[quote name='Alicjarydzewska'][quote name='dbsst'][quote name='Alicjarydzewska']A ja mam 2 przeciw sobie :cry:[/quote]
no to fakt masz gorzej :(
ale swietnie dajesz sobie rade :D[/quote]czasami ,ale w wakacje się odkuję , jak Kubę wyslę do siostry do Opola ,to od kompa mnie wieczorem TZ nie oderwie :lol: .Teraz to jeszcze trzeba rano wstac do pracy :evil:[/quote]
no wlasnie tzreba rano wstac :(
moj Tyran mnie wywala
Dobranoc kochane :buzi:
:drinking: