Jump to content
Dogomania

Patka

Members
  • Posts

    6152
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Patka

  1. Rudez robi chyba najmniejsze kupy jak ją mamy do tego zero bąków szok, a karmę nawet bez oliwki wcina normalnie bosko ;)
  2. zaniedbałam mój ulubiony wątek ale cudne maluszki!!!! no fakt boksie mają w tym przypadku szczęście, że można co nieco skrócić
  3. Patka

    Valglo SYMPHONY

    wszystkie sa cudne te przybrudzone popiołem też ;)
  4. Pies śliczny i pańcia również mnie ujęły balerinki w paseczki dobrane do bluzeczki :) z pozdrowieniami z Piernikowa :razz:
  5. Dokładnie juz nawet zapominałam tęsknić, a fot ... stanowczo za mało!!!
  6. [QUOTE][B][I]No w tym roku już będę :eviltong: obiecuję :p i się poznamy :evil_lol::evil_lol: mam nadzieję, że już z nowym aparatem do focenia psiaków :loveu:[/I][/B] [B][I]Vectra będzie :evil_lol:[/I][/B][/QUOTE] będzie :evil_lol: a Ty nie wyłgaj sie tym razem :) dziewczyny warto na wystawę przyjechać stadion, na którym jest wystawa jest kilka minut od uroczych stawików i 20 min od Starego cudownego miasta - warto!! :multi:
  7. Amfi "pół pyszczka" jest nieziemski :loveu: fotka "pilnująca" jest cuodwnaaa :loveu:
  8. ja też zamówiłam juz je jedne worek z kaczkowatymi ;) jest ładnie :cool3:
  9. zerknij przede wszystkim Tu: [url]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=10076&highlight=chicopee[/url] a teraz ode mnie - trzeba nadmienić jak z każdą karmą jest tak, ze jeden pies super i same superlatywy a inny tak sobie - Ja znam ok 10-15 psów na chicopee, (różnych wariantach tej kamry) którym ta karma służy wyglądają i czują się jest to karma ze średniej półki, jednak jej duży walor to to, ze jest tańsza niż inne podobnej jakości i bardzo psom smakuje :cool3:
  10. Patka

    GALERIA SZCZENIAKÓW

    [QUOTE][COLOR=DarkRed][B]a u mnie zamieszkuje taki................ Dyzio[/B][/COLOR][/QUOTE] ale ma niewinny pyszczek :loveu: Marta wypraszam sobie Rudex bardzo ładnie umie pływać!
  11. Patka

    GALERIA SZCZENIAKÓW

    ewa już sie nie mogę doczekać jak ja wyściskam i Pola też :evil_lol: a ten obcy bryy aż strach bierze :loveu: Rudaski pikne :cool3:
  12. Ad@ niekoniecznie kot obcy to zdobycz lub nieznane -strach wywołujące cuś :evil_lol: a kot domowy własny to co innego :cool3: Moje kotopsei stosunki są super Rudolfina spi z Walerym ale najstarsza kotka uważa psy za obrzydliwe ii jak za bardzo się zbliżają dostają po nosie :evil_lol: (ona jeszce pamięta ucieczki na wolności przed agresorami)
  13. Ja sie z Ewcia zobaczę :eviltong: skreślam dni w kalendarzu ;) a co do tematu odnośnie szczekaczy punkt widzenia zależy od punktu siedzenia ;) ja nie znoszę od zawsze szczekających psów tępię to u mojego staffika obecnie :evil_lol: na parterze mieszka suczka mieszańca ze schroniska (już parę ładnych lat) wzięta - nienawidzi Rudolfiny i szczeka niemiłosiernie niemal non stop, bo ludzie chodzą po klatce dużo powiem Wam masakra :p ale co uwagi ludziom nie zwrócę bo oni tylko powtarzają, że psina po przejściach ze schronu - jest mega rozpieszcona i niczego nie nauczona - błogosławię ze mieszkam na 4 :evil_lol: ale ostatni spiące dziecko mi gadzina obudziła :angryy: dziwię się mentalności ludzi, ale czasem mam wrażenie, ze są dumni z agresji swoich psów, nawet jak jest skierowana w ich stronę :p choc jest z tym coraz lepie :razz:
  14. Patka

    GALERIA SZCZENIAKÓW

    [QUOTE]Ruda to w ogóle ancymonek i nadaje się do innej bajki.[/QUOTE] możne tej o trollu ;)
  15. Patka

    GALERIA SZCZENIAKÓW

    Marta ja bym na "czeskość" nie zwalałam ;) Ruda jakby mogła cały czas by szczekała na kogo zwalisz ;) możne jakiś gen recesywny w Penny siedzi ;)
  16. Patka

    GALERIA SZCZENIAKÓW

    Marta ale ona podobna do Penny klonik normalnie :loveu: Ewa mniam mniam ...
  17. Patka

