Jump to content
Dogomania

Patka

Members
  • Posts

    6152
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Patka

  1. [QUOTE]Duch...?:crazyeye: [URL]http://images26.fotosik.pl/264/0094eb1f4c086894.jpg[/URL][/QUOTE] dokładnie to samo skojarzenie :cool3:
  2. haha a ja mieszkam w Toruniu i jeszcze nie dostałam :evil_lol:
  3. [QUOTE]a Ty mówisz że ona jest niegrzeczna:lilangel:[/QUOTE] Teraz juz bardzo grzeczna :cool3: :evil_lol: ależ ona była "słodka" :loveu: [URL=http://img152.imageshack.us/my.php?image=r2ym0.jpg][IMG]http://img152.imageshack.us/img152/8591/r2ym0.th.jpg[/IMG][/URL]
  4. [QUOTE] Cytat: Napisał [B]Patka[/B] [URL="http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?p=10657655#post10657655"][IMG]http://www.dogomania.pl/forum/images_pb/buttons/viewpost.gif[/IMG][/URL] [I]dobra moje dwa szczeniaki :smile: jeden mentalny ;-) [URL]http://img178.imageshack.us/img178/2213/obraz056oq1.jpg[/URL][/I] moje kochane dziewczynki :loveu: :loveu: :loveu: Patusiu , wrzesień aktualny [/QUOTE] jasne ze tak :loveu:
  5. [FONT=Fixedsys][B]sto lat sto lat dużo kasy, a resztę masz ... np takich "cudownych" przyjaciół jak MY :)[/B][/FONT]
  6. Patka

    Lordette

    wielkie brawa i niedługo pogratuluję osobiście :)
  7. agnethka :razz: normalnie ale miałaś roboty ;) a swoja droga Toruń taki piękny sędzia fajna a tak mało staszków :razz:
  8. "kopiowane" inaczej ;)
  9. dobra moje dwa szczeniaki :) jeden mentalny ;) [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img178.imageshack.us/img178/2213/obraz056oq1.jpg[/IMG][/URL]
  10. u nas też nudy szczeniak ludzki rośnie ;) (nie wiedziałam gdzie wkleić) a Rudex juz szczeniaczkiem nie jest (a gdzie galeria dorosłych??)
  11. stawki rozpusta staffików ;) 6 :razz: [url]http://www.zkwp.pl/zg/wystawy/Torun_plan.pdf[/url]
  12. genetyka nie kłamie :lol::evil_lol:
  13. Supraśne foty piękny psiak, piękne niebo :cool3:
  14. [QUOTE]a mnie jednak nie będzie ;-)[/QUOTE] Mateusz buuuu :shake:
  15. ale cudooooo
  16. Czyli Ewcia mi wszystko powie :)
  17. czyli Sebastian odliczamy dni ;)
  18. śliczna rodzinka śliczne fotki :loveu:
  19. Marta ale ta "siostra" Rudej Laska :loveu: Ewcia maleństwo jest cudneeeeeee tomo :cool3: fiu fiu ale stadko śliczne ale na razie mnie szczeniaków wystarczy ...
  20. ja też będę bez brzucha tym razem :) Rudex oczywiście także :diabloti:
  21. wiem ze kilka jest dziewczyn wystawiających - trzymam kciuki żebyś kogoś znalazła :cool3:
  22. Patka

    Sopot '08

    wow :cool3: sporo będzie psiaków :cool3: a foto relacja będzie :multi:
  23. [QUOTE] Patka wielkie dzieki:loveu:, bedziesz na wystawie? Wystawiasz:cool3:? [/QUOTE] tak wystawiam Moja maupkę :evil_lol: zapraszamy na ring gr III :razz: bo my pełne stado razem z ludzkim szczenięciem zapewne (w zeszłym roku wystawiałam z dzieckiem w brzuchu) na razie stawka zerowa w naszej klasie :evil_lol:
  24. boskieeee stadkoooooooooo
  25. nIEDZIWADKU PROSZE [url]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=112814&highlight=Zygmunt+Jakubowski[/url] A TU DLA MONIKI [url]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=109571&highlight=Pawe%C5%82+Szemraj[/url]
×
×
  • Create New...