Jump to content
Dogomania

Patka

Members
  • Posts

    6152
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Patka

  1. Strumyk wielgaśne gratulacje dla WAS!!! boskie foty!!
  2. Ewa Ty mnie potrafisz fotami rozbawić :lol: boskie!!
  3. Patka

    Stafinka Abi

    Duduś ma wielki urok :loveu:
  4. [QUOTE]Alez Rudolfina wyrosła! a z buźki cały tatusiek :smile:[/QUOTE] oj wyrosła kawał baby z sercem dziecka :evil_lol: dziękujemy :cool3: Bunia z Dudkiem śliczna :loveu: Bullila.nl Bulitek jak ładnie lata :cool3: i ostatnie wakacyjne trochę wody dla ochłody ... [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img143.imageshack.us/img143/4268/56336916jn7.jpg[/IMG][/URL]
  5. Hej Rudex dawno sie nie pokazywał a jest bardzo wakacyjny :) [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img365.imageshack.us/img365/2558/42956091lf2.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img156.imageshack.us/img156/3885/46770032df2.jpg[/IMG][/URL] i jej wielkie 2 miłości ... im większy tym lepszy ... im głębsza tym lepsza ;) [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img402.imageshack.us/img402/8035/41132728hc2.jpg[/IMG][/URL]
  6. Hje Rudex dawno sie nie pokazywał a jest bardzo wakacyjny :)
  7. a przefaksowywaliście lub mailem puszczaliście odbitkę rodowodu?? po zgłoszeniu internetowym?
  8. Patka

    Lordette

    [QUOTE]szkoda że z jej piękną urodą trafił się jej równie piękny charrakterek:evil_lol:ma jaki ma, rozpieszczona diablica:diabloti::evil_lol:[/QUOTE]chyba piszesz o Rudolfinie, bo Zosia to anioł!!!
  9. RudaPaskuda zadzwoń do oddziału po 14 :) i powodzenia w debiucie :) [B] Ja też sie wybieram i też szukam transportu Toruń - ŁÓdź :cool3:[/B]
  10. U [B]Stawki Większej niż Życie [/B]zrobiło się bardzo militarnie [B]:evil_lol:[/B] za sprawą imion[B]:cool3: [/B]Harpagon młody boski :cool3:
  11. wiadomość wspaniała jak psiak :multi:
  12. Patka

    Lordette

    Sebastian [IMG]http://img261.imageshack.us/img261/1406/hodowlasebastianksik2ml2.jpg[/IMG] pełen podziw :loveu: a szybko uciekliście myślałam, ze Pola więcje staffików wytarmosi :evil_lol:
  13. Marta jeszcze wakacjuje :)
  14. można zawsze poszukać psa kozy podenco :evil_lol: [url]http://www.agraria.org/cani/podencoibicencopeloduro1.JPG[/url]
  15. a tu już "dorosła" przyjaźń niemal... śliczne :loveu:
  16. zaba14 jak śpi i jeść nie woła :cool3:
  17. Tylko dlatego ze zaspane każdy z nich ma mega rogi :evil_lol:
  18. no dobra dobra :) trójca mało święta żadne z nich nie lubi aparatu ale było tow3arzycho zaspane :evil_lol: [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img230.imageshack.us/img230/2925/obraz040lr2.jpg[/IMG][/URL]
  19. a ja czasem zaglądam :)
  20. [quote name='slator63']Najpiękniejszym psem oddziału toruńskiego został pies rasy Basset Hound - OBIBOK z Gangu Długich-bicolor-widoczny, na jednym ze zdjęć gdzieś powyżej.[/quote] dzięki tak myślałam, że On stanie na pudle z nr 1 :)
  21. [URL="http://www.dogomania.pl/forum/member.php?u=7920"]simbik[/URL] a kto wreszcie został najpiękniejszym psem oddziału Toruń ?? nie uda mi sie zobaczyć dzieki Tyłom Pań ;) dzięki za info uff patrzę na pogodę i ciesze sie ze nie zostaliśmy na te wybory ... poza tym wątpię by Rudex była Tą ;)
  22. ale fajne foty a Rudexa nie poznałam :evil_lol: całkiem udana ta moja suczka :evil_lol: albo Macie talent do fotek ;) a zapewne jedno i drugie ;) do zobaczenia :cool3:
  23. dziewczyny dogo Wam służ coraz ładniejsze jesteście :) do tego świetne fotki!!
  24. Carbonara ale cudeńka :loveu: fajna przeciwwaga dla Goldenków Goldka :cool3:
×
×
  • Create New...