Jump to content
Dogomania

dbsst

Members
  • Posts

    8001
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by dbsst

  1. [url]http://www.fotoalbum.wzt.pl/fotografie/604_fotki_060f35f/8317_631135.jpg[/url] to nie smieszne mial byc Gomez a jest.......................swineczka morska ;) :D [url]http://www.fotoalbum.wzt.pl/fotografie/604_fotki_060f35f/8318_631155.jpg[/url] je takiego miesiecznego kce :D hihihi jaka druzyna wystrzalowa istna banda dedektywistyczna z serialu Kociokwik ;)
  2. ach zapomnialam :buzi: dla systkich za odwiedziny i za mile slowa w kierunku mojego pokemona :D
  3. [quote name='Pasavera'][img]http://img129.echo.cx/img129/2299/10088025vi.jpg[/img] 8) foty dzisiejsze[/quote] wieeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeelkiego buziaka w tego czarnego nochala :D
  4. hihihihiiihi a co tak skromnie moj drogi :D
  5. [quote name='Alicjarydzewska']Wszystkim psiaczkom :BIG: :laola: :BIG: dogomaniaczkom dogomaniakom i Tz-tom/ :D / wszystkiego najlepszego w Dniu Dziecka[/quote] :angel: :angel: :angel: :angel: :angel: dzieki dzieki dzieki i systkim Dziecim ale to systkie duuuuuuuuuuuuuzo slodyczy ;)
  6. [quote name='Alicjarydzewska'][quote name='dbsst'][quote name='Alicjarydzewska']A ja mam 2 przeciw sobie :cry:[/quote] no to fakt masz gorzej :( ale swietnie dajesz sobie rade :D[/quote]czasami ,ale w wakacje się odkuję , jak Kubę wyslę do siostry do Opola ,to od kompa mnie wieczorem TZ nie oderwie :lol: .Teraz to jeszcze trzeba rano wstac do pracy :evil:[/quote] no wlasnie tzreba rano wstac :( moj Tyran mnie wywala Dobranoc kochane :buzi: :drinking:
  7. qrde zarrrrabiste szczegolnie TY mi sie podobasz :D
  8. [quote name='Alicjarydzewska']A ja mam 2 przeciw sobie :cry:[/quote] no to fakt masz gorzej :( ale swietnie dajesz sobie rade :D
  9. :oops: dziekuje ja sobie tak powiedzialam ;) a to drugie z serii i spadam [img]http://img53.echo.cx/img53/7142/15858658xw.jpg[/img] Alu haha moj liczy do trzech i wylacza mi kompa ;) a moje uzaleznienie oczywiscie nie jest moja wina tylko kolezanki ;) :lol:
  10. a to na dobranoc :D poza wystawowa ;) :lol: [img]http://img53.echo.cx/img53/1439/15858645rw.jpg[/img]
  11. [quote name='KaRa_TC']:lol: :lol: :lol: A mnie nikt nie ma za psychola :lol: :lol: :lol:[/quote] hahahaha jasne ;) :lol:
  12. [quote name='daga10011']nie przejmuj sie-moj tez :lol:[/quote] ufffffff to mi ulzylo ;)
  13. heheheh watpie on ma mnie za psychola ;) :drinking:
  14. [quote name='KaRa_TC']Nochale [img]http://i7.photobucket.com/albums/y255/sabaera55555/nodzis/d54.jpg[/img] [img]http://i7.photobucket.com/albums/y255/sabaera55555/nodzis/d22.jpg[/img][/quote] no nie wierze swietne :D
  15. Aga sliczny :D przesliczny :D
  16. [quote name='Alicjarydzewska'][quote name='dbsst']dziewczyny to Wasza zasluga :wink: :drinking: :drinking: :drinking:[/quote]nie ma jej teraz pewnie świętuje w realu :wink:[/quote] TZ mnie wywalil w takim momencie ;) no to dziewczynki :popcorn:
  17. [url]http://img231.echo.cx/img231/6964/10081251cj.jpg[/url] :angel: :angel: :angel: :angel: :angel: :angel: przecudne :D
  18. mam nadzieje ze to juz ostatni raz :evilbat: sie spsol Twoj komp :evil:
  19. [url]http://img199.echo.cx/img199/2149/00049807kr.jpg[/url] zaba nie masz serca wiesz :)
  20. hahaha kazda mile widziana :D bardzo mile :D
  21. o qrcze szczurze rodeo :D slicznie :D
  22. dziewczyny to Wasza zasluga :wink: :drinking: :drinking: :drinking:
  23. no mam nadzieje ze sie postarasz moje droga
  24. [quote name='sayma']nommm pewnikiem nie ale skero ślicznuni ile ma?? Już miałam nadzieję, że to może jednak Marcina :wink: :D[/quote] nie teraz ma 6 miechow
  25. hehehee to wydzielej jej ;)
×
×
  • Create New...