[QUOTE] Cytat:
Napisał [B]Patka[/B] [URL="http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?p=10657655#post10657655"][IMG]http://www.dogomania.pl/forum/images_pb/buttons/viewpost.gif[/IMG][/URL]
[I]dobra moje dwa szczeniaki :smile: jeden mentalny ;-)
[URL]http://img178.imageshack.us/img178/2213/obraz056oq1.jpg[/URL][/I]
moje kochane dziewczynki :loveu: :loveu: :loveu:
Patusiu , wrzesień aktualny [/QUOTE] jasne ze tak :loveu: