[QUOTE]Alez Rudolfina wyrosła! a z buźki cały tatusiek :smile:[/QUOTE] oj wyrosła kawał baby z sercem dziecka :evil_lol: dziękujemy :cool3:
Bunia z Dudkiem śliczna :loveu:
Bullila.nl Bulitek jak ładnie lata :cool3:
i ostatnie wakacyjne trochę wody dla ochłody ...
[URL=http://imageshack.us][IMG]http://img143.imageshack.us/img143/4268/56336916jn7.jpg[/IMG][/URL]
Hej Rudex dawno sie nie pokazywał a jest bardzo wakacyjny :)
[URL=http://imageshack.us][IMG]http://img365.imageshack.us/img365/2558/42956091lf2.jpg[/IMG][/URL]
[URL=http://imageshack.us][IMG]http://img156.imageshack.us/img156/3885/46770032df2.jpg[/IMG][/URL]
i jej wielkie 2 miłości ... im większy tym lepszy ... im głębsza tym lepsza ;)
[URL=http://imageshack.us][IMG]http://img402.imageshack.us/img402/8035/41132728hc2.jpg[/IMG][/URL]
[QUOTE]szkoda że z jej piękną urodą trafił się jej równie piękny charrakterek:evil_lol:ma jaki ma, rozpieszczona diablica:diabloti::evil_lol:[/QUOTE]chyba piszesz o Rudolfinie, bo Zosia to anioł!!!
Sebastian
[IMG]http://img261.imageshack.us/img261/1406/hodowlasebastianksik2ml2.jpg[/IMG]
pełen podziw :loveu:
a szybko uciekliście myślałam, ze Pola więcje staffików wytarmosi :evil_lol:
no dobra dobra :)
trójca mało święta żadne z nich nie lubi aparatu ale było tow3arzycho zaspane :evil_lol:
[URL=http://imageshack.us][IMG]http://img230.imageshack.us/img230/2925/obraz040lr2.jpg[/IMG][/URL]
[quote name='slator63']Najpiękniejszym psem oddziału toruńskiego został pies rasy Basset Hound - OBIBOK z Gangu Długich-bicolor-widoczny, na jednym ze zdjęć gdzieś powyżej.[/quote]
dzięki tak myślałam, że On stanie na pudle z nr 1 :)
[URL="http://www.dogomania.pl/forum/member.php?u=7920"]simbik[/URL] a kto wreszcie został najpiękniejszym psem oddziału Toruń ?? nie uda mi sie zobaczyć dzieki Tyłom Pań ;) dzięki za info uff patrzę na pogodę i ciesze sie ze nie zostaliśmy na te wybory ... poza tym wątpię by Rudex była Tą ;)
ale fajne foty a Rudexa nie poznałam :evil_lol: całkiem udana ta moja suczka :evil_lol: albo Macie talent do fotek ;) a zapewne jedno i drugie ;)
do zobaczenia :cool3: