Jump to content
Dogomania

Patka

Members
  • Posts

    6152
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Patka

  1. papa :) śliczna jest Paris :loveu:
  2. Patka

    Lordette

    Sebastian pomysł uroczy (jak ja ostatnio lubię to słówko) ale w praktyce juz dawno wiem ze nasza rzeczywistość miła nie jest ... Ja tez rozważyłabym fundacje AST :cool3: powiem Ci tak - ważne by mieć świadomość, ze świat miły na ogół nie jest, ale nie trzeba powielać stereotypu ;) i wpisywać sie w "ogół" i wież mi najczęściej warto dla siebie (co tam z innymi ;)) być jednak dobrym człowiekiem ..
  3. Patka

    Lordette

    agnethka ja mysle ze jedynie w pach bo Sebastian zajęty :p :evil_lol: ;)
  4. Patka

    Lordette

    urocze zdjecie !!
  5. alojzyno wow!!!!!!!!!!!!!!!!!
  6. ewa to nie jest tak źel Ruda teraz po tygodniu odwyku od dziadkó chyba z 18 ale zejdzie z zazdrości do 17 :razz: Amfi Rudex takze nie znosi pozowac :evil_lol:
  7. hej co taka słaba frekfencja hę?? Rinus jak Cie wtym roku nie poznam to masz bęcki ;) a serio fajnie byłoby sie poznac w końcu mateusz a Ty mam nadzieję nam pokibicujesz :0 Rudolfina sie będzie wystawiała :razz:
  8. Patka

    GALERIA SZCZENIAKÓW

    śliczne stafficiątka te łaciate też :loveu:
  9. Patka

    GALERIA SZCZENIAKÓW

    ewa a co ona ma pod pachami ;) trzeba będzie golic albo farbować ;) dzieciaki piekniaste tfu tfu jak zawsze zresztą ...
  10. Patka

    GALERIA SZCZENIAKÓW

    Acoroba ale cuda :) Marta :loveu:
  11. no proszę a u nas na fryzjera za mało kłaczku ;)
  12. Rudex moze podlewać i nawozić ;)
  13. acroba toc to prawdziew koparki głębinowe :lol: boskie! strumyk a co to za nwe pozycje ;)
  14. tfu tfu Ewciu Ty odmieńcze czekamy na Was odmieńcy z Torunia ;)
  15. oj prązki ma fajoskie :) mam wrażenie że teraz od słońca jaśniejsze :cool3: dziękuejmy za komplemety :)
  16. i w pełni gotowa :) [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img521.imageshack.us/img521/4221/r1jn7.jpg[/IMG][/URL] śliczne fotki rodzinne Amfi agnethka pręgowana mhy śliczna tak ale pręgowana ;)
  17. coś słabe te pręgi mają te wasze pręgusy ;) sprężony pręgowany pręgus Rudex ;) [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img337.imageshack.us/img337/286/obraz011eg5.jpg[/IMG][/URL]
  18. Patka

    Valglo SYMPHONY

    Tomo Ona ma przesyłodki pysiorek :loveu: boska jest!!!
  19. piękne foty ślicznej panny :loveu:
  20. Ewa wow :loveu: [url]http://img140.imageshack.us/img140/7239/obraz011js9.jpg[/url] a a u nas kmfort w pełni .... [B][COLOR="Red"] Maksymalna wielkość zdjęcia to 640 x 640 [/COLOR][/B] Pkt.10 regulaminu.
  21. Patka

    GALERIA SZCZENIAKÓW

    ach bekanie tak to bardzo wazne jest ...
  22. Patka

    GALERIA SZCZENIAKÓW

    Ruda to anioł (ci bo kupcy się wystraszą ;)) skad pokątnie takie info :evil_lol:
  23. junior cudniasty!!!
  24. ja ale fajne foto aaa i zapomniałam dodac że mamy taka sama pasiastą posciel tylko wkładkę pręgowaną ;)
  25. Patka

    GALERIA SZCZENIAKÓW

    potwierdzam ...:eviltong: [quote name='Marta Chmielewska']Dziękuję Wam dziewczyny za przemiłe słowa :-) Faktycznie prosiactwa nie będą się mogły wyprzeć :evil_lol: wpajamy im najgorsze nawyki od małego a potem reklamacji nie uwzględnia się :eviltong:[/quote]
×
×
  • Create New...