wychowałam w takich okolicach[/quote] hahah ale jaja sami sasiedzi :D ;) [url]http://i7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/04740010.jpg[/url] cudniaste :D
-
superanckie jaki aparat ma Twoj brat
-
[quote name='KaRa_TC']Dbsst będę mogła chwile pomęczyć Ciebie moja osobą w Poznaniu? :lol:[/quote] z sayma bedziemy przez rok poltora dosc czestymi goscmi Poznania a raczej Luskowa :roll: kolo Poznania :D raz na dwa miechy na tydzien i co Ty na to :D i mysle ze znajdzie sie dzien na zwiedzanie ;) :D
-
[quote name='KaRa_TC']Dbsst Ty mi odpowiadaj na powyższe moje pytanie z Poznaniem :lol:[/quote] 27 czerwiec 1 lipiec :D hahahah daga tak mi mow ;)
-
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
dbsst replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
heheheh jak lezy jakby go tam wcale nie bylo :D super- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)