    GALERIA SZCZENIAKÓW

    Ale cudo a swojej starszej córki juz nie chcesz oglądać ;)
  18. Figa Bez Maku to chyba musiałby być dziwny pies, który nie reaguje na obelgi i zęby agresora wręcz zaryzykuję stwierdzenie ze ja bym takiego psa nie chciała :p
  19. a my dzis leśno- zielono - bagiennie ;) [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img75.imageshack.us/img75/3601/68465618lk8.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img390.imageshack.us/img390/3342/obraz140id1.jpg[/IMG][/URL]
  20. [QUOTE]Mi się wydaje, że lepiej pracować and chorobą, a nie objawami. A dla mnie warczenie, to jest objaw. [/QUOTE] no własnie pisałam ze pies ma prawo warkąć to objaw ja nie dopuszczam do tego co potem miało lub nie nastąpić - jeśli znasz sowjego psa ruch mimika ciała i pyska wskazuja jakie on ma zamiary gorzej z obcym ... O zabezpieczeniu psów i bezmyślnosci ich wąłscieli mogłabym całą noc pisac - niestety! furciaczek biedy ten pies facet własciel debil jeszcze bym go SM postraszyła że nie zabezpieczył psa Ty swojego owszem a nie jesteś alfą i omega i powiem ze mółyb byc problem nawet jeśli udałoby Ci się jakosc uniknac na początku złapania, bo jeśli atak trwałby nawet Ty byś nie opanowała broniacego się psa ... owszem mozna nosic ze sobą kaganiec i jeśli wiesz ze twój pupil ma takie skłonności może warto dla zdrowia psychicznego swojego i poniekąd swojego psa ...
  21. [QUOTE]Ja to bym się bała, ze pies przestanie warczeć i następnym razem przejdzie do czynów :shake:[/QUOTE] zerduszko dlatego jestem ja zawsze z nimi i dlatego pisze że jak najwcześniej trzeba ustalić relacje tak by dwie strony były bezpieczne i zadowlone. Młody pies nie majacy dotąd do czynienia z dziećmi ma prawo byc niezadolony i ostrzec - pies zdrowy psychicznie najpierw ostrzega ... Poza tym Pola nadal jest od niej słabsza i przecież Rudolfina to czuje i chciała by zapewne nieco na swoja korzyść relacje ustalić - ale od tego ma panią ! zerduszko strach na początku o relacje wzajemne jest zawsze a przy Takim dziecku jak moja Pola strach jest większy czy wszyscy dożyjemy do jej wieku przedszkolnego :evil_lol: ja pisze szczerze i uczciwie jak to sie robi na początu psy nie rodzą sie z milością do dręczących lub nie majacych jeszcze wyczucia malutkich dzieci do spokojnych dzieciaków tak :cool3: [QUOTE]Wydaje mi się, że w przypadku gdy dwa psy szczepią już tak na raz, to ani chwytanie za ogon i pachwinę nie pomogą. Najlepiej w takich chwilach mieć klin.[/QUOTE] tak to też przydatne bardzo, ale uwierz mi nie noszę tego Typu akcesorii a moja metoda jest skuteczna :p [QUOTE]mnie też zawsze wkurza jak ktoś podchodzi i bez pytanie próbuje pogłaskać psa, czy ja wyciągam łapska żeby pogłaskać obce dziecko po głowie, albo zobaczyć czyjś telefon?[/QUOTE] dokładnie :cool1: [QUOTE]Kubeł wody jest dobry, ale ciężko z nim spacerować:evil_lol:[/QUOTE] podroczę sie nie zawsze akity jak sie za łep brało w mojej rodzinie woda i walenie kubłem nawet po nich nie pomagało, a jajek nie mialy :evil_lol: :shake:
  22. sacred PIRANHA pamietaj ze zawsze jest ten 2 pies on może nie mieć skrupułów ... :shake:
  23. Rinuś kiedy ty do kurki psiej przyjdziesz w końcu w odwiedziny ciotka nauczy jak Brutusek ma byc grzecznym mordercą :) A serio nigdy za obroże gwarantujesz sobie obrażenia - za ogon i pachwiny (bardzo delikatne jest szansa ze pies poczuje ból na tyle dotkliwy ze opanuje rządze) jak jest bardzio źle za jajka :) Brutus nadal je ma prawda ;) Brutus dojrzał poprostu i jak u każdego samca mózg mu sie jak to ujełas blokuje ... przeczytalam dużooo i odniosę sie do psó i dzieci moim ze mój pies to w anglii nany dog z Pola od początu nie było ideaułu musiały sie siebie nauczyc - dziecko 10 miesieczne mozna nauczyc ze psu krzywdy (prawie zawsze sie udaje) robic nie można - mozna cacy cacy nawet mocno :) (bulowate dużo są w stanie znieść) ale nie np szczypać, jesteśmy na etapie uczenia (dużo trudniejsze Pola chce sie podłączyc), iż pies musi zjesc w spokoju - ale i to nie jest problem, dziecko ma poranną drzemkę, pies dostaje śniadanie i zjada je ze smakiem, w spokoju! - czyli można, ja uważam, ze zwierzaki maja prawo do intymości - ze tak to ujmę i odrobiny spokoju :) A karane są równo - słownie Pola za np dręczenie czyli ciagnięcie za uszy, a Rudolfina (było to 2 razy JAK DOTĄD tylko) za warknięcie ( ma do tego poniekąd prawo, ale ma wiedzieć że sobie tego nie życzę) ułozenie stosunków z tak małym dzieckiem wyymaga dużo pracy i jeśli pies nie miał konatktu z raczkujacym maluchem, trzeba mieć oczy dookoła głowy nawet gdy nigdy nie bywał agresywny! co do ugryzień, owszem pies ostrzegający nie zrobi krzywdy nawet łapiąc o ile dziecko nie jest mega panikarzem i nie wyrywa się, a niestety jeśli będzie pech to taki mały człowiek (delikatna skóra), sam moze spowodować swoje więkswze niz siniec i dziurki obrażenia, zachaczajc mocniej o kły ... :shake: Juliusz(ka) podziwiam Twoje zacięcie pedagogiczne ... :evil_lol:
  24. Patka

    GALERIA SZCZENIAKÓW

    hlip hlip a ja myślałam, ze pół braciszek będzie bliżej ciut mieszkał :( Ale ślicznioszek z niego :loveu: Harpagon małe harpagoniątka ostro rządzą - boskie są :loveu:
×
×
  • Create New